ВІАПРОСТ, купити Віапрост, капсули Віапрост для чоловічого здоровья на Аpifitopharm
Лідер продажу
ВІАПРОСТ


ВІАПРОСТ

Короткий опис: «ВІАПРОСТ» — натуральний препарат для чоловічого здоров'я. Був створений для профілактики запальних захворювань сечостатевої системи, гострого, хронічного простатиту, для підвищення чоловічого лібідо... Перейти
Доступність: Нет в наличии
0.00 грн.
Продукція від виробника
Безкоштовна консультація лікаря
Безкоштовна доставка Укрпоштою від 2 одиниць!

«ВІАПРОСТ» — натуральний препарат для чоловічого здоров'я. Був створений для профілактики запальних захворювань сечостатевої системи, гострого, хронічного простатиту, для підвищення чоловічого лібідо.

Погана екологія, малорухливий спосіб життя, шкідливі звички, використання агресивних медикаментів та інші негативні фактори роблять несприятливий вплив на чоловіче здоров'я. Щоб попередити виникнення проблем з потенцією, усунути застійні явища, поліпшити ерекцію і посилити імунітет, фахівці компанії «Апіфітофарм» створили новий унікальний засіб — натуральні капсули «ВІАПРОСТ», купити які Ви можете вже сьогодні в нашому інтернет-магазині apifitopharm.ua за ціною виробника.

Препарат «ВІАПРОСТ» допоможе при сексуальних розладах, проблемах з нирками, при інфекційних захворюваннях сечовивідних шляхів і сечового міхура, а також буде сприяти зміцненню стінок і клапанів судин, зміцненню серцевого м'яза, поліпшенню загального самопочуття і підвищенню фізичної витривалості.

Натуральний склад капсул «ВІАПРОСТ»

До складу капсул «ВІАПРОСТ» входять такі природні компоненти:

 • екстракт кіпрею (володіє протизапальними властивостями, ефективний при профілактиці простатиту, циститу та інших запалень статевих шляхів);
 • екстракт кореня женьшеня (сприяє нормалізації тиску, гормонального фону, рівня цукру в крові);
 • екстракт кореня імбиру (джерело вітамінів В2В1, С, А, а також натрію, кальцію, магнію, заліза, фосфору та ін.);
 • екстракт еврікоми (сприяє підвищенню лібідо, поліпшенню потенції);
 • екстракт хвоща польового (покращує обмін речовин, сприяє очищенню організму, зміцнює серцеві клапани);
 • екстракт пальми сабаль (нормалізує функції яєчок);
 • бобровий струмінь (володіє загоювальною, знеболювальною функцією);
 • аспарагінова кислота (сприяє правильному функціонуванню ендокринної та нервової систем);
 • L-карнітин (речовина, необхідна для внутрішньоутробного розвитку дитини, допомагає розщеплюватися і засвоюватися жирним кислотам);
 • кверцетин (пригнічує розвиток різних алергічних реакцій, захворювань чоловічих статевих органів);
 • стеарат магнію, стеарат кальцію, мікрокристалічна целюлоза (безпечні допоміжні речовини).

Кому корисно буде купити «ВІАПРОСТ»?

Купити препарат «ВІАПРОСТ» і вживати в складі комплексної терапії фахівці рекомендують при таких проблемах: застійному простатиті, погіршенні кровообігу в області малого тазу, при гострому, хронічному простатиті, при аденомі (доброякісній гіперплазії передміхурової залози), при порушеннях ерекції, потенції, а також з метою їх профілактики, при зниженні репродуктивної функції у чоловіків, при інфекціях сечовивідних шляхів, при порушеннях гормонального фону. Крім того, вживання капсул сприятиме підвищенню стресостійкості, прискоренню відновлення м'язової тканини після активних занять спортом.

Купити «ВІАПРОСТ» можна вже сьогодні на нашому сайті офіційного виробника «Апіфітофарм» з доставкою по території всієї України. Також Ви можете ознайомитися з інструкцією, складом препарату і рекомендаціями щодо застосування.

ВАМ БУДЕ ЦІКАВО:

КАПСУЛИ «ВІАПРОСТ» — СИЛА ЧОЛОВІЧОГО  ЗДОРОВ'Я

ЧИ ДОСТАТНЬО ВИ ЗНАЄТЕ ПРО АДЕНОМУ ПРОСТАТИ?

ЗБІЛЬШЕННЯ ПРОСТАТИ  У МОЛОДОМУ ВІЦІ: ЯК УНИКНУТИ?

