Купити КРАКАТАО на Апіфітофарм
Лідер продажу
КРАКАТАО


КРАКАТАО

Короткий опис: Препарат створений спеціально для підтримки чоловічого здоров'я. Сприяє підвищенню потенції, посиленню ерекції, статевого потягу, поліпшенню роботи сечостатевої системи чоловічого організму.Чому вам ... Перейти
Доступність: Нет в наличии
0.00 грн.
Продукція від виробника
Безкоштовна консультація лікаря
Безкоштовна доставка Укрпоштою від 2 одиниць!

Препарат створений спеціально для підтримки чоловічого здоров'я. Сприяє підвищенню потенції, посиленню ерекції, статевого потягу, поліпшенню роботи сечостатевої системи чоловічого організму.

Чому вам слід звернути увагу на «КРАКАТАО»?

Вважають, що представники сильної статі після 50 років часто мають проблеми з потенцією. Але це не зовсім так. Часто навіть молоді чоловіки страждають на зниження ерекції. Проблеми з потенцією починаються при ослабленні організму через відсутність правильного режиму дня, часті стреси, шкідливі звички та інші супутні чинники. Фактично потенція — це показник не тільки фізичного, а й психічного здоров'я чоловіка.

Недавні дослідження показують, що близько третини чоловіків від 30 до 40 років і більше половини чоловіків після 50 років стикаються з проблемами потенції. Але навіть тим, кому ще немає 30, ця проблема відома. За даними досліджень, не менше 10% молодих людей мають проблему слабкої ерекції, вважаючи це цілком нормальним для їхнього віку.

У чоловіків, яким більше ніж 50 років, причинами, в першу чергу, є судинні захворювання, ендокринні або інші вікові зміни. Капсули «КРАКАТАО» — це вирішення проблеми зниження потенції, вони допоможуть поліпшити якість сексуального життя навіть у тих, хто давно змирився з проблемою.

«КРАКАТАО» — унікальний за своїм складом 100% натуральний препарат, відмінною рисою якого є наявність рідкісних компонентів-афродизіаків, що сприяють збільшенню статевої чутливості, підвищують психоемоційний фон, а значить і впевненість у власних силах. До його складу входять екстракт еврікоми, екстракт женьшеня, цинк, вітамін Е, екстракт кори йохимбе, лактоза, селен, вітамін В12, вітамін В6, екстракт центелії азійської (готу кола), L-аргінін. Завдяки цим компонентам продукт відрізняється натуральністю, сильним ефектом і тривалою дією.

Причини купити «КРАКАТАО»

Капсули «КРАКАТАО» мають низку незаперечних переваг перед іншими препаратами, які можуть допомогти чоловікам при еректильній дисфункції.

Основні переваги «КРАКАТАО»:

  • безпека для організму — повністю натуральний препарат,
  • немає побічних ефектів,
  • сприяє омолодженню всього організму,
  • зручний у застосуванні — лише 1 капсула в день,
  • виражений ефект після першого прийому.

Крім того, капсули «КРАКАТАО» покращують всі аспекти сексуального життя:

  • підсилюють оргазм,
  • продовжують статевий акт,
  • підвищують якість ерекції,
  • підсилюють сексуальний потяг,
  • підвищують фізичну витривалість.

Препарат «КРАКАТАО», який Ви можете купити на нашому сайті, виготовляється із високоякісної сировини, що імпортується з Франції. У поєднанні між собою компоненти препарату «КРАКАТАО» підсилюють загальну ефективність. Дослідження Українського інституту сексології та андрології доводять, що прийом «КРАКАТАО», згідно з інструкцією, покращує здатність досягати і підтримувати ерекцію, необхідну для проведення статевого акту. Препарат легко переноситься, не має побічних ефектів і рекомендований як додатковий засіб у комплексному лікуванні еректильної дисфункції.

