АРТЕРОН, купити Артерон
Лідер продажу
АРТЕРОН


АРТЕРОН

Короткий опис: УВАГА! ПРОДУКТ ЗНЯТИЙ З ВИРОБНИЦТВА, ОСТЕРІГАЙТЕСЬ ПІДРОБОК! ПРОПОНУЄМО ОЗНАЙОМИТИСЯ З НОВИМ НАТУРАЛЬНИМ ЗАСОБОМ ДЛЯ СЕРЦЯ І СУДИН: ... Перейти
Доступність: Нет в наличии
0.00 грн.
Продукція від виробника
Безкоштовна консультація лікаря
Безкоштовна доставка Укрпоштою від 2 одиниць!

УВАГА! ПРОДУКТ ЗНЯТИЙ З ВИРОБНИЦТВА, ОСТЕРІГАЙТЕСЬ ПІДРОБОК! 

ПРОПОНУЄМО ОЗНАЙОМИТИСЯ З НОВИМ НАТУРАЛЬНИМ ЗАСОБОМ ДЛЯ СЕРЦЯ І СУДИН:

«АРТЕПРІЛ»

Препарат нового покоління «АРТЕРОН» був розроблений для поліпшення периферичного кровообігу,  обміну речовин, підвищення фізичної і розумової діяльності, підтримки серцево-судинної системи.

Для чого необхідна чистка судин?

Всі клітини та органи нашого тіла забезпечуються поживою і киснем завдяки судинам. Згодом на стінках судин відкладаються неорганічні солі та інші осади. З цих відкладень поступово утворюються атеросклеротичні бляшки, через що наші судини стають менш еластичними і гнучкими. Таке забруднення судин в результаті призводить до виникнення різних хвороб. Саме тому технологи компанії «Апіфітофарм» створили новий діючий препарат для підтримки серцево-судинної системи організму — сироп «АРТЕРОН», купити який Ви можете на нашому сайті виробника вже сьогодні.

Природний склад препарату «АРТЕРОН»

«Артерон» у своєму складі містить лише натуральні компоненти: рослинні екстракти (плодів наперстянки, арніки гірської, плодів глоду, конвалії, коріння солодки голої, коріння тирличу жовтого, кореневища калгану звичайного, листя бобівника трилистого, плодів бадьяну, шкірки плодів апельсину), сік ожини або журавлини, мальтодекстрин, сорбітол, вітамін В5, сорбат калію, вітамін Е, вітамін В1, бензоат натрію.

Всі ці компоненти в комплексі позитивно впливають на зміцнення організму, сприяють поліпшенню периферичного кровообігу, обміну речовин, підвищенню фізичної і розумової працездатності. Препарат також має антиоксидантні властивості.

Купити «Артерон» Ви можете в нашому інтренет-магазині apifitopharm.ua за ціною виробника.

Слідкуйте за оновленнями в каталозі товарів на нашому сайті і залишайтеся здоровими!

СИРОП «АРТЕРОН»

Інструкція із застосування

Серцево-судинна і нервова системи є одними з найважливіших в організмі, вони забезпечують нам нормальну життєдіяльність, розумову і фізичну активність, можливість дбати про себе та інших людей. Проте вони часто підпадають під негативний вплив зовнішніх факторів. Внаслідок цього їх функціонування погіршується, що позначається на стані всього організму.

Без отримання своєчасної підтримки для життєво важливих систем підвищується ризик настання інфаркту, інсульту, серйозних ушкоджень мозку і м'язів. Тому для надання такої підтримки, попередження ускладнень, покращення самопочуття і прискорення відновлення, загального зміцнення організму був створений «Артерон».

СКЛАД: вода дистильована або вода очищена, мальтодекстрин, сорбітол (сорбіт), сік (екстракт) журавлини або сік (екстракт) ожини, екстракти рослинні: плодів глоду, арніки гірської, наперстянки, конвалії, куркуми, коріння тирличу жовтого, коріння солодки голої, коріння оману високого, трави золототисячника, кореневища калгану звичайного, кореневища імбиру, плодів бад’яну, листя вахти трилистої, шкірки плодів апельсину, стевії, камедь ріжкового дерева, вітамін В5, сорбат калію, вітамін Е, вітамін В1, бензоат натрію.

