Купити Ларісіл капсули на Апіфітофрам
ЛАРІСІЛ


ЛАРІСІЛ

Короткий опис: УВАГА! ДІЄ АКЦІЯ: ПРИ КУПІВЛІ ПРОДУКТУ В ЛЮБІЙ КІЛЬКОСТІ ЦІНА ЗА ОДИНИЦЮ ТОВАРУ 159 ГРН!ТАКОЖ ДІЄ АКЦІЯ: ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ПРОДУКТІВ «ЛАРІСІЛ» І «ОТОЛЕКС» ВІД 4-Х ШТ., ЦІНА ЗА ОДИНИЦЮ ТОВАРУ 99 ГРН!  Мо... Перейти
Доступність: Нет в наличии
0.00 грн.
Продукція від виробника
Безкоштовна консультація лікаря
Безкоштовна доставка Укрпоштою від 2 одиниць!

УВАГА! ДІЄ АКЦІЯ: ПРИ КУПІВЛІ ПРОДУКТУ В ЛЮБІЙ КІЛЬКОСТІ ЦІНА ЗА ОДИНИЦЮ ТОВАРУ 159 ГРН!


ТАКОЖ ДІЄ АКЦІЯ: ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ПРОДУКТІВ «ЛАРІСІЛ» І «ОТОЛЕКС» ВІД 4-Х ШТ., ЦІНА ЗА ОДИНИЦЮ ТОВАРУ 99 ГРН!


  Можливість чітко чути звуки природи, шум вулиці,  голоси інших людей,   правильно сприймати мову опонента дає людині ті переваги, які допомагають ефективно комунікувати з навколишнім світом, отримувати певні позитивні емоції, уникати небезпеки. Серйозні проблеми із слуховим апаратом негативно впливають на життя, знижують його якість, призводять до комплексів, не дають можливості адаптуватися в суспільстві.

У наш час погіршення слуху спостерігається у людей різної вікової категорії. Труднощі із слуховим сприйняттям викликають ослаблення мислення, проблеми в роботі та навчанні, невпевненість в собі і своїх діях. Причинами втрати слуху можуть бути: професійна діяльність людини (робота в шумному приміщенні), деякі серйозні захворювання (цукровий діабет, атеросклероз, хвороби серця), травма голови, вуха.

Глухота і приглухуватість найчастіше зустрічаються у людей у ​​віці. Щоб уникнути проблем із слуховим апаратом, технологи компанії «Апіфітофарм» розробили препарат нового покоління — капсули для відновлення слуху «Ларісіл». Його склад має лише натуральні компоненти, які в комплексі позитивно впливають на слухову систему людини.

Природний склад капсул «Ларісіл»

Які ж складові були включені до препарату, наділяючи його такою цілющою силою? Технологи зробили вибір на користь компонентів, найбільш необхідних для належного функціонування органів слуху:

 • екстракт гінкго білоба (ефективний при зниженні слуху);
 • екстракт шкірки винограду (має антибактеріальні та противірусні властивості);
 • екстракт кавказької діоскореї (знижує відчуття болю, ефективний при приглухуватості);
 • екстракт конюшини (позитивно впливає на кров, робить стінки судин більш міцними);
 • корінь аїру (ефективний при запаленнях в області вуха, проти виникнення сірчаних пробок);
 • бурштинова кислота (сприяє утворенню з вуглеводів і жирів енергії);
 • коензим Q10 (показаний при приглухуватості);
 • вітамін Е (допомагає протистояти інфекціям, покращує циркуляцію крові);
 • целюлоза мікрокристалічна (покращує обмін речовин в організмі);
 • В6 (вітамін, який сприяє переміщенню глюкози до нервових клітин);
 • фолієва кислота (сприяє процесу регенерації тканин середнього і зовнішнього вуха після травм);
 • В12 (бере участь у процесі кровотворення, синтезі речовин).

Також до складу були включені біотин, селен та інші компоненти, необхідні для підтримки правильної роботи слухового апарату. Більш детальну інформацію про користь кожного компонента можна дізнатися з вкладки "Інструкція" на сторінці препарату.

Кому буде корисно купити капсули «Ларісіл»?