Дієтична добавка рослинна

Капсули «Віапрост»

Інструкція із застосування

Чоловіче здоров’я постійно підпадає під вплив зовнішніх та внутрішніх негативних факторів: забруднення екології, поганих звичок, малорухливого способу життя, переохолодження, статевих інфекцій та супутніх захворювань, використання агресивних медикаментів. До того ж, з віком гормональний фон у чоловіків змінюється, що теж може спричинити серйозні проблеми, серед яких зниження репродуктивної функції, гіперплазія передміхурової залози і пов’язані з цим симптоми. Щоб попередити виникнення захворювань сечостатевої системи, підвищити ефективність терапії за їх наявності і зберегти високий життєвий тонус надовго, був створений натуральний препарат «Віапрост».

СКЛАД: аспарагінова кислота, L-карнітин (вітамін В11), кверцетин, екстракт кіпрею (Epilobium), екстракт кореня імбиру (Zingiber officinale), екстракт кореня женьшеня (Panax ginseng), екстракт хвоща польового (Equisetum arvense), екстракт еврикоми (Eurycoma), екстракт пальми сабаль (Sabal), мікрокристалічна целюлоза, стеарат магнію або стеарат кальцію, бобровий струмінь.

Властивості компонентів:

Аспарагінова кислота є амінокислотою, що стимулює вироблення білків в організмі та бере участь у їх транспортуванні, знешкоджує аміак, що утворюється в процесі обміну білків. Має велике значення для правильного функціонування нервової та ендокринної систем, синтезу гормону росту, прогестерону і тестостерону, що робить її важливим елементом терапії чоловічих гормональних розладів.

L-карнітин — це речовина, подібна до вітамінів групи В. Вона відповідає за енергетичний обмін у людському організмі, рівень енергійності, фізичної витривалості і регенерацію тканин, здатність адаптуватися до змін оточуючого середовища. Вона транспортує жирні кислоти до клітин м’язової тканини, де вони спалюються і перетворюються на енергію під час фізичних навантажень. Крім того, L-карнітин є необхідною речовиною для внутрішньоутробного розвитку дитини, тому що жирні кислоти є основним джерелом енергії для формування її клітин, а їх розщеплення і засвоєння неможливе без L-карнітину. Тому ця речовина у нормі потрапляє у яйцеклітину разом зі сперматозоїдом.

Кверцетин — речовина рослинного походження, що має антиоксидантні, протизапальні властивості, попереджає та пригнічує розвиток захворювань чоловічих статевих органів, різноманітні алергічні реакції, стимулює регенерацію м’яких тканин і слизових оболонок. У комбінації з антибактеріальними речовинами може підсилювати їх дію. Також створює загальнозміцнюючий ефект, зменшує негативний вплив оточуючого середовища, може підсилювати позитивну і послаблювати побічну дію синтетичних протизапальних засобів. Допомагає за наявності проблем з нирками, інфекцій сечового міхура і сечовивідних шляхів, що супроводжуються дизуричними симптомами. Також він сприяє зміцненню серцевого м’яза, клапанів і стінок судин, що позитивно впливає на фізичну витривалість, загальне самопочуття, кровообіг загальний та в області малого тазу.

Екстракт трави кіпрею має протизапальні властивості. Він є досить ефективним компонентом, рекомендованим до вживання для профілактики та за наявності циститу, гострого, хронічного, і простатиту, що рецидивує, гіперплазії передміхурової залози (аденоми) та інших запальних захворювань чоловічої статевої сфери, зокрема запаленні статевих шляхів. Встановлено, що екстракт кіпрею суттєво пригнічує запальний процес та збільшення передміхурової залози, проявляє певну знеболювальну дію.

Екстракт кореня імбиру є джерелом вітамінів А, С, В1 і В2, мікроелементів фосфору, кальцію, магнію, заліза, цинку, калію і натрію, які є важливими для нормального обміну речовин, функціонування різних систем організму (в тому числі сечостатевої), постачання кисню до внутрішніх органів і систем. Завдяки вмісту вітамінів В1 і В2 створює позитивний вплив на ендокринну систему, що допомагає покращити загальний гормональний фон. Він має велике значення для чоловічого здоров’я, тому що його вживання сприяє усуненню застійних явищ, стимулюванню кровообігу в області малого тазу, покращенню ерекції і потенції, відновленню тонусу м’язів і підсиленню імунітету — як місцевого, так і загального. При регулярному вживанні і комбінації з іншими компонентами «Віапросту» він суттєво знижує ризик розвитку простатиту, особливо застійного, та допомагає впоратись із сексуальними розладами, підвищити лібідо.