Пропонуємо вам купити «КРАКАТАО» за ціною виробника. При покупці двох упаковок «КРАКАТАО» ціна препарату буде значно нижчою. Опис складу, інструкцію щодо застосування і відгуки про «КРАКАТАО» Ви знайдете у відповідних розділах сайту.Для покращення ефекту від курсу препарат «КРАКАТАО» слід приймати разом з:


ВАМ БУДЕТ ЦІКАВО:

ПРОПАДАЕТ ЭРЕКЦИЯ? «КРАКАТАО» ПОМОЖЕТ ВЕРНУТЬ ТВЕРДОСТЬ ДУХА!

БОЛЕЗНИ МОЧЕПОЛОВОЙ СИСТЕМЫ У МУЖЧИН: ВЛИЯНИЕ НА ЭМОЦИОНАЛЬНОЕ СОСТОЯНИЕ И СЕКСУАЛЬНОЕ ВЛЕЧЕНИЕ

СНИЖЕНИЕ ЛИБИДО У МУЖЧИН — КАК РЕШИТЬ ПРОБЛЕМУ?

Капсули «Кракатао»

Дієтична добавка

Інструкція із застосування

«Кракатао» — новий засіб на ринку України, створений спеціально для чоловіків. Це унікальний за своїм складом 100% натуральний препарат, особливістю якого є наявність унікальних компонентів-афродизіаків, що сприяють посиленню статевої активності, покращують психоемоційний фон і впевненість у власних силах, підвищують потенцію, сприяють посиленню ерекції, покращенню роботи сечостатевої та репродуктивної систем чоловічого організму.

За результатами дослідження Українського інституту сексології та андрології, «Кракатао» достовірно покращує здатність посилювати і підтримувати ерекцію, необхідну для проведення статевого акту, гарно переноситься і не викликає побічних ефектів. Рекомендується в якості додаткового засобу в комплексному лікуванні еректильної дисфункції.

Підібрані в ефективно діючих пропорціях компоненти «Кракатао» сприяють профілактиці захворювань сечостатевої системи, знімають розумову втому, підвищують імунітет, фізичну витривалість і працездатність, покращують мозкову активність, мають адаптогенну дію, а в поєднанні між собою багаторазово підсилюють загальну ефективність дії «Кракатао».

Для справжнього чоловіка життєва енергія, вогняна пристрасть і вибухова міць є ключем до самовдосконалення та сексуальної привабливості. Це прагнення відбивається і в назві препарату, співзвучній з назвою постійно діючого індонезійського вулкану Кракатау.

Склад: L-аргінін, екстракт еврікоми, екстракт кори йохимбе, екстракт женьшеня, вітамін Е, цинк, екстракт центелії азіатської (готу кола), лактоза, вітамін В6, селен, вітамін В12.

Властивості компонентів:

L-аргінін — умовно незамінна амінокислота, що має здатність зміцнювати статеву функцію. Бере участь у синтезі безлічі гормонів, застосовується для покращення живлення м’язів (у тому числі і серцевого м’яза), еректильної функції, зміцнення імунітету. Сприяє підвищенню вироблення тестостерону. Захищає клітини від старіння, підвищує витривалість. З віком L-аргінін перестає вироблятися в організмі самостійно, тому вкрай важливо підтримувати його рівень ззовні.

Екстракт еврікоми — сприяє виробленню тестостерону, посилює статевий потяг, покращує кровообіг в органах малого тазу, сприяє профілактиці захворювань сечостатевої системи (аденома передміхурової залози, простатит, цистит, пієлонефрит). Має протизапальну і антибактеріальну дію. Має здатність покращувати мислення, підвищувати працездатність, відновлює захисні сили організму, зміцнює імунітет. У спортсменів еврікома довголиста використовується для набору м’язової маси і збільшення витривалості при фізичних навантаженнях.