Фахівці називають слідуючі проблеми із слуховим апаратом, при яких застосування капсул «Ларісіл», купити які ви можете на нашому сайті виробника «Апіфітофарм», матиме позитивний ефект:

 • отосклероз;
 • профілактика зниження слуху;
 • відновлення слуху після травм вуха, перенесених інфекцій;
 • профілактика вікових змін слуху;
 • хронічний і гострий євстахіїт;
 • зовнішній і адгезивний отити;
 • неврит слухового нерва;
 • при шумі у вухах;
 • при зниженні слуху;
 • під час етапу відновлення після захворювання Меньєра;
 • в якості профілактики утворення сірчаних пробок.

Придбати товар за ціною виробника можна через наш інтернет-магазин способом онлайн, заповнивши спеціальну форму замовлення на сторінці препарату. Також купити «Ларісіл» з доставкою в будь-яку частину України ви можете за телефоном гарячої лінії 0-800-501-703. Наші консультанти завжди допоможуть у виборі продукції, а також нададуть відповіді на всі ваші запитання. Дзвінки в межах країни — безкоштовні!

ВАМ БУДЕ ЦІКАВО:

ПРИРОДНІ КАПСУЛИ "ЛАРІСІЛ" — МОЖЛИВІСТЬ ЧІТКО ЧУТИ ЗВУКИ НАВКОЛИШНЬОЇ ПРИРОДИ!

"ОТОЛЕКС" І "ЛАРІСІЛ" — ПРИРОДНА ПІДТРИМКА ВАШОГО СЛУХУ!

«Ларісіл» (капсули)

Дієтична добавка рослинна

Інструкція із застосування

Втрата чутливості клітинами тканин слухового апарату, які відповідають за розшифровку отриманих сигналів, є головною причиною втрати слуху. В основному, така патологія виникає у літніх людей. Її суть у тому, що клітини перестають нормально сприймати звуки, і сигнали доходять до мозку в спотвореному вигляді. Також погіршення слуху у людей похилого віку часто спровоковане деякими захворюваннями, такими як атеросклероз, цукровий діабет, порушення у роботі серцево-судинної системи. Причиною втрати слуху може стати і професійна діяльність. Якщо людина працює у постійному шумі, то проблем зі слухом не уникнути. Слух може погіршитися і через травму вуха або черепа. Особливо небезпечним для здоров'я є пошкодження барабанної перетинки. Щоб її відновити, доводиться робити операцію. Проблема приглухуватості і глухоти була і залишається актуальною як у медичному, так і в соціальному відношенні. Щоб не потрапити в категорію людей з вадами слуху, необхідно зміцнювати імунітет, вживати з метою профілактики натуральні засоби, створені вченими для збереження якісної роботи слухового апарату. Нові капсули «Ларісіл» здатні не лише запобігти  проблемам зі слухом, але і відновити його.

Рекомендації щодо застосування:  дієтична добавка до раціону харчування – джерело біологічно активних речовин, вітамінів групи В, біотину, селену. Сприяє нормалізації роботи органів слуху, зниженню ризику втрати слуху, відновленню пошкоджених тканин, загальному зміцненню організму.

Добавку дієтичну не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Склад: екстракт гінкго білоби, екстракт шкірки винограду, екстракт діоскореї кавказької, екстракт конюшини, екстракт кореня лепехи (аїру), бурштинова кислота, коензим Q10, вітамін Е, мікрокристалічна целюлоза, стеарат кальцію, аеросил, гліцин, вітамін В6, фолієва кислота (вітамін В₉), вітамін Н (біотин), селен, вітамін В12.

Властивості компонентів:

Екстракт гінкго білоби – містить більше ніж 100 активних речовин, у тому числі: тритерпенові лактони гінгколід і білобалід (містяться виключно у цьому єдиному виді рослин), біофлавоноїди, таніни, органічні і гінкголеві кислоти, поліпреноли, азотисті основи, амінокислоти, катехіни, мікроелементи. Допомагає при віковому зниженні слуху, невриті слухового нерва, приглухуватості будь-якого походження, завдяки поліпшенню передачі нервових сигналів та імуномодулюючій дії.

Екстракт шкірки винограду – містить більше 150 активних компонентів, в тому числі унікальний вітамінний комплекс: А, С, Н, К, Р і вітаміни групи В (В1, В2, В3, В5, В6, В9) – різні мікроелементи, мінеральні солі, дубильні речовини, кислоти і ферменти. Має потужні противірусні та антибактеріальні властивості, показаний при отиті й отомікозі, оскільки здатний пригнічувати активність мікробів і більшості шкідливих мікроорганізмів, що викликають запальний процес.

