Купити "Отолекс" на Апіфітофрам
ОТОЛЕКС


ОТОЛЕКС

Короткий опис: УВАГА! ДІЄ АКЦІЯ: ПРИ КУПІВЛІ ПРОДУКТУ В ЛЮБІЙ КІЛЬКОСТІ ЦІНА ЗА ОДИНИЦЮ ТОВАРУ 159 ГРН!ТАКОЖ ДІЄ АКЦІЯ: ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ПРОДУКТІВ «ОТОЛЕС» І «ЛАРІСІЛ» ВІД 4-Х ШТ., ЦІНА ЗА ОДИНИЦЮ ТОВАРУ 99 ГРН! Найк... Перейти
Доступність: Нет в наличии
0.00 грн.
Продукція від виробника
Безкоштовна консультація лікаря
Безкоштовна доставка Укрпоштою від 2 одиниць!

УВАГА! ДІЄ АКЦІЯ: ПРИ КУПІВЛІ ПРОДУКТУ В ЛЮБІЙ КІЛЬКОСТІ ЦІНА ЗА ОДИНИЦЮ ТОВАРУ 159 ГРН!


ТАКОЖ ДІЄ АКЦІЯ: ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ПРОДУКТІВ «ОТОЛЕС» І «ЛАРІСІЛ» ВІД 4-Х ШТ., ЦІНА ЗА ОДИНИЦЮ ТОВАРУ 99 ГРН!


 Найкраще, що відбувається з людиною в житті, трапляється завдяки органам відчуття. До основних з них відносяться: очі, ніс, вестибулярний апарат, шкіра, мова і звичайно вуха. Наші органи слуху — це  можливість чути навколишній світ, реагувати на мову опонента, шум, звуки, музику. Завдяки гарному слуху ми можемо пізнавати все нове, надавати потрібну відповідь, проявляти певне ставлення до того, що відбувається.

Щоб захистити наш слух від впливу негативних факторів ззовні, зупинити зниження слуху і допомогти повноцінній роботі слухового апарату, технологи компанії "Апіфітофарм" створили новий унікальний засіб для здоров'я органів слуху на основі природних компонентів — "ОТОЛЕКС". Ромашка лікарська, чистотіл звичайний, масло чайного дерева, екстракт грейпфрута, горця, мальви, вітамін В2, алантоїн — ті компоненти, які були включені до складу даного препарату. У комплексі ці елементи ефективно впливають на слух людини, допомагають відновленню функцій всіх складових органів слуху, допомагають зняти втому і перенапруження.

Природний склад препарату "ОТОЛЕКС"

Щоб вчасно попередити втрату слуху, необхідно регулярно стежити за гігієною вушної раковини, а також не допускати посилення вже існуючих проблем (якщо застудили вухо, є набряк, грибок, пробка, закладеність вуха і т.п.). Саме тому і був розроблений препарат нового покоління для підтримки органів слуху — натуральний засіб "ОТОЛЕКС". Які властивості мають компоненти, які увійшли до його складу?

  • Екстракт споришу — сприяє зняттю набряків завдяки наявності червоного ефірного масла, кумаринів, дубильних речовин та інших корисних речовин в своєму хімічному складі, а також покращує захисні функції органів слуху;
  • Екстракт мальви — унікальний компонент, до складу якого входить слиз, феноли, дубильні речовини та інші складові, що в комплексі надає імуностимулюючу дію, ефективно діє при інфекційному отиті, євстахіїті;
  • Ромашка — застосовується при наявності сірчаних пробок, надає заспокійливу, протизапальну дії;
  • чистотіл — ефективний при приглухуватості, гострому отиті, оскільки комплекс мікроелементів і ефірні масла в його складі мають заспокійливу і спазмолітичну дії;
  • Алантоїн — сприяє позбавленню при внутрішньому отиті від відмерлих тканин, сприяє їх оновленню, ефективно діє і при інших захворюваннях середнього і внутрішнього вуха;
  • Вітамін В6 — допомагає відновитися пошкодженим клітинам органів слуху та транспортуванні до них глюкози;
  • Вітамін В2 — посилює імунітет, сприяє регенерації тканин при травмах середнього і зовнішнього вуха;
  • Саліцилова кислота — сприяє знеболюючим процесам, злущуванню відмерлих тканин і їх виведенню;
  • Масло чайного дерева — джерело корисних речовин (дітерпени, сабінени, монотерпени та ін.), які володіють унікальними протигрибковими і антибактеріальними властивостями, що робить даний компонент активним природним антибіотиком;
  • Екстракт кісточок грейпфрута — натуральний антибіотик, до складу якого входять біофлавоноїди, поліфенольні сполуки, амінокислоти, аскорбінова кислота, завдяки чому даний компонент має протиалергічну і протизапальну дії.