Екстракт кореня женьшеня допомагає покращити емоційний фон, заспокоює і тонізує, насичує організм мікро- та макроелементами, дубильними речовинами, сприяє виведенню жовчі, покращенню вентиляції легень, нормалізації артеріального тиску, функціонування ендокринної системи, гормонального фону, рівня цукру у крові. Завдяки вмісту сапонінів, екстракт кореня женьшеня проявляє антибактеріальну дію та стимулює сексуальну активність у чоловіків, сприяє збільшенню рухливості сперматозоїдів. Також він уповільнює старіння, поліпшує загальний стан, допомагає вгамувати біль.

Екстракт хвоща польового має сечогінні, протизапальні властивості, сприяє покращенню функцій нирок та очищенню організму, зняттю набряків, покращенню обміну речовин, зниженню артеріального тиску, зміцненню та підвищенню еластичності судин, серцевих клапанів, сухожиль, зв’язок, хрящів і шкіри, завдяки вмісту колагену та еластану. Завдяки цьому, його використання допомагає забезпечити собі активність, рухливість і витривалість до різноманітних навантажень у будь-якому віці, підвищити загальну якість життя, попередити хвороби серцево-судинної системи, покращити стан за наявності різних типів простатиту та дизуричних симптомів (у тому числі при затримці сечі).

Екстракт еврикоми — його також називають малайзійським женьшенем за його цілющий вплив на чоловічу статеву систему. До речі, ефективність кореня еврикоми збільшується пропорційно до ступеня його подрібнення — для створення капсул «Віапрост» він зменшувався максимально. Екстракт сприяє подовженню ерекції, підвищенню і підтриманню на високому рівні потенції, лібідо, нормалізації еякуляції та діє як афродизіак. Позитивно впливає на нирки і артеріальний тиск, допомагає усунути прояви гіпертонії. Також його вживання допомагає покращити проходження нервових імпульсів, зміцнити кістки і м’язи, імунітет — тим самим сприяє покращенню фізичних реакцій, підвищенню витривалості і опору хворобам. До того ж, екстракт кореня еврикоми стимулює вироблення тестостерону, що є важливою умовою інтимного і здоров’я в цілому у чоловіків, особливо після 40 років, коли синтез статевого гормону зменшується, а якість сперми погіршується через вікові причини.

Екстракт пальми сабаль містить активні речовини, що пригнічують вироблення ферменту 5-альфа-редуктази, який активується у відповідь на вікове зниження синтезу тестостерону. Саме цей фермент найчастіше призводить до гіперплазії передміхурової залози (аденоми), тому пригнічення його вироблення і активності є важливою умовою для профілактики цього захворювання. Також екстракт пальми сабаль сприяє нормалізації функції яєчок, вироблення ними тестостерону.

Бобровий струмінь має антибактеріальні, загоювальні, протизапальні, знеболюючі, імуностимулюючі, заспокійливі та загальнотонізуючі властивості. Завдяки вмісту саліцилової кислоти, струмінь допомагає усунути запальні процеси у нервових закінченнях, покращити їх стан. Крім того, він сприяє очищенню і зміцненню кровоносних судин, покращенню кровообігу загального і кровообігу в області малого тазу, що, у комплексі з покращенням передачі нервових імпульсів до статевих органів, позитивно впливає на чоловіче здоров’я загалом і потенцію зокрема. Також його вживання рекомендовано для нормалізації артеріального тиску, серцевого ритму, сну і психологічного стану, загального зміцнення організму чоловіка.

Мікрокристалічна целюлоза, стеарат магнію і стеарат кальцію є безпечними допоміжними речовинами, що використовуються для емульгації активних компонентів, кращої взаємодії між ними та покращення засвоєння їх в організмі.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ: дієтична добавка до раціону харчування — джерело біологічно активних речовин, сприяє покращенню функціонального стану передміхурової залози, поліпшенню якості життя чоловіків, має дезінтоксикаційні та антиоксидантні властивості.

РЕКОМЕНДОВАНО ВЖИВАТИ: чоловікам по 1 капсулі один раз на день під час вживання їжі. Тривалість прийому — 1 місяць. Перерва між курсами — 10 днів. Рекомендовані повторні прийоми протягом року.