Екстракт діоскореї кавказької – головною біологічно активною речовиною екстракту є сапоніни. Завдяки їхній дії знижується рівень холестерину, очищаються стінки судин і кров. Поряд з іншими компонентами діоскореї, сапоніни покращують кровообіг, в результаті чого зникають больові відчуття, знижується стомлюваність слухових волосків. Екстракт показаний при вікових змінах в органах слуху, приглухуватості.

Екстракт конюшини – містить повний комплекс вітамінів групи В, аскорбінову кислоту, ретинол, токоферол, флавоноїди і глікозиди, дубильні речовини, таніни, алкалоїди та амінокислоти. Зміцнює стінки судин, підвищуючи їхню еластичність і відновлюючи структуру. Поліпшує склад крові, очищає весь організм від токсинів, шлаків і алергенів. Сприяє покращенню слуху при приглухуватості.

Екстракт кореня лепехи (аїру) – завдяки своєму унікальному складу, має дезінфікуючі, ранозагоювальні, протизапальні, жарознижувальні властивості. Використовується при запальних захворюваннях вух, при наявності і частих рецидивах утворення сірчаних пробок, при болях, запаленні, «прострілу», закладеності у вухах, шуму у вухах і голові.

Бурштинова кислота – є природним метаболітом, що виробляється в організмі людини. Вона необхідна для нормального перебігу процесів клітинного дихання і утворення енергії з жирів і вуглеводів.

Коензим Q10 – локалізується в мітохондріях і є безпосереднім учасником дихального ланцюга перенесення електронів. Без цього елемента неможливий жоден процес у нашому організмі. Усуває негативний вплив вільних радикалів, що викликають різні патології. Показаний при вікових змінах в органах слуху, приглухуватості.

Вітамін Е – найбільш значимий із комплексу вітамінів для вух. Стимулює імунітет, бере участь у захисті від вірусних і бактеріальних інфекцій, покращує регенерацію тканин, циркуляцію крові. Показаний практично при всіх захворюваннях органів слуху.

Мікрокристалічна целюлоза – має гарні сорбуючі властивості і гігроскопічність. Джерело харчових волокон. Використовується при поганій прохідності кровоносних судин, високому рівні холестерину. Необхідна для поліпшення обміну речовин. Показана при вікових змінах в органах слуху.

Стеарат кальцію – емульгатор, загусник, регулює в'язкість маси і сприяє збереженню її структури, абсолютно нешкідливий для здоров'я.

Аеросил – має гарні сорбуючі властивості щодо ферментів, антигенів, продуктів розпаду тканин, різних токсинів, алергенів, мікроорганізмів тощо. Застосовують місцево за необхідності регенерації м'яких тканин і шкіри гнійно-запальної етиології. Показаний при гнійних інфекціях слухового апарату, для зміцнення місцевого імунітету, посилення захисту від зовнішніх шкідливих факторів, грибків, бактерій і вірусів.

Гліцин – покращує метаболічні процеси в головному мозку, допомагає при шумі у вухах.

Вітамін В6 – основною діючою речовиною його є піридоксальфосфат, який допомагає при запаленнях, впливає на метаболічні процеси, прискорюючи і нормалізуючи їх, покращує транспортування глюкози до нервових клітин, сприяючи відновленню пошкоджених клітин тканини органів слуху і поліпшенню якості слуху при приглухуватості.

Фолієва кислота (вітамін В9) – необхідна для нормальної роботи кровоносної та імунної систем, бере участь в обмінних ліпідних процесах, підсилює захисні функції організму, зміцнює імунітет, необхідна для регенерації травм тканин зовнішнього і середнього вуха.

Вітамін Н (біотин) – діє як коензим в організмі і необхідний для метаболізму жирних кислот, амінокислот і глюкози. Бере участь у синтезі речовин, які проводять нервові імпульси, покращує захисну систему організму. Завдяки цим властивостям, показаний при погіршенні стану і функціонування слухового нерва, волоскових клітин, при порушенні провідності звукових сигналів у мозок. Показаний при вікових змінах, травмах вуха.

Селен – входить до структури молекул амінокислот метионіну і цистеїну, посилюючи їхню роль у відновленні пошкоджених тканин. Селен містить ферменти глутатіон пероксидази, які є потужними антиоксидантами. Показаний при порушеннях слуху після травм і перенесених інфекційних захворювань.