Кому буде корисно купити "Отолекс"

Даний засіб призначений для догляду за вушною раковиною, очищенням, регенерацією та зволоженням шкіри. Також купити "Отолекс" і почати його застосування буде корисним при захворюваннях зовнішнього вуха, отомікозі, приглухуватості, при сірчаних пробках, тимпаніті, отосклерозі, болях, шумі у вухах, запаленнях слухового проходу та ін. Більш детально дізнатися інформацію про застосуванні і ефективність дії даного засобу можна з вкладки "Інструкція" на сторінці самого препарату. Доставка товару здійснюється по всій території України.

Купити "ОТОЛЕКС" — значить мати можливість чути чітко і ясно навколишній світ, насолоджуватися звуками природи, музикою, голосами близьких людей і просто життям!

ВАМ БУДЕ ЦІКАВО:

"ОТОЛЕКС" - САМА ПРИРОДА ДАРУЄ МОЖЛИВІСТЬ ЧУТИ НАВКОЛИШНІЙ СВІТ!

"ОТОЛЕКС" І "ЛАРІСІЛ" — ПРИРОДНА ПІДТРИМКА ВАШОГО СЛУХУ

«Отолекс»

Інструкція із застосування

Гарний слух дарує радість життя. Можливість чути звуки природи, голоси рідних людей і навколишнього світу – це невід'ємна частина нашого нормального існування. Але система слуху дуже тендітна і не витримує агресивного впливу зовнішнього і внутрішнього середовища. Швидко «зношуються» органи слуху під тиском шуму і перевтоми. До того ж, на організм впливає погана екологічна обстановка, коли повітря, земля і вода бездумно забруднюються промисловими відходами, що заражають продукти важкими канцерогенними речовинами. Все це негативно позначається на роботі внутрішніх органів. Статистика показує, що порушення слуху зустрічається у 30% населення, до того ж, найчастіше така напасть розвивається у людей старшого віку. Таке явище пояснюється тим, що у людей до 50 років відбувається послаблення сприйняття високих частот. Зазвичай, зниження чутності звуків високих частот буває незначним і не завдає великих незручностей. Однак буває так, що на цьому розвиток патології не припиняється. Поряд з погіршенням сприйняття звуків високої частотності може спостерігатися і зниження рівня сприйняття низьких частот, що може загрожувати глухотою. Для сприяння вирішенню цієї актуальної проблеми вченими розроблений натуральний засіб «Отолекс», який покращує захист і відновлення системи слуху.

Склад: вода дистильована, екстракти гірчака (споришу), мальви, ромашки, чистотілу, алантоїн, вітаміни В6, В2, кислота саліцилова, бензоат натрію, олія чайного дерева, екстракт грейпфрутових кісточок, сорбат калію.

Властивості компонентів:

Екстракт гірчака (споришу) – регулює метаболізм, є антиоксидантом, підвищує імунні, захисні функції організму. Чинить болезаспокійливу, протизапальну і гемостатичну дію, допомагає зняти набряки при запальних процесах у слуховому проході. Аскорбінова кислота, кумарини, цінна ефірна олія, дубильні речовини, вітаміни К і Е, що входять до складу екстракту, необхідні для терапії та профілактики реактивного отиту при супутніх інфекціях носа і навколоносових пазух, після переохолодження, прийому водних процедур.

Екстракт мальви – містить терпеноїдні з'єднання, феноли, кумарини, флавоноїди, вітаміни, дубильні речовини, слиз, які чинять протизапальну, знеболюючу, імуностимулюючу дію. Компоненти екстракту допомагають при євстахіїті, проявляють антибактеріальну і антифунгальну активність при інфекційному отиті.

Екстракт ромашки – завдяки багатому комплексу вітамінів, флавоноїдів, кумаринів, фітостеринів, органічних кислот, має протизапальну, антисептичну, пом'якшувальну, заспокійливу дію. Незамінний для профілактики запальних захворювань вух при сірчаних пробках, що рецидивують.

