Купити «Оковірин», краплі для очей, ціна, інструкція, відгуки на «Апіфітофарм»
Лідер продажу
ОКОВІРИН


ОКОВІРИН

Короткий опис: Щоб забезпечити правильне функціонування зорового апарату, відновити одну із важливих систем людського організму, технологи компанії «Апіфітофарм» створили натуральний препарат «ОКОВІРИН».Склад цього... Перейти
Доступність: Нет в наличии
0.00 грн.
Продукція від виробника
Безкоштовна консультація лікаря
Безкоштовна доставка Укрпоштою від 2 одиниць!

Щоб забезпечити правильне функціонування зорового апарату, відновити одну із важливих систем людського організму, технологи компанії «Апіфітофарм» створили натуральний препарат «ОКОВІРИН».Склад цього новітнього комплексу — дбайливо підібрана суміш екстрактів лікарських трав, посилена вітамінами і мікроелементами.

5 причин, чому вам необхідно купити «ОКОВІРИН»

Органи зору щодня піддаються чималому навантаженню. У погіршенні зору грають роль і вікові фактори. Перед вами 5 причин, через які фахівці рекомендують приймати «ОКОВІРИН»:

 1. Низька активність очних м'язів. Коли ми довго сидимо, дивлячись у монітор, телевізор або електронну книгу, м'язи, що керують кришталиком ока, стають млявими і слабкими.
 2. Старіння сітківки. Клітини сітківки ока містять світлочутливий пігмент, за допомогою якого ми бачимо. З віком цей пігмент руйнується і гострота зору падає.
 3. Погіршення кровообігу. Харчування і дихання всіх клітин організму здійснюється за допомогою кровоносних судин. Сітківка ока — дуже ніжний орган, вона страждає при найменших порушеннях кровообігу.
 4. Надмірне напруження органів зору. Світлочутливі клітини сітківки страждають як від напруги при яскравому світлі (моніторів, офісних ламп і т.д.), так і від недостатнього освітлення.
 5. Сухість слизової оболонки очей. Суха кон'юнктива швидко забруднюється зовнішнім пилом, внаслідок чого прозорість оболонок, через які проходять промені світла, помітно знижується. Це веде до погіршення зору. Остеохондроз, травми шиї, зміщення шийних хребців викликають порушення в спинному мозку, також пов'язаного з органами зору. Після родової травми теж може погіршитися зір. У зоровому акті беруть участь, крім органів зору, відділи головного і спинного мозку. До погіршення гостроти зору призводять функціональні порушення будь-якого з компонентів.

Тенденція до поширення захворювань очей у нашій країні — це катастрофа, зупинити яку є завданням кожного. У людей різного віку і різного роду занять зір погіршується з багатьох причин, включаючи генетичну схильність, аномалії внутрішньоутробного розвитку, професійні ризики, екологічну обстановку регіону, світловий режим, харчування, фізіологічні патології, стреси.

Засіб «ОКОВІРИН» рекомендовано як джерело антиоксидантів, флавоноїдів, вітамінів і мінеральних речовин. Компоненти препарату мають болезаспокійливі, антисептичні властивості. Їх застосовують при різних проблемах із зором, в тому числі і при катаракті, глаукомі, прогресуючій короткозорості, блефаритах, кон'юнктивітах, кератитах, помутнінні склоподібного тіла.

Корисні дії компонентів препарату «ОКОВІРИН»

Натуральні компоненти для допомоги органам зору входять до складу «ОКОВІРИНУ»: мед, екстракт очанки, екстракт листя алое, екстракт гінкго білоби, екстракт шроту темних сортів винограду, екстракт базиліка синього (польового), таурин, вітамін В1, вітамін В5, сорбат калію, бензоат натрію, ЕДТА. Мед має антиоксидантні, антибактеріальні, протигрибкові, антивірусні і ангіопротекторні (захищає судини очей) властивості. Екстракт очанки лікарської має протизапальну, протинабрякову дію, покращує обмін речовин, знижує очний тиск, покращує зір. Екстракт листя алое містить вітаміни А, В1В2В3В6, С, Е, а також бета-каротин і холін. Має протизапальні, бактерицидні, противірусні властивості. Екстракт гінкго білоба має протизапальну, противірусну та імуномодулюючу дію, зміцнює стінки судин, особливо дрібних капілярів, усуває крихкість, покращує кровообіг в судинах сітківки очей, запобігаючи розвитку катаракти. Вітамін В1 сприяє нормальному функціонуванню зорового апарату, а вітамін  В5 (пантотенова кислота) захищає клітини очей від негативного впливу факторів зовнішнього і внутрішнього середовища. Інші компоненти також мають позитивний вплив на зоровий апарат людини.