Екстракт кори йохимбе — застосовується для стимулювання потенції у чоловіків, посилення репродуктивної здатності. Підсилює приплив крові до органів малого тазу, в тому числі до статевих органів. Впливає на кору головного мозку і підкіркові центри, покращуючи психоемоційний фон і сексуальні відчуття під час статевого акту, сприяє усуненню відчуття дискомфорту, невпевненості, скутості та страху. Стимулює діяльність нервових вузлів спинного мозку, відповідальних за ерекцію. Підсилює витривалість і надає додаткову енергію.

Екстракт женьшеня — тонізуючий, загальнозміцнюючий і стимулюючий засіб. Препарати з цієї рослини активно впливають на центральну нервову систему, підвищують працездатність, покращують процеси мислення, апетит і стимулюють статеву функцію. Науково доведено позитивний вплив женьшеня при депресивних станах, неврастенії. Застосовують при розладах в роботі сечостатевої системи, для стимуляції діяльності залоз внутрішньої секреції.

Вітамін Е (токоферол) — має виражені антиоксидантні та радіопротекторні властивості. Необхідний для нормального перебігу репродуктивних процесів: запліднення, формування та функціонування статевої системи. Дефіцит вітаміну Е у чоловіків призводить до зниження статевої функції.

Цинк — необхідний для профілактики розвитку новоутворень в передміхуровій залозі, для покращення стану імунітету при лікуванні та профілактиці вірусних, грибкових і протозойних інфекцій, алергічних станів. Дефіцит цинку може негативно впливати на фізичний розвиток організму і стан психіки, знижувати потенцію і статевий потяг у чоловіків, викликати чоловіче безпліддя і сповільнювати дозрівання сперматозоїдів.

Екстракт центелії азіатської (готу кола) — сприяє підтримці нормальної роботи нервової системи, діє заспокійливо при тривозі і стресі, покращує сон. Містить леткі олії, які зумовлюють м’який сечогінний ефект і сприяють зникненню набряків.

Лактоза — вуглевод групи дисахаридів, міститься в молоці і молочних продуктах. Лактозу називають молочним цукром. Використовують як допоміжну речовину (наповнювач) у фармацевтичній промисловості.

Вітамін В₆ — нормалізує метаболізм у тканинах головного мозку, покращує пам’ять, позитивно діє на нервову систему, підвищує працездатність.

Селен — бере участь у розвитку клітин і гальмуванні процесів старіння чоловічого організму. Є антиоксидантом, стимулює утворення антитіл, підвищує захист від інфекційних і застудних захворювань. Бере участь у процесах вироблення еритроцитів, сприяє підтримці і продовжує сексуальну активність.

Вітамін В₁₂ — сприяє нормалізації вмісту сперматозоїдів у спермі, перешкоджає накопиченню зайвих жирових запасів у печінці, очищаючи жовчовивідні і сечовивідні протоки.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: чоловікам по 1 капсулі 1 раз в день під час їжі. Тривалість прийому — від 1 місяця. При необхідності курс можна повторити.

Застосування капсул «Кракатао» корисне при:

► зниженні статевого потягу;

►зниженні ерекції;

►проблемах у роботі передміхурової залози;

►проблемах у роботі репродуктивної системи у чоловіків;

►запальних захворюваннях чоловічих статевих органів та сечовивідних шляхів: простатити, цистити, пієлонефрити, сечосольовий діатез;

►розладах нервової і порушенні роботи ендокринної систем: невротична напруга, артеріальна гіпотензія, неврози, неврастенії;

►порушеннях кровотоку в області малого тазу статевих органів;

►зниженні імунітету, для відновлення після операцій, при інфекційних захворюваннях, при зниженні працездатності, синдромі хронічної втоми, астенічних станах.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ПРИ ЗАСТОСУВАННІ: індивідуальна чутливість до компонентів, підвищений артеріальний тиск, порушення ритму серцевої діяльності.

Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Не є лікарським засобом.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ: зберігати в упаковці виробника в сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці, за температури не вище +25°С і відносної вологості повітря не більше 75%.

СТРОК ПРИДАТНОСТІ: 24 місяці з дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на блістері.