Властивості компонентів:

Сік журавлини сприяє зміцненню, зменшенню проникності та підвищенню еластичності судин, зниженню артеріального тиску, попередженню утворення тромбів. Корисний за наявності стенокардії, підвищеної ламкості, кровоточивості капілярів, варикозу.

Сік ожини рекомендований для покращення складу крові, надання підтримки серцевому м’язу за рахунок насичення його тканин вітамінами й мікроелементами, має заспокійливий ефект.

Плоди глоду містять флавоноїди, поліфеноли і глікозиди, що сприяють зміцненню судин. Кверцетин у його складі допомагає очистити кров, покращити кровообіг, сприяє зниженню проникності та підвищенню еластичності судин. Гіперозид стимулює споживання кисню м’язами, а також постачання калію до серця, вітексин проявляє судинорозширювальну дію, що допомагає нормалізувати кров’яний тиск.

Вживання плодів глоду сприяє збільшенню глибини скорочень і сили викидів крові — зрештою вона краще прокачується по тілу, а людина відчуває себе більш енергійною. Крім того, вони містять багато вітамінів і мікроелементів, чим зумовлений їх зміцнюючий вплив на серцеві та інші м’язи, імунітет.

Екстракт арніки гірської допомогає відновленню після інсульту. У комплексі з іншими компонентами «Артерону» зумовлює поліпшення мозкового та загального кровообігу, розширення коронарних судин, завдяки чому сприятливо впливає на самопочуття за наявності стенокардії та зменшує ризик настання інфаркту міокарда.

Екстракт наперстянки допомагає вирівняти серцевий ритм, подовжити діастолу і підсилити систолу, зменшити збудливість провідної системи серця, усунути прояви аритмії та попередити настання серцевого нападу.

Екстракт конвалії сприяє зміцненню дрібних і великих судин, серцевого м’язу, активізації його функціонування, нормалізації ритму серцевих скорочень, кров’яного тиску, усуненню набряків, болю, зменшенню показника згортання крові, що є профілактикою тромбозу і інфаркту. Також буде корисним у період відновлення після інфаркту міокарда.

Куркума позитивно впливає на нервову систему, сприяє зміцненню імунітету, розрідженню крові, стимуляції кровообігу, зниженню артеріального тиску, утворенню нових кров’яних тілець — еритроцитів. Допомагає прискорити відновлення після травм, операцій, тяжких захворювань.

Коріння тирличу жовтого стимулює серцеві скорочення, допомагає нормалізувати кров’яний тиск, створює загальнозміцнюючий ефект.

Коріння солодки голої має протизапальні, спазмолітичні, зміцнюючі властивості, направлені на судини і серцевий м’яз. Сприяє зменшенню проникності судин.

Коріння оману високого створює тонізуючий ефект без підвищення артеріального тиску, сприяє підвищенню імунітету, виведенню холестерину з кровоносного русла, що є профілактикою атеросклерозу, кардіосклерозу. Рекомендований при гіпертонії, вегето-судинній дистонії, підвищеній збудливості нервової системи. Крім того, він показаний при зниженні розумової і фізичної працездатності, імунітету, синдромі хронічної втоми, астенічних, астено-невротичних та депресивних станах як допоміжний засіб.

Екстракт трави золототисячника проявляє заспокійливі, гіпотензивні та загальнозміцнюючі властивості. Допомагає позбутись безсоння і дратівливості (в т. ч. після інсульту, черепно-мозкових травм). Завдяки сечогінній дії, дає змогу усунути набряки серцевого і судинного походження.

Екстракт кореневища калгану звичайного має протизапальні, антисептичні, кровоспинні властивості, допомагає усунути біль у грудях. Тому його корисно вживати за наявності варикозної хвороби, ламкості або кровоточивості капілярів, міокардиту, стенокардії.