Застосування препарату «ОКОВІРИН» корисне при наступних станах:

 • в період доліковування травматичних і променевих уражень очей;
 • при блефаритах, кератитах, склеритах, кон'юнктивітах, іридоциклітах, ячмені;
 • при синдромі сухого ока, комп'ютерному синдромі;
 • проблемах рогівки;
 • при проблемі кришталика: початкові стадії катаракти, в складі комплексного лікування;
 • при проблемі склоподібного тіла: помутніння склоподібного тіла в складі комплексного лікування;
 • при амбліопії, сльозотечі;
 • при діабетичній ретинопатії;
 • при дистрофії сітківки та ін.

Коли природні вікові процеси, зовнішні і внутрішні чинники призводять до порушення роботи органів зору, зволікання із лікуванням призводить лише до погіршення ситуації. Купити «ОКОВІРИН» рекомендується для попередження проблем з очима.


Згідно з результатами звіту про клінічні дослідження препарату «Оковірин» в офтальмологічній практиці, проведені на базі Олександрівської клінічної лікарні міста Києва, було доведено, що засіб «Оковірин» є ефективним, безпечним і зручним у застосуванні і може бути рекомендований в якості монотерапії та в складі комплексної терапії для лікування офтальмологічних захворювань різної етіології у дорослих. Відзначено гарну переносимість препарату хворими, не виявлено будь-яких місцевих або загальних побічних реакцій.

Результати клінічних випробувань препарату «Оковірин» дозволяють рекомендувати препарат для широкого застосування в офтальмологічній практиці із застосуванням інстиляцій з нього по 1-2 краплі 3 рази на день протягом 10-30 днів. При профілактиці лікування катаракти, а також інших офтальмологічних хронічних захворювань капати 1-2 краплі 3 рази на день протягом 1-2 місяців. При запаленні рогівки засіб використовувати близько двох тижнів.

Через 2 тижні після початку використання багато пацієнтів відзначали суб'єктивні поліпшення. Стабілізація процесу спостерігалася після тривалого курсу лікування.

Засіб «Оковірин» доцільно використовувати при підготовці хворих до офтальмологічних операцій, також у післяопераційний період для профілактики утворення рубців, для лікування запальних захворювань очей.

На підставі отриманих даних можна зробити висновок про те, що через свою ефективність засіб «Оковірин» може бути використано в комбінованому лікуванні офтальмологічних захворювань, а також як монопрепарат, засіб, котрий підтримує імунну систему для регенерації та живлення слизової оболонки очей, при лікуванні катаракти, вікових змін, зниженні зору, при травматичних і променевих ураженнях очей, блефаритах, кератитах, синдромі сухого ока; проблемах рогівки: кератити, дистрофія рогівки, при помутнінні склоподібного тіла, сльозотечі, різних порушеннях акомодації очей, при порушеннях механізмів адаптації зору, дистрофіях сітківки.

Кращий ефект від курсу можна отримати, якщо приймати разом з:

​​

«ОКОВІРИН»

Інструкція із застосування

За словами відомого офтальмолога академіка В.П. Філатова: «Серед органів чуття людини найціннішим є орган зору». Кожна людина переконалась у справедливості цього твердження, відчуваючи втому очей після роботи за комп’ютером, читання, перегляду телевізора або іншої роботи, пов’язаної з напруженням зору. Тенденція до поширення захворювань очей у нашій країні — це катастрофа, зупинити яку є завданням кожного. Люди різного віку, різного роду занять втрачають зір з багатьох причин, включаючи генетичну схильність, аномалії внутрішньоутробного розвитку, професійні ризики, екологічну обстановку регіону, світловий режим, харчування, фізіологічні патології, стреси.

Щоб забезпечити правильне функціонування зорового апарату, відновити цю вкрай важливу систему людського організму, було створено засіб «Оковірин». Склад цього новітнього комплексу — ретельно підібрана суміш екстрактів лікарських трав, посилена вітамінами та мікроелементами.

Засіб рекомендований як джерело антиоксидантів, флавоноїдів, вітамінів та мінеральних речовин. Компоненти засобу «Оковірин» мають болезаспокійливі, антисептичні, детоксикуючі властивості. Їх застосовують при різних проблемах зору, в тому числі при катаракті, глаукомі, прогресуючій короткозорості, блефариті, кон’юнктивіті, кератиті, помутнінні склоподібного тіла.

Склад: вода дистильована, мед натуральний, екстракт очанки лікарської, екстракт листя алое, екстракт гінкго білоби, екстракт шроту темних сортів винограду, екстракт василька синього (польового), таурін, вітаміни В1 В5, ЕДТА, сорбат калію, бензоат натрію.

Властивості компонентів «Оковірину»:

Мед натуральний має антиоксидантні, антибактеріальні, протигрибкові, антивірусні та