УПАКОВКА: 30 капсул по 500 мг.

Виробник: ТОВ «НВП «УКРПРОМІНВЕСТ-05». 02099, Україна, 

м. Київ, вул. Ялтинська, 5Б, тел.: (044) 577-29-02, код 34343304.


Отримати детальну інформацію про продукцію, спосіб застосування можна за телефоном цілодобової інформаційної служби

0-800-501-103

(всі дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні).

www.apifitopharm.ua    


Капсули «Кракатао»

Дієтична добавка

Інструкція із застосування

«Кракатао» — новий засіб на ринку України, створений спеціально для чоловіків. Це унікальний за своїм складом 100% натуральний препарат, особливістю якого є наявність унікальних компонентів-афродизіаків, що сприяють посиленню статевої активності, покращують психоемоційний фон і впевненість у власних силах, підвищують потенцію, сприяють посиленню ерекції, покращенню роботи сечостатевої та репродуктивної систем чоловічого організму.

За результатами дослідження Українського інституту сексології та андрології, «Кракатао» достовірно покращує здатність посилювати і підтримувати ерекцію, необхідну для проведення статевого акту, гарно переноситься і не викликає побічних ефектів. Рекомендується в якості додаткового засобу в комплексному лікуванні еректильної дисфункції.

Підібрані в ефективно діючих пропорціях компоненти «Кракатао» сприяють профілактиці захворювань сечостатевої системи, знімають розумову втому, підвищують імунітет, фізичну витривалість і працездатність, покращують мозкову активність, мають адаптогенну дію, а в поєднанні між собою багаторазово підсилюють загальну ефективність дії «Кракатао».

Для справжнього чоловіка життєва енергія, вогняна пристрасть і вибухова міць є ключем до самовдосконалення та сексуальної привабливості. Це прагнення відбивається і в назві препарату, співзвучній з назвою постійно діючого індонезійського вулкану Кракатау.

Склад: L-аргінін, екстракт еврікоми, екстракт кори йохимбе, екстракт женьшеня, вітамін Е, цинк, екстракт центелії азіатської (готу кола), лактоза, вітамін В6, селен, вітамін В12.

Властивості компонентів:

L-аргінін — умовно незамінна амінокислота, що має здатність зміцнювати статеву функцію. Бере участь у синтезі безлічі гормонів, застосовується для покращення живлення м’язів (у тому числі і серцевого м’яза), еректильної функції, зміцнення імунітету. Сприяє підвищенню вироблення тестостерону. Захищає клітини від старіння, підвищує витривалість. З віком L-аргінін перестає вироблятися в організмі самостійно, тому вкрай важливо підтримувати його рівень ззовні.

Екстракт еврікоми — сприяє виробленню тестостерону, посилює статевий потяг, покращує кровообіг в органах малого тазу, сприяє профілактиці захворювань сечостатевої системи (аденома передміхурової залози, простатит, цистит, пієлонефрит). Має протизапальну і антибактеріальну дію. Має здатність покращувати мислення, підвищувати працездатність, відновлює захисні сили організму, зміцнює імунітет. У спортсменів еврікома довголиста використовується для набору м’язової маси і збільшення витривалості при фізичних навантаженнях.

Екстракт кори йохимбе — застосовується для стимулювання потенції у чоловіків, посилення репродуктивної здатності. Підсилює приплив крові до органів малого тазу, в тому числі до статевих органів. Впливає на кору головного мозку і підкіркові центри, покращуючи психоемоційний фон і сексуальні відчуття під час статевого акту, сприяє усуненню відчуття дискомфорту, невпевненості, скутості та страху. Стимулює діяльність нервових вузлів спинного мозку, відповідальних за ерекцію. Підсилює витривалість і надає додаткову енергію.