Вітамін В12 – бере участь у синтезі білка, вуглеводному і жировому обміні, необхідний для синтезу нуклеїнових кислот і білків, кровотворення і утворення ДНК. Він сприяє швидкому оновленню тканин (шкіри, слизових, крові, імунної системи), бере участь у формуванні нервових волокон, підтримує здоров’я нервової системи, покращує пам’ять і концентрацію.

Корисно застосовувати при:

– хронічній сенсоневральній туговухості,

– вікових змінах слуху та їх профілактиці,

– відновленні функції слуху після травм вуха, в тому числі після баротравми та перенесених інфекційних захворювань,

– профілактиці зниження слуху,

– запаленні барабанної перетинки – гострий і хронічний тимпаніт,

– отосклерозі,

– туботиті (євстахіїті – гострому і хронічному),

– адгезивному отиті,

– зовнішньому отиті,

– середньому отиті бактеріальної, вірусної, грибкової етіології,

– для поліпшення кровообігу в слуховому нерві,

– невриті слухового нерва,

– на відновному етапі після перенесеної хвороби Меньєра,

– хронічних порушеннях мозкового кровообігу з вестибуло-кохлеарними проявами (шум у вухах, запаморочення, зниження слуху),

– для поліпшення складу вушного секрету, профілактики утворення сірчаних пробок.

Вживати: дорослим по 1 капсулі 3 рази на день під час їди. Курс споживання – 40 днів. Перерва між курсами – 10 днів. Курси рекомендовано повторювати протягом року. Не перевищувати рекомендовану кількість (порцію) для щоденного споживання.

Перед застосуванням потрібно проконсультуватися з лікарем.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів, діти до 12 років, вагітні та жінки в період грудного вигодовування немовляти.

Умови зберігання: зберігати в упаковці виробника в сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці, за температури не вище  25°С та відносної вологості повітря не більше 75%.

Строк придатності: 24 місяці з дати виготовлення. Не використовувати після закінчення кінцевого строку придатності.

Упаковка:  3 блістери по 10 капсул, 1 капсула – 500 мг (±10%).

Дата виготовлення зазначена на блістері.

Без ГМО. Не є лікарським засобом.

ТУ У 10.8-34343304-010:2015

Виробник: ТОВ «НВП «УКРПРОМІНВЕСТ-05». Адреса виробника: 02099, Україна, м. Київ, вул. Ялтинська, 5Б. Тел. (044) 577-29-02.

Код 34343304.

Отримати детальну інформацію про продукцію, спосіб застосування можна за телефоном цілодобової інформаційної служби

0-800-501-103

(всі дзвінки безкоштовні зі стаціонарних телефонів та номерів українських мобільних операторів у межах України).

www.apifitopharm.ua

«Ларісіл» (капсули)

Дієтична добавка рослинна

Інструкція із застосування

Втрата чутливості клітинами тканин слухового апарату, які відповідають за розшифровку отриманих сигналів, є головною причиною втрати слуху. В основному, така патологія виникає у літніх людей. Її суть у тому, що клітини перестають нормально сприймати звуки, і сигнали доходять до мозку в спотвореному вигляді. Також погіршення слуху у людей похилого віку часто спровоковане деякими захворюваннями, такими як атеросклероз, цукровий діабет, порушення у роботі серцево-судинної системи. Причиною втрати слуху може стати і професійна діяльність. Якщо людина працює у постійному шумі, то проблем зі слухом не уникнути. Слух може погіршитися і через травму вуха або черепа. Особливо небезпечним для здоров'я є пошкодження барабанної перетинки. Щоб її відновити, доводиться робити операцію. Проблема приглухуватості і глухоти була і залишається актуальною як у медичному, так і в соціальному відношенні. Щоб не потрапити в категорію людей з вадами слуху, необхідно зміцнювати імунітет, вживати з метою профілактики натуральні засоби, створені вченими для збереження якісної роботи слухового апарату. Нові капсули «Ларісіл» здатні не лише запобігти  проблемам зі слухом, але і відновити його.

Рекомендації щодо застосування:  дієтична добавка до раціону харчування – джерело біологічно активних речовин, вітамінів групи В, біотину, селену. Сприяє нормалізації роботи органів слуху, зниженню ризику втрати слуху, відновленню пошкоджених тканин, загальному зміцненню організму.