Екстракт чистотілу – ефірні олії, комплекс мікроелементів, що містяться в ньому, мають спазмолітичну і заспокійливу дію при гострому отиті, беруть участь у регуляції обмінних процесів. Органічні кислоти і вітаміни стимулюють імунні механізми, чинять загальнозміцнюючу дію при приглухуватості.

Алантоїн – стимулює оновлення і евакуацію відмерлих тканин при внутрішньому отиті (лабіринтиті) та інших проблемах середнього і внутрішнього вуха.

Вітамін В6 – основною діючою речовиною його є піридоксальфосфат, який допомагає при запаленні, впливає на метаболічні процеси, прискорюючи і нормалізуючи їх. Вітамін В6 також покращує транспортування глюкози до нервових клітин, сприяючи відновленню пошкоджених клітин органів слуху і поліпшенню якості слуху при приглухуватості.

Вітамін В2 – бере участь в обмінних ліпідних процесах, підсилює захисні функції організму, зміцнює імунітет, необхідний при регенерації тканин при травмах зовнішнього і середнього вуха.

Кислота саліцилова – надає антимікробний, дезінфікуючий, анальгезуючий, протизапальний ефект при всіх формах отиту, в тому числі при отомікозі. Швидко усуває біль, відлущує відмерлі тканини і сприяє їх виведенню.

Бензоат натрію – консервуюча речовина, пригнічує життєдіяльність дріжджових грибків і цвільових бактерій.

Олія чайного дерева – завдяки монотерпенам, терпіненолу, цинеолу, дітерпенам, лімонену, пінену, сабінену, цімолу, вірідіфлорену, сесквітерпенам і аллігексаноату, що входять до його складу, володіє унікальними антибактеріальними, противірусними і протигрибковими властивостями. Це робить олію чайного дерева одним з найбільш ефективних природних антибіотиків-імуностимуляторів, що мають природне походження.

Екстракт кісточок грейпфрута – один з кращих природних антибіотиків, містить аскорбінову кислоту, вітаміни, амінокислоти, жирні кислоти, велику кількість поліфенольних сполук, основними з яких є глікозиди і біофлавоноїди: кверцетин, гесперидин, рутинозид, нарингеніт, нарингін. Ці речовини мають P-вітамінну активність, проявляють протизапальну і протиалергічну дію.

Сорбат калію – є природним консервантом, який широко застосовують при збереженні харчових продуктів.

Призначення: засіб для очищення, тонізації, зволоження та регенерації шкіри вушної раковини. Екстракти лікарських рослин, що входять до складу засобу, містять різноманітні біологічно активні сполуки (дубильні, смолисті, флавоноїди, каротин та ін.) і наділені різноманітними цілющими властивостями: чинять протизапальну, загальнозміцнюючу, адаптогенну, в'яжучу дію, прискорюють процеси регенерації тканин, сприяють епітелізації ран.

Спосіб застосування: нанести на чисту шкіру вушної раковини 3 краплі засобу, масажуючи, розподілити по всій поверхні вуха. Наносити 2 рази на день, вранці та ввечері.

Перед застосуванням потрібно проконсультуватися з лікарем.

Корисно застосовувати при таких станах:

– захворювання зовнішнього вуха,

– бактеріальний та вірусний середній отит,

– запалення слухового проходу,

– грибкові ураження органу слуху (отомікоз),

– вікове погіршення слуху та його профілактика,

– сенсоневральна туговухість,

– стани після травм і контузій вуха, без порушення цілісності барабанної перетинки,

– сірчані пробки, профілактика рецидивів сірчаних пробок,

– прийом ототоксичних препаратів – для профілактики побічних ефектів,

– запалення барабанної перетинки (тимпаніт),

– отосклероз,

– шум у вухах,

– свербіж зовнішнього слухового проходу,

– оталгія – біль у вусі,

– професійні захворювання вуха, зокрема «вухо плавця»,

– стани після баротравми вуха.

Протипоказання: підвищена чутливість до складових засобу, дитячий вік.

Без ГМО. Не є лікарським засобом.

Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці, за температури від 0°C до +25°C та відносної вологості повітря не більше 75%, на відстані не менше ніж 1 м від нагрівальних приладів. Після відкриття флакона зберігати не більше ніж 1 місяць. 

Термін придатності: 24 місяці з дати виготовлення. Не використовувати після закінчення кінцевого терміну придатності.