Екстракт кореневища імбиру позитивно впливає на центральну і периферійну нервову систему, допомагає усунути нервове напруження, зігріти та поліпшити стан м’язів, що важливо за наявності м'язової дистрофії та м'язової дистонії.

Також рекомендований для усунення головного болю, запаморочення, слабкості, нудоти, що можуть бути спричинені стрибками артеріального тиску, порушенням мозкового кровообігу, наслідками черепно-мозкових травм, дисциркуляторною енцефалопатією.

Плоди бад’яну мають протизапальні, знеболювальні, спазмолітичні властивості, сприяють заспокоєнню серцевих скорочень, завдяки чому їх рекомендують за наявності міокардиту, стенокардії, тахікардії.

Екстракт листя вахти трилистої допомагає позбутися болю у грудях, нормалізувати серцевий ритм, попередити виникнення атеросклерозу і кардіосклерозу та поліпшити стан за їх наявності, усунути судоми, спричинені варикозом. Рекомендований при аритмії.

Екстракт шкірки плодів апельсину сприяє зміцненню імунітету, виведенню зайвої рідини з організму, усуненню набряків серцевого і судинного походження, нормалізації артеріального тиску.

Екстракт стевії бере участь в обміні речовин, сприяє нормалізації рівня глюкози, виведенню зайвого холестерину, зміцненню і збільшенню еластичності стінок судин. Позитивно впливає на серцево-судинну, нервову системи і організм в цілому.

Вітамін В1 необхідний для нормального кровообігу і кровотворення, роботи головного мозку. При його дефіциті можуть виникнути проблеми з координацією рухів, задишка, атрофія м’язів, пригніченість, дратівливість, депресивний стан. Можливе погіршення сприйняття інформації, збільшення втомлюваності. Своєчасна вітамінна підтримка допоможе попередити або усунути більшість з цих проблем.

Вітамін В5 необхідний для нормалізації рівня холестерину, засвоєння інших вітамінів, передачі сигналів від одного нейрона до іншого у головному мозку, вироблення антитіл та еритроцитів при втраті крові, здатності адаптуватися до стресів, хвороб, травм, фізичних і розумових навантажень. 

Вітамін Е полегшує проходження еритроцитів через судини, попереджує їх налипання на внутрішніх стінках і утворення тромбів. Сприяє зміцненню і розслабленню судин.

Камедь ріжкового дерева, сорбат калію і бензоат натрію є безпечними допоміжними речовинами, що не виявляють токсичної дії на людський організм.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ: дієтична добавка до раціону харчування — джерело біологічно активних речовин. Сприяє загальному зміцненню організму, активізації периферійного кровообігу, поліпшенню обміну речовин, підвищенню фізичної та розумової працездатності. Має антиоксидантні властивості. Добавку дієтичну не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Сироп «Артерон» корисно вживати для профілактики та у складі комплексної терапії в таких випадках:

  • хвороби серцево-судинної системи: стенокардія, міокардит, тахікардія, аритмія, гіпертонія, кардіосклероз, атеросклероз, варикозне розширення вен, підвищена ламкість і/або кровоточивість капілярів тощо;
  • попередження або відновлювальний період після інфаркту міокарда та інсульту за наявності дисциркуляторної енцефалопатії, набряків серцевого і судинного походження;
  • проблеми з боку нервової системи: безсоння, дратівливість, астено-невротичні, астенічні та депресивні стани, вегето-судинна дистонія, м'язова дистрофія та м'язова дистонія — в тому числі після черепно-мозкових травм;
  • при зниженні розумової та фізичної працездатності, імунітету, синдромі хронічної втоми для прискорення відновлення після важких травм, операцій, інфекційних та неінфекційних захворювань.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: дорослим по 1 чайній ложці тричі на день за 30 хвилин до вживання їжі. При необхідності запити невеликою кількістю води. Курс споживання — 30 днів. Перерва між курсами — 10 днів. Рекомендовані повторні прийоми протягом року. Перед вживанням збовтати. Можливе застосування хворими на цукровий діабет, гіпотонію, тромбофлебіт.