Добавку дієтичну не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Склад: екстракт гінкго білоби, екстракт шкірки винограду, екстракт діоскореї кавказької, екстракт конюшини, екстракт кореня лепехи (аїру), бурштинова кислота, коензим Q10, вітамін Е, мікрокристалічна целюлоза, стеарат кальцію, аеросил, гліцин, вітамін В6, фолієва кислота (вітамін В₉), вітамін Н (біотин), селен, вітамін В12.

Властивості компонентів:

Екстракт гінкго білоби – містить більше ніж 100 активних речовин, у тому числі: тритерпенові лактони гінгколід і білобалід (містяться виключно у цьому єдиному виді рослин), біофлавоноїди, таніни, органічні і гінкголеві кислоти, поліпреноли, азотисті основи, амінокислоти, катехіни, мікроелементи. Допомагає при віковому зниженні слуху, невриті слухового нерва, приглухуватості будь-якого походження, завдяки поліпшенню передачі нервових сигналів та імуномодулюючій дії.

Екстракт шкірки винограду – містить більше 150 активних компонентів, в тому числі унікальний вітамінний комплекс: А, С, Н, К, Р і вітаміни групи В (В1, В2, В3, В5, В6, В9) – різні мікроелементи, мінеральні солі, дубильні речовини, кислоти і ферменти. Має потужні противірусні та антибактеріальні властивості, показаний при отиті й отомікозі, оскільки здатний пригнічувати активність мікробів і більшості шкідливих мікроорганізмів, що викликають запальний процес.

Екстракт діоскореї кавказької – головною біологічно активною речовиною екстракту є сапоніни. Завдяки їхній дії знижується рівень холестерину, очищаються стінки судин і кров. Поряд з іншими компонентами діоскореї, сапоніни покращують кровообіг, в результаті чого зникають больові відчуття, знижується стомлюваність слухових волосків. Екстракт показаний при вікових змінах в органах слуху, приглухуватості.

Екстракт конюшини – містить повний комплекс вітамінів групи В, аскорбінову кислоту, ретинол, токоферол, флавоноїди і глікозиди, дубильні речовини, таніни, алкалоїди та амінокислоти. Зміцнює стінки судин, підвищуючи їхню еластичність і відновлюючи структуру. Поліпшує склад крові, очищає весь організм від токсинів, шлаків і алергенів. Сприяє покращенню слуху при приглухуватості.

Екстракт кореня лепехи (аїру) – завдяки своєму унікальному складу, має дезінфікуючі, ранозагоювальні, протизапальні, жарознижувальні властивості. Використовується при запальних захворюваннях вух, при наявності і частих рецидивах утворення сірчаних пробок, при болях, запаленні, «прострілу», закладеності у вухах, шуму у вухах і голові.

Бурштинова кислота – є природним метаболітом, що виробляється в організмі людини. Вона необхідна для нормального перебігу процесів клітинного дихання і утворення енергії з жирів і вуглеводів.

Коензим Q10 – локалізується в мітохондріях і є безпосереднім учасником дихального ланцюга перенесення електронів. Без цього елемента неможливий жоден процес у нашому організмі. Усуває негативний вплив вільних радикалів, що викликають різні патології. Показаний при вікових змінах в органах слуху, приглухуватості.

Вітамін Е – найбільш значимий із комплексу вітамінів для вух. Стимулює імунітет, бере участь у захисті від вірусних і бактеріальних інфекцій, покращує регенерацію тканин, циркуляцію крові. Показаний практично при всіх захворюваннях органів слуху.

Мікрокристалічна целюлоза – має гарні сорбуючі властивості і гігроскопічність. Джерело харчових волокон. Використовується при поганій прохідності кровоносних судин, високому рівні холестерину. Необхідна для поліпшення обміну речовин. Показана при вікових змінах в органах слуху.

Стеарат кальцію – емульгатор, загусник, регулює в'язкість маси і сприяє збереженню її структури, абсолютно нешкідливий для здоров'я.

Аеросил – має гарні сорбуючі властивості щодо ферментів, антигенів, продуктів розпаду тканин, різних токсинів, алергенів, мікроорганізмів тощо. Застосовують місцево за необхідності регенерації м'яких тканин і шкіри гнійно-запальної етиології. Показаний при гнійних інфекціях слухового апарату, для зміцнення місцевого імунітету, посилення захисту від зовнішніх шкідливих факторів, грибків, бактерій і вірусів.