Екстракт женьшеня — тонізуючий, загальнозміцнюючий і стимулюючий засіб. Препарати з цієї рослини активно впливають на центральну нервову систему, підвищують працездатність, покращують процеси мислення, апетит і стимулюють статеву функцію. Науково доведено позитивний вплив женьшеня при депресивних станах, неврастенії. Застосовують при розладах в роботі сечостатевої системи, для стимуляції діяльності залоз внутрішньої секреції.

Вітамін Е (токоферол) — має виражені антиоксидантні та радіопротекторні властивості. Необхідний для нормального перебігу репродуктивних процесів: запліднення, формування та функціонування статевої системи. Дефіцит вітаміну Е у чоловіків призводить до зниження статевої функції.

Цинк — необхідний для профілактики розвитку новоутворень в передміхуровій залозі, для покращення стану імунітету при лікуванні та профілактиці вірусних, грибкових і протозойних інфекцій, алергічних станів. Дефіцит цинку може негативно впливати на фізичний розвиток організму і стан психіки, знижувати потенцію і статевий потяг у чоловіків, викликати чоловіче безпліддя і сповільнювати дозрівання сперматозоїдів.

Екстракт центелії азіатської (готу кола) — сприяє підтримці нормальної роботи нервової системи, діє заспокійливо при тривозі і стресі, покращує сон. Містить леткі олії, які зумовлюють м’який сечогінний ефект і сприяють зникненню набряків.

Лактоза — вуглевод групи дисахаридів, міститься в молоці і молочних продуктах. Лактозу називають молочним цукром. Використовують як допоміжну речовину (наповнювач) у фармацевтичній промисловості.

Вітамін В₆ — нормалізує метаболізм у тканинах головного мозку, покращує пам’ять, позитивно діє на нервову систему, підвищує працездатність.

Селен — бере участь у розвитку клітин і гальмуванні процесів старіння чоловічого організму. Є антиоксидантом, стимулює утворення антитіл, підвищує захист від інфекційних і застудних захворювань. Бере участь у процесах вироблення еритроцитів, сприяє підтримці і продовжує сексуальну активність.

Вітамін В₁₂ — сприяє нормалізації вмісту сперматозоїдів у спермі, перешкоджає накопиченню зайвих жирових запасів у печінці, очищаючи жовчовивідні і сечовивідні протоки.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: чоловікам по 1 капсулі 1 раз в день під час їжі. Тривалість прийому — від 1 місяця. При необхідності курс можна повторити.

Застосування капсул «Кракатао» корисне при:

► зниженні статевого потягу;

►зниженні ерекції;

►проблемах у роботі передміхурової залози;

►проблемах у роботі репродуктивної системи у чоловіків;

►запальних захворюваннях чоловічих статевих органів та сечовивідних шляхів: простатити, цистити, пієлонефрити, сечосольовий діатез;

►розладах нервової і порушенні роботи ендокринної систем: невротична напруга, артеріальна гіпотензія, неврози, неврастенії;

►порушеннях кровотоку в області малого тазу статевих органів;

►зниженні імунітету, для відновлення після операцій, при інфекційних захворюваннях, при зниженні працездатності, синдромі хронічної втоми, астенічних станах.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ПРИ ЗАСТОСУВАННІ: індивідуальна чутливість до компонентів, підвищений артеріальний тиск, порушення ритму серцевої діяльності.

Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Не є лікарським засобом.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ: зберігати в упаковці виробника в сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці, за температури не вище +25°С і відносної вологості повітря не більше 75%.

СТРОК ПРИДАТНОСТІ: 24 місяці з дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на блістері.

УПАКОВКА: 30 капсул по 500 мг.

Виробник: ТОВ «НВП «УКРПРОМІНВЕСТ-05». 02099, Україна, 

м. Київ, вул. Ялтинська, 5Б, тел.: (044) 577-29-02, код 34343304.


Отримати детальну інформацію про продукцію, спосіб застосування можна за телефоном цілодобової інформаційної служби

0-800-501-103

(всі дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні).

www.apifitopharm.ua    


Ваш відгук Увага: HTML не підтримується!
Ваше ім’я:
Рейтинг
Продовжити