ПРОТИПОКАЗАННЯ: індивідуальна чутливість до компонентів, вагітні, жінки в період лактації, дитячий вік до 14 років, алергічні реакції на складові.

Не є лікарським засобом.

Перед застосуванням рекомендується консультація з лікарем.

Поживна (харчова) цінність 100 г продукту: білки — 0,235 г, вуглеводи — 18,14 г, жири — 0,0165 г.

Енергетична цінність (калорійність): 69,1 ккал.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ: зберігати в упаковці виробника в сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці за температури не вище +25°С та відносної вологості повітря не більше 75%. Відкритий флакон зберігати в холодильнику за температури +4±2°С.

СТРОК ПРИДАТНОСТІ: 12 місяців з дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на етикетці.

Вага нетто: 115 г

ВИРОБНИК: ТОВ «НВП «УКРПРОМІНВЕСТ-05». 02099, Україна, м. Київ, вул. Ялтинська, 5Б. Тел.: (044) 577-29-02. Код: 34343304.

Отримати детальну інформацію про продукцію, її застосування можна за телефоном цілодобової інформаційної служби:

0-800-501-103

(дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні).

www.apifitopharm.ua

СИРОП «АРТЕРОН»

Інструкція із застосування

Серцево-судинна і нервова системи є одними з найважливіших в організмі, вони забезпечують нам нормальну життєдіяльність, розумову і фізичну активність, можливість дбати про себе та інших людей. Проте вони часто підпадають під негативний вплив зовнішніх факторів. Внаслідок цього їх функціонування погіршується, що позначається на стані всього організму.

Без отримання своєчасної підтримки для життєво важливих систем підвищується ризик настання інфаркту, інсульту, серйозних ушкоджень мозку і м'язів. Тому для надання такої підтримки, попередження ускладнень, покращення самопочуття і прискорення відновлення, загального зміцнення організму був створений «Артерон».

СКЛАД: вода дистильована або вода очищена, мальтодекстрин, сорбітол (сорбіт), сік (екстракт) журавлини або сік (екстракт) ожини, екстракти рослинні: плодів глоду, арніки гірської, наперстянки, конвалії, куркуми, коріння тирличу жовтого, коріння солодки голої, коріння оману високого, трави золототисячника, кореневища калгану звичайного, кореневища імбиру, плодів бад’яну, листя вахти трилистої, шкірки плодів апельсину, стевії, камедь ріжкового дерева, вітамін В5, сорбат калію, вітамін Е, вітамін В1, бензоат натрію.

Властивості компонентів:

Сік журавлини сприяє зміцненню, зменшенню проникності та підвищенню еластичності судин, зниженню артеріального тиску, попередженню утворення тромбів. Корисний за наявності стенокардії, підвищеної ламкості, кровоточивості капілярів, варикозу.

Сік ожини рекомендований для покращення складу крові, надання підтримки серцевому м’язу за рахунок насичення його тканин вітамінами й мікроелементами, має заспокійливий ефект.

Плоди глоду містять флавоноїди, поліфеноли і глікозиди, що сприяють зміцненню судин. Кверцетин у його складі допомагає очистити кров, покращити кровообіг, сприяє зниженню проникності та підвищенню еластичності судин. Гіперозид стимулює споживання кисню м’язами, а також постачання калію до серця, вітексин проявляє судинорозширювальну дію, що допомагає нормалізувати кров’яний тиск.

Вживання плодів глоду сприяє збільшенню глибини скорочень і сили викидів крові — зрештою вона краще прокачується по тілу, а людина відчуває себе більш енергійною. Крім того, вони містять багато вітамінів і мікроелементів, чим зумовлений їх зміцнюючий вплив на серцеві та інші м’язи, імунітет.