Гліцин – покращує метаболічні процеси в головному мозку, допомагає при шумі у вухах.

Вітамін В6 – основною діючою речовиною його є піридоксальфосфат, який допомагає при запаленнях, впливає на метаболічні процеси, прискорюючи і нормалізуючи їх, покращує транспортування глюкози до нервових клітин, сприяючи відновленню пошкоджених клітин тканини органів слуху і поліпшенню якості слуху при приглухуватості.

Фолієва кислота (вітамін В9) – необхідна для нормальної роботи кровоносної та імунної систем, бере участь в обмінних ліпідних процесах, підсилює захисні функції організму, зміцнює імунітет, необхідна для регенерації травм тканин зовнішнього і середнього вуха.

Вітамін Н (біотин) – діє як коензим в організмі і необхідний для метаболізму жирних кислот, амінокислот і глюкози. Бере участь у синтезі речовин, які проводять нервові імпульси, покращує захисну систему організму. Завдяки цим властивостям, показаний при погіршенні стану і функціонування слухового нерва, волоскових клітин, при порушенні провідності звукових сигналів у мозок. Показаний при вікових змінах, травмах вуха.

Селен – входить до структури молекул амінокислот метионіну і цистеїну, посилюючи їхню роль у відновленні пошкоджених тканин. Селен містить ферменти глутатіон пероксидази, які є потужними антиоксидантами. Показаний при порушеннях слуху після травм і перенесених інфекційних захворювань.

Вітамін В12 – бере участь у синтезі білка, вуглеводному і жировому обміні, необхідний для синтезу нуклеїнових кислот і білків, кровотворення і утворення ДНК. Він сприяє швидкому оновленню тканин (шкіри, слизових, крові, імунної системи), бере участь у формуванні нервових волокон, підтримує здоров’я нервової системи, покращує пам’ять і концентрацію.

Корисно застосовувати при:

– хронічній сенсоневральній туговухості,

– вікових змінах слуху та їх профілактиці,

– відновленні функції слуху після травм вуха, в тому числі після баротравми та перенесених інфекційних захворювань,

– профілактиці зниження слуху,

– запаленні барабанної перетинки – гострий і хронічний тимпаніт,

– отосклерозі,

– туботиті (євстахіїті – гострому і хронічному),

– адгезивному отиті,

– зовнішньому отиті,

– середньому отиті бактеріальної, вірусної, грибкової етіології,

– для поліпшення кровообігу в слуховому нерві,

– невриті слухового нерва,

– на відновному етапі після перенесеної хвороби Меньєра,

– хронічних порушеннях мозкового кровообігу з вестибуло-кохлеарними проявами (шум у вухах, запаморочення, зниження слуху),

– для поліпшення складу вушного секрету, профілактики утворення сірчаних пробок.

Вживати: дорослим по 1 капсулі 3 рази на день під час їди. Курс споживання – 40 днів. Перерва між курсами – 10 днів. Курси рекомендовано повторювати протягом року. Не перевищувати рекомендовану кількість (порцію) для щоденного споживання.

Перед застосуванням потрібно проконсультуватися з лікарем.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів, діти до 12 років, вагітні та жінки в період грудного вигодовування немовляти.

Умови зберігання: зберігати в упаковці виробника в сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці, за температури не вище  25°С та відносної вологості повітря не більше 75%.

Строк придатності: 24 місяці з дати виготовлення. Не використовувати після закінчення кінцевого строку придатності.

Упаковка:  3 блістери по 10 капсул, 1 капсула – 500 мг (±10%).

Дата виготовлення зазначена на блістері.

Без ГМО. Не є лікарським засобом.

ТУ У 10.8-34343304-010:2015

Виробник: ТОВ «НВП «УКРПРОМІНВЕСТ-05». Адреса виробника: 02099, Україна, м. Київ, вул. Ялтинська, 5Б. Тел. (044) 577-29-02.

Код 34343304.

Отримати детальну інформацію про продукцію, спосіб застосування можна за телефоном цілодобової інформаційної служби

0-800-501-103

(всі дзвінки безкоштовні зі стаціонарних телефонів та номерів українських мобільних операторів у межах України).

www.apifitopharm.ua

Ваш відгук Увага: HTML не підтримується!
Ваше ім’я:
Рейтинг
Продовжити