Компанія Апіфітофарм, переваги, співпраця

Про компанію

Група компаній «Апіфітофарм» — найбільший виробник і дистриб'ютор товарів для здоров'я, що працює на ринку України з 2006 року.

У нас представлені бальзами, суміші, креми та інші засоби для здоров'я, в складі яких натуральні, ретельно відібрані, перевірені часом компоненти.

Серед наших споживачів є люди, які вирішили позбутися постійних проблем зі здоров'ям, так і ті, для яких наша продукція — це впевненість в здоровому майбутньому, профілактика захворювань ще до їх появи.

Наші переваги

  • унікальність — в створенні продукції беруть безпосередню участь провідні вчені, практикуючі лікарі, дієтологи і косметологи країн Східної Європи;
  • безпека застосування — вся продукція обов'язково проходить необхідні етапи випробувань і реєстрацію, захищена патентами;
  • натуральність — сировина для виробництва продукції поставляється з екологічно чистого передгір'я Карпат;
  • технологічність — в активі групи компаній три власних виробництва;
  • надійне партнерство — ми виступаємо офіційним дистриб'ютором компаній: ПрАТ «Фіторія», ТОВ «НВК« Віларус »(Україна); LJACK (M) SDNBHD (Малайзія), Др. А.та Л. ШмідгаллГмбХ і Ко (Австрія).

Головне правило нашої роботи — індивідуальний підхід до кожного клієнта, високий рівень сервісу, включаючи доставку замовлення в будь-яку точку України, надання необхідних цілодобових консультацій з усіх виникаючих питань щодо продукції.

Співробітництво

Ми завжди раді співпраці і відкриті до нових пропозицій!

Запрошуємо виробників оздоровчої продукції до її спільної реалізації. Нашим партнерам група компаній «Апіфітофарм» готова запропонувати послуги офіційного дистриб'ютора, надати для реалізації продукції налагоджені канали збуту в 23 представництвах Східної Європи і Азії, швидко і ефективно просувати товар по всій території України. Ми постійно розширюємо мережу дистрибуції в Грузії, Вірменії, Білорусії, Угорщині, Словаччині, Латвії, Литві, Естонії, Болгарії, Сербії, Молдові, Румунії. З нами ринки цих країн для вас відкриті!

Також запрошуємо до співпраці для реалізації продукції власного виробництва аптеки, торгових представників, приватних підприємців.

Налагоджена дистриб'юторська мережа, продукція, яка користується незмінним попитом, вигідні фінансові умови, власне виробництво і служба доставки — гарантія довготривалої співпраці, успіху і процвітання! 

Для більш детальної інформації про співпрацю телефонуйте до нашого колл-центру: 0-800-501-703 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).