Добавку дієтичну не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Перед застосуванням потрібно проконсультуватися з лікарем.

Капсули «Віапрост» корисно вживати у складі комплексної терапії при:

•гострому, хронічному та простатиті, що рецидивує (бактеріальному та абактеріальному);

•застійному простатиті та його профілактиці при малорухливому способі життя, погіршенні кровообігу в області малого тазу;

•доброякісній гіперплазії передміхурової залози (аденомі);

•дизуричних симптомах (за наявності відчуття неповного випорожнення сечового міхура, частого сечовипускання, переривчастого сечового струменя, затримки сечі);

•сексуальних дисфункціях (порушеннях потенції, ерекції) і для їх профілактики, підвищення лібідо;

•зниженні репродуктивної функції у чоловіків — для покращення якості сперми;

•інфекціях сечового міхура і сечовивідних шляхів — як допоміжний засіб;

•порушенні гормонального фону — як балансуючий засіб.

Крім того, препарат позитивно впливає на функціонування імунної системи, сприяє підвищенню толерантності до фізичних навантажень, підвищує стресостійкість, прискорює відновлення м’язової тканини і всього організму після спорту.

ПРОТИПОКАЗАННЯ: індивідуальна чутливість до компонентів.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ: зберігати в упаковці виробника в сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці, за температури не вище +25°С та відносної вологості повітря не більше 75%.

СТРОК ПРИДАТНОСТІ: 24 місяці з дати виготовлення.

Дата виготовлення зазначена на блістері.

УПАКОВКА: 3 блістери по 10 капсул, 1 капсула – 450 мг.

ТУ У 10.8-34343304-010:2015

Без ГМО. Не є лікарським засобом.

ВИРОБНИК: ТОВ «НВП «УКРПРОМІНВЕСТ-05». 02099, Україна, м. Київ, вул. Ялтинська, 5Б.

Тел. (044) 577-29-02. Код: 34343304. 

Отримати детальну інформацію щодо продукції, способу замовлення можна за телефоном цілодобової інформаційної служби

0-800-501-103

(всі дзвінки безкоштовні зі стаціонарних телефонів

та номерів українських мобільних операторів у межах

України).

www.apifitopharm.ua    

Дієтична добавка рослинна

Капсули «Віапрост»

Інструкція із застосування

Чоловіче здоров’я постійно підпадає під вплив зовнішніх та внутрішніх негативних факторів: забруднення екології, поганих звичок, малорухливого способу життя, переохолодження, статевих інфекцій та супутніх захворювань, використання агресивних медикаментів. До того ж, з віком гормональний фон у чоловіків змінюється, що теж може спричинити серйозні проблеми, серед яких зниження репродуктивної функції, гіперплазія передміхурової залози і пов’язані з цим симптоми. Щоб попередити виникнення захворювань сечостатевої системи, підвищити ефективність терапії за їх наявності і зберегти високий життєвий тонус надовго, був створений натуральний препарат «Віапрост».

СКЛАД: аспарагінова кислота, L-карнітин (вітамін В11), кверцетин, екстракт кіпрею (Epilobium), екстракт кореня імбиру (Zingiber officinale), екстракт кореня женьшеня (Panax ginseng), екстракт хвоща польового (Equisetum arvense), екстракт еврикоми (Eurycoma), екстракт пальми сабаль (Sabal), мікрокристалічна целюлоза, стеарат магнію або стеарат кальцію, бобровий струмінь.

Властивості компонентів:

Аспарагінова кислота є амінокислотою, що стимулює вироблення білків в організмі та бере участь у їх транспортуванні, знешкоджує аміак, що утворюється в процесі обміну білків. Має велике значення для правильного функціонування нервової та ендокринної систем, синтезу гормону росту, прогестерону і тестостерону, що робить її важливим елементом терапії чоловічих гормональних розладів.

L-карнітин — це речовина, подібна до вітамінів групи В. Вона відповідає за енергетичний обмін у людському організмі, рівень енергійності, фізичної витривалості і регенерацію тканин, здатність адаптуватися до змін оточуючого середовища. Вона транспортує жирні кислоти до клітин м’язової тканини, де вони спалюються і перетворюються на енергію під час фізичних навантажень. Крім того, L-карнітин є необхідною речовиною для внутрішньоутробного розвитку дитини, тому що жирні кислоти є основним джерелом енергії для формування її клітин, а їх розщеплення і засвоєння неможливе без L-карнітину. Тому ця речовина у нормі потрапляє у яйцеклітину разом зі сперматозоїдом.