Дата виготовлення зазначена на етикетці.

Об’єм: 5 мл

Виробник: ТОВ «НВП «УКРПРОМІНВЕСТ-05». 02099, Україна, м. Київ, вул. Ялтинська, 5Б.

Тел. (044) 577-29-02. Код ЄДРПОУ: 34343304.

Засіб косметичний для догляду за шкірою вушної раковини «Отолекс»

ТУ У 20.4-34343304-011:2015

Отримати детальну інформацію щодо продукції, способу замовлення можна за телефоном цілодобової інформаційної служби

0-800-501-103

(всі дзвінки безкоштовні зі стаціонарних телефонів та номерів українських мобільних операторів у межах України).

www.apifitopharm.ua    

«Отолекс»

Інструкція із застосування

Гарний слух дарує радість життя. Можливість чути звуки природи, голоси рідних людей і навколишнього світу – це невід'ємна частина нашого нормального існування. Але система слуху дуже тендітна і не витримує агресивного впливу зовнішнього і внутрішнього середовища. Швидко «зношуються» органи слуху під тиском шуму і перевтоми. До того ж, на організм впливає погана екологічна обстановка, коли повітря, земля і вода бездумно забруднюються промисловими відходами, що заражають продукти важкими канцерогенними речовинами. Все це негативно позначається на роботі внутрішніх органів. Статистика показує, що порушення слуху зустрічається у 30% населення, до того ж, найчастіше така напасть розвивається у людей старшого віку. Таке явище пояснюється тим, що у людей до 50 років відбувається послаблення сприйняття високих частот. Зазвичай, зниження чутності звуків високих частот буває незначним і не завдає великих незручностей. Однак буває так, що на цьому розвиток патології не припиняється. Поряд з погіршенням сприйняття звуків високої частотності може спостерігатися і зниження рівня сприйняття низьких частот, що може загрожувати глухотою. Для сприяння вирішенню цієї актуальної проблеми вченими розроблений натуральний засіб «Отолекс», який покращує захист і відновлення системи слуху.

Склад: вода дистильована, екстракти гірчака (споришу), мальви, ромашки, чистотілу, алантоїн, вітаміни В6, В2, кислота саліцилова, бензоат натрію, олія чайного дерева, екстракт грейпфрутових кісточок, сорбат калію.

Властивості компонентів:

Екстракт гірчака (споришу) – регулює метаболізм, є антиоксидантом, підвищує імунні, захисні функції організму. Чинить болезаспокійливу, протизапальну і гемостатичну дію, допомагає зняти набряки при запальних процесах у слуховому проході. Аскорбінова кислота, кумарини, цінна ефірна олія, дубильні речовини, вітаміни К і Е, що входять до складу екстракту, необхідні для терапії та профілактики реактивного отиту при супутніх інфекціях носа і навколоносових пазух, після переохолодження, прийому водних процедур.

Екстракт мальви – містить терпеноїдні з'єднання, феноли, кумарини, флавоноїди, вітаміни, дубильні речовини, слиз, які чинять протизапальну, знеболюючу, імуностимулюючу дію. Компоненти екстракту допомагають при євстахіїті, проявляють антибактеріальну і антифунгальну активність при інфекційному отиті.

Екстракт ромашки – завдяки багатому комплексу вітамінів, флавоноїдів, кумаринів, фітостеринів, органічних кислот, має протизапальну, антисептичну, пом'якшувальну, заспокійливу дію. Незамінний для профілактики запальних захворювань вух при сірчаних пробках, що рецидивують.

Екстракт чистотілу – ефірні олії, комплекс мікроелементів, що містяться в ньому, мають спазмолітичну і заспокійливу дію при гострому отиті, беруть участь у регуляції обмінних процесів. Органічні кислоти і вітаміни стимулюють імунні механізми, чинять загальнозміцнюючу дію при приглухуватості.

Алантоїн – стимулює оновлення і евакуацію відмерлих тканин при внутрішньому отиті (лабіринтиті) та інших проблемах середнього і внутрішнього вуха.

Вітамін В6 – основною діючою речовиною його є піридоксальфосфат, який допомагає при запаленні, впливає на метаболічні процеси, прискорюючи і нормалізуючи їх. Вітамін В6 також покращує транспортування глюкози до нервових клітин, сприяючи відновленню пошкоджених клітин органів слуху і поліпшенню якості слуху при приглухуватості.