Екстракт арніки гірської допомогає відновленню після інсульту. У комплексі з іншими компонентами «Артерону» зумовлює поліпшення мозкового та загального кровообігу, розширення коронарних судин, завдяки чому сприятливо впливає на самопочуття за наявності стенокардії та зменшує ризик настання інфаркту міокарда.

Екстракт наперстянки допомагає вирівняти серцевий ритм, подовжити діастолу і підсилити систолу, зменшити збудливість провідної системи серця, усунути прояви аритмії та попередити настання серцевого нападу.

Екстракт конвалії сприяє зміцненню дрібних і великих судин, серцевого м’язу, активізації його функціонування, нормалізації ритму серцевих скорочень, кров’яного тиску, усуненню набряків, болю, зменшенню показника згортання крові, що є профілактикою тромбозу і інфаркту. Також буде корисним у період відновлення після інфаркту міокарда.

Куркума позитивно впливає на нервову систему, сприяє зміцненню імунітету, розрідженню крові, стимуляції кровообігу, зниженню артеріального тиску, утворенню нових кров’яних тілець — еритроцитів. Допомагає прискорити відновлення після травм, операцій, тяжких захворювань.

Коріння тирличу жовтого стимулює серцеві скорочення, допомагає нормалізувати кров’яний тиск, створює загальнозміцнюючий ефект.

Коріння солодки голої має протизапальні, спазмолітичні, зміцнюючі властивості, направлені на судини і серцевий м’яз. Сприяє зменшенню проникності судин.

Коріння оману високого створює тонізуючий ефект без підвищення артеріального тиску, сприяє підвищенню імунітету, виведенню холестерину з кровоносного русла, що є профілактикою атеросклерозу, кардіосклерозу. Рекомендований при гіпертонії, вегето-судинній дистонії, підвищеній збудливості нервової системи. Крім того, він показаний при зниженні розумової і фізичної працездатності, імунітету, синдромі хронічної втоми, астенічних, астено-невротичних та депресивних станах як допоміжний засіб.

Екстракт трави золототисячника проявляє заспокійливі, гіпотензивні та загальнозміцнюючі властивості. Допомагає позбутись безсоння і дратівливості (в т. ч. після інсульту, черепно-мозкових травм). Завдяки сечогінній дії, дає змогу усунути набряки серцевого і судинного походження.

Екстракт кореневища калгану звичайного має протизапальні, антисептичні, кровоспинні властивості, допомагає усунути біль у грудях. Тому його корисно вживати за наявності варикозної хвороби, ламкості або кровоточивості капілярів, міокардиту, стенокардії.

Екстракт кореневища імбиру позитивно впливає на центральну і периферійну нервову систему, допомагає усунути нервове напруження, зігріти та поліпшити стан м’язів, що важливо за наявності м'язової дистрофії та м'язової дистонії.

Також рекомендований для усунення головного болю, запаморочення, слабкості, нудоти, що можуть бути спричинені стрибками артеріального тиску, порушенням мозкового кровообігу, наслідками черепно-мозкових травм, дисциркуляторною енцефалопатією.

Плоди бад’яну мають протизапальні, знеболювальні, спазмолітичні властивості, сприяють заспокоєнню серцевих скорочень, завдяки чому їх рекомендують за наявності міокардиту, стенокардії, тахікардії.

Екстракт листя вахти трилистої допомагає позбутися болю у грудях, нормалізувати серцевий ритм, попередити виникнення атеросклерозу і кардіосклерозу та поліпшити стан за їх наявності, усунути судоми, спричинені варикозом. Рекомендований при аритмії.

Екстракт шкірки плодів апельсину сприяє зміцненню імунітету, виведенню зайвої рідини з організму, усуненню набряків серцевого і судинного походження, нормалізації артеріального тиску.

Екстракт стевії бере участь в обміні речовин, сприяє нормалізації рівня глюкози, виведенню зайвого холестерину, зміцненню і збільшенню еластичності стінок судин. Позитивно впливає на серцево-судинну, нервову системи і організм в цілому.