Кверцетин — речовина рослинного походження, що має антиоксидантні, протизапальні властивості, попереджає та пригнічує розвиток захворювань чоловічих статевих органів, різноманітні алергічні реакції, стимулює регенерацію м’яких тканин і слизових оболонок. У комбінації з антибактеріальними речовинами може підсилювати їх дію. Також створює загальнозміцнюючий ефект, зменшує негативний вплив оточуючого середовища, може підсилювати позитивну і послаблювати побічну дію синтетичних протизапальних засобів. Допомагає за наявності проблем з нирками, інфекцій сечового міхура і сечовивідних шляхів, що супроводжуються дизуричними симптомами. Також він сприяє зміцненню серцевого м’яза, клапанів і стінок судин, що позитивно впливає на фізичну витривалість, загальне самопочуття, кровообіг загальний та в області малого тазу.

Екстракт трави кіпрею має протизапальні властивості. Він є досить ефективним компонентом, рекомендованим до вживання для профілактики та за наявності циститу, гострого, хронічного, і простатиту, що рецидивує, гіперплазії передміхурової залози (аденоми) та інших запальних захворювань чоловічої статевої сфери, зокрема запаленні статевих шляхів. Встановлено, що екстракт кіпрею суттєво пригнічує запальний процес та збільшення передміхурової залози, проявляє певну знеболювальну дію.

Екстракт кореня імбиру є джерелом вітамінів А, С, В1 і В2, мікроелементів фосфору, кальцію, магнію, заліза, цинку, калію і натрію, які є важливими для нормального обміну речовин, функціонування різних систем організму (в тому числі сечостатевої), постачання кисню до внутрішніх органів і систем. Завдяки вмісту вітамінів В1 і В2 створює позитивний вплив на ендокринну систему, що допомагає покращити загальний гормональний фон. Він має велике значення для чоловічого здоров’я, тому що його вживання сприяє усуненню застійних явищ, стимулюванню кровообігу в області малого тазу, покращенню ерекції і потенції, відновленню тонусу м’язів і підсиленню імунітету — як місцевого, так і загального. При регулярному вживанні і комбінації з іншими компонентами «Віапросту» він суттєво знижує ризик розвитку простатиту, особливо застійного, та допомагає впоратись із сексуальними розладами, підвищити лібідо.

Екстракт кореня женьшеня допомагає покращити емоційний фон, заспокоює і тонізує, насичує організм мікро- та макроелементами, дубильними речовинами, сприяє виведенню жовчі, покращенню вентиляції легень, нормалізації артеріального тиску, функціонування ендокринної системи, гормонального фону, рівня цукру у крові. Завдяки вмісту сапонінів, екстракт кореня женьшеня проявляє антибактеріальну дію та стимулює сексуальну активність у чоловіків, сприяє збільшенню рухливості сперматозоїдів. Також він уповільнює старіння, поліпшує загальний стан, допомагає вгамувати біль.

Екстракт хвоща польового має сечогінні, протизапальні властивості, сприяє покращенню функцій нирок та очищенню організму, зняттю набряків, покращенню обміну речовин, зниженню артеріального тиску, зміцненню та підвищенню еластичності судин, серцевих клапанів, сухожиль, зв’язок, хрящів і шкіри, завдяки вмісту колагену та еластану. Завдяки цьому, його використання допомагає забезпечити собі активність, рухливість і витривалість до різноманітних навантажень у будь-якому віці, підвищити загальну якість життя, попередити хвороби серцево-судинної системи, покращити стан за наявності різних типів простатиту та дизуричних симптомів (у тому числі при затримці сечі).

Екстракт еврикоми — його також називають малайзійським женьшенем за його цілющий вплив на чоловічу статеву систему. До речі, ефективність кореня еврикоми збільшується пропорційно до ступеня його подрібнення — для створення капсул «Віапрост» він зменшувався максимально. Екстракт сприяє подовженню ерекції, підвищенню і підтриманню на високому рівні потенції, лібідо, нормалізації еякуляції та діє як афродизіак. Позитивно впливає на нирки і артеріальний тиск, допомагає усунути прояви гіпертонії. Також його вживання допомагає покращити проходження нервових імпульсів, зміцнити кістки і м’язи, імунітет — тим самим сприяє покращенню фізичних реакцій, підвищенню витривалості і опору хворобам. До того ж, екстракт кореня еврикоми стимулює вироблення тестостерону, що є важливою умовою інтимного і здоров’я в цілому у чоловіків, особливо після 40 років, коли синтез статевого гормону зменшується, а якість сперми погіршується через вікові причини.