Вітамін В2 – бере участь в обмінних ліпідних процесах, підсилює захисні функції організму, зміцнює імунітет, необхідний при регенерації тканин при травмах зовнішнього і середнього вуха.

Кислота саліцилова – надає антимікробний, дезінфікуючий, анальгезуючий, протизапальний ефект при всіх формах отиту, в тому числі при отомікозі. Швидко усуває біль, відлущує відмерлі тканини і сприяє їх виведенню.

Бензоат натрію – консервуюча речовина, пригнічує життєдіяльність дріжджових грибків і цвільових бактерій.

Олія чайного дерева – завдяки монотерпенам, терпіненолу, цинеолу, дітерпенам, лімонену, пінену, сабінену, цімолу, вірідіфлорену, сесквітерпенам і аллігексаноату, що входять до його складу, володіє унікальними антибактеріальними, противірусними і протигрибковими властивостями. Це робить олію чайного дерева одним з найбільш ефективних природних антибіотиків-імуностимуляторів, що мають природне походження.

Екстракт кісточок грейпфрута – один з кращих природних антибіотиків, містить аскорбінову кислоту, вітаміни, амінокислоти, жирні кислоти, велику кількість поліфенольних сполук, основними з яких є глікозиди і біофлавоноїди: кверцетин, гесперидин, рутинозид, нарингеніт, нарингін. Ці речовини мають P-вітамінну активність, проявляють протизапальну і протиалергічну дію.

Сорбат калію – є природним консервантом, який широко застосовують при збереженні харчових продуктів.

Призначення: засіб для очищення, тонізації, зволоження та регенерації шкіри вушної раковини. Екстракти лікарських рослин, що входять до складу засобу, містять різноманітні біологічно активні сполуки (дубильні, смолисті, флавоноїди, каротин та ін.) і наділені різноманітними цілющими властивостями: чинять протизапальну, загальнозміцнюючу, адаптогенну, в'яжучу дію, прискорюють процеси регенерації тканин, сприяють епітелізації ран.

Спосіб застосування: нанести на чисту шкіру вушної раковини 3 краплі засобу, масажуючи, розподілити по всій поверхні вуха. Наносити 2 рази на день, вранці та ввечері.

Перед застосуванням потрібно проконсультуватися з лікарем.

Корисно застосовувати при таких станах:

– захворювання зовнішнього вуха,

– бактеріальний та вірусний середній отит,

– запалення слухового проходу,

– грибкові ураження органу слуху (отомікоз),

– вікове погіршення слуху та його профілактика,

– сенсоневральна туговухість,

– стани після травм і контузій вуха, без порушення цілісності барабанної перетинки,

– сірчані пробки, профілактика рецидивів сірчаних пробок,

– прийом ототоксичних препаратів – для профілактики побічних ефектів,

– запалення барабанної перетинки (тимпаніт),

– отосклероз,

– шум у вухах,

– свербіж зовнішнього слухового проходу,

– оталгія – біль у вусі,

– професійні захворювання вуха, зокрема «вухо плавця»,

– стани після баротравми вуха.

Протипоказання: підвищена чутливість до складових засобу, дитячий вік.

Без ГМО. Не є лікарським засобом.

Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці, за температури від 0°C до +25°C та відносної вологості повітря не більше 75%, на відстані не менше ніж 1 м від нагрівальних приладів. Після відкриття флакона зберігати не більше ніж 1 місяць. 

Термін придатності: 24 місяці з дати виготовлення. Не використовувати після закінчення кінцевого терміну придатності.

Дата виготовлення зазначена на етикетці.

Об’єм: 5 мл

Виробник: ТОВ «НВП «УКРПРОМІНВЕСТ-05». 02099, Україна, м. Київ, вул. Ялтинська, 5Б.

Тел. (044) 577-29-02. Код ЄДРПОУ: 34343304.

Засіб косметичний для догляду за шкірою вушної раковини «Отолекс»

ТУ У 20.4-34343304-011:2015

Отримати детальну інформацію щодо продукції, способу замовлення можна за телефоном цілодобової інформаційної служби

0-800-501-103

(всі дзвінки безкоштовні зі стаціонарних телефонів та номерів українських мобільних операторів у межах України).

www.apifitopharm.ua    

Ваш відгук Увага: HTML не підтримується!
Ваше ім’я:
Рейтинг
Продовжити