Вітамін В1 необхідний для нормального кровообігу і кровотворення, роботи головного мозку. При його дефіциті можуть виникнути проблеми з координацією рухів, задишка, атрофія м’язів, пригніченість, дратівливість, депресивний стан. Можливе погіршення сприйняття інформації, збільшення втомлюваності. Своєчасна вітамінна підтримка допоможе попередити або усунути більшість з цих проблем.

Вітамін В5 необхідний для нормалізації рівня холестерину, засвоєння інших вітамінів, передачі сигналів від одного нейрона до іншого у головному мозку, вироблення антитіл та еритроцитів при втраті крові, здатності адаптуватися до стресів, хвороб, травм, фізичних і розумових навантажень. 

Вітамін Е полегшує проходження еритроцитів через судини, попереджує їх налипання на внутрішніх стінках і утворення тромбів. Сприяє зміцненню і розслабленню судин.

Камедь ріжкового дерева, сорбат калію і бензоат натрію є безпечними допоміжними речовинами, що не виявляють токсичної дії на людський організм.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ: дієтична добавка до раціону харчування — джерело біологічно активних речовин. Сприяє загальному зміцненню організму, активізації периферійного кровообігу, поліпшенню обміну речовин, підвищенню фізичної та розумової працездатності. Має антиоксидантні властивості. Добавку дієтичну не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Сироп «Артерон» корисно вживати для профілактики та у складі комплексної терапії в таких випадках:

  • хвороби серцево-судинної системи: стенокардія, міокардит, тахікардія, аритмія, гіпертонія, кардіосклероз, атеросклероз, варикозне розширення вен, підвищена ламкість і/або кровоточивість капілярів тощо;
  • попередження або відновлювальний період після інфаркту міокарда та інсульту за наявності дисциркуляторної енцефалопатії, набряків серцевого і судинного походження;
  • проблеми з боку нервової системи: безсоння, дратівливість, астено-невротичні, астенічні та депресивні стани, вегето-судинна дистонія, м'язова дистрофія та м'язова дистонія — в тому числі після черепно-мозкових травм;
  • при зниженні розумової та фізичної працездатності, імунітету, синдромі хронічної втоми для прискорення відновлення після важких травм, операцій, інфекційних та неінфекційних захворювань.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: дорослим по 1 чайній ложці тричі на день за 30 хвилин до вживання їжі. При необхідності запити невеликою кількістю води. Курс споживання — 30 днів. Перерва між курсами — 10 днів. Рекомендовані повторні прийоми протягом року. Перед вживанням збовтати. Можливе застосування хворими на цукровий діабет, гіпотонію, тромбофлебіт.

ПРОТИПОКАЗАННЯ: індивідуальна чутливість до компонентів, вагітні, жінки в період лактації, дитячий вік до 14 років, алергічні реакції на складові.

Не є лікарським засобом.

Перед застосуванням рекомендується консультація з лікарем.

Поживна (харчова) цінність 100 г продукту: білки — 0,235 г, вуглеводи — 18,14 г, жири — 0,0165 г.

Енергетична цінність (калорійність): 69,1 ккал.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ: зберігати в упаковці виробника в сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці за температури не вище +25°С та відносної вологості повітря не більше 75%. Відкритий флакон зберігати в холодильнику за температури +4±2°С.

СТРОК ПРИДАТНОСТІ: 12 місяців з дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на етикетці.

Вага нетто: 115 г

ВИРОБНИК: ТОВ «НВП «УКРПРОМІНВЕСТ-05». 02099, Україна, м. Київ, вул. Ялтинська, 5Б. Тел.: (044) 577-29-02. Код: 34343304.

Отримати детальну інформацію про продукцію, її застосування можна за телефоном цілодобової інформаційної служби:

0-800-501-103

(дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні).

www.apifitopharm.ua

Ваш відгук Увага: HTML не підтримується!
Ваше ім’я:
Рейтинг
Продовжити