Екстракт пальми сабаль містить активні речовини, що пригнічують вироблення ферменту 5-альфа-редуктази, який активується у відповідь на вікове зниження синтезу тестостерону. Саме цей фермент найчастіше призводить до гіперплазії передміхурової залози (аденоми), тому пригнічення його вироблення і активності є важливою умовою для профілактики цього захворювання. Також екстракт пальми сабаль сприяє нормалізації функції яєчок, вироблення ними тестостерону.

Бобровий струмінь має антибактеріальні, загоювальні, протизапальні, знеболюючі, імуностимулюючі, заспокійливі та загальнотонізуючі властивості. Завдяки вмісту саліцилової кислоти, струмінь допомагає усунути запальні процеси у нервових закінченнях, покращити їх стан. Крім того, він сприяє очищенню і зміцненню кровоносних судин, покращенню кровообігу загального і кровообігу в області малого тазу, що, у комплексі з покращенням передачі нервових імпульсів до статевих органів, позитивно впливає на чоловіче здоров’я загалом і потенцію зокрема. Також його вживання рекомендовано для нормалізації артеріального тиску, серцевого ритму, сну і психологічного стану, загального зміцнення організму чоловіка.

Мікрокристалічна целюлоза, стеарат магнію і стеарат кальцію є безпечними допоміжними речовинами, що використовуються для емульгації активних компонентів, кращої взаємодії між ними та покращення засвоєння їх в організмі.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ: дієтична добавка до раціону харчування — джерело біологічно активних речовин, сприяє покращенню функціонального стану передміхурової залози, поліпшенню якості життя чоловіків, має дезінтоксикаційні та антиоксидантні властивості.

РЕКОМЕНДОВАНО ВЖИВАТИ: чоловікам по 1 капсулі один раз на день під час вживання їжі. Тривалість прийому — 1 місяць. Перерва між курсами — 10 днів. Рекомендовані повторні прийоми протягом року.

Добавку дієтичну не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Перед застосуванням потрібно проконсультуватися з лікарем.

Капсули «Віапрост» корисно вживати у складі комплексної терапії при:

•гострому, хронічному та простатиті, що рецидивує (бактеріальному та абактеріальному);

•застійному простатиті та його профілактиці при малорухливому способі життя, погіршенні кровообігу в області малого тазу;

•доброякісній гіперплазії передміхурової залози (аденомі);

•дизуричних симптомах (за наявності відчуття неповного випорожнення сечового міхура, частого сечовипускання, переривчастого сечового струменя, затримки сечі);

•сексуальних дисфункціях (порушеннях потенції, ерекції) і для їх профілактики, підвищення лібідо;

•зниженні репродуктивної функції у чоловіків — для покращення якості сперми;

•інфекціях сечового міхура і сечовивідних шляхів — як допоміжний засіб;

•порушенні гормонального фону — як балансуючий засіб.

Крім того, препарат позитивно впливає на функціонування імунної системи, сприяє підвищенню толерантності до фізичних навантажень, підвищує стресостійкість, прискорює відновлення м’язової тканини і всього організму після спорту.

ПРОТИПОКАЗАННЯ: індивідуальна чутливість до компонентів.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ: зберігати в упаковці виробника в сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці, за температури не вище +25°С та відносної вологості повітря не більше 75%.

СТРОК ПРИДАТНОСТІ: 24 місяці з дати виготовлення.

Дата виготовлення зазначена на блістері.

УПАКОВКА: 3 блістери по 10 капсул, 1 капсула – 450 мг.

ТУ У 10.8-34343304-010:2015

Без ГМО. Не є лікарським засобом.

ВИРОБНИК: ТОВ «НВП «УКРПРОМІНВЕСТ-05». 02099, Україна, м. Київ, вул. Ялтинська, 5Б.

Тел. (044) 577-29-02. Код: 34343304. 

Отримати детальну інформацію щодо продукції, способу замовлення можна за телефоном цілодобової інформаційної служби

0-800-501-103

(всі дзвінки безкоштовні зі стаціонарних телефонів

та номерів українських мобільних операторів у межах

України).

www.apifitopharm.ua    

Ваш відгук Увага: HTML не підтримується!
Ваше ім’я:
Рейтинг
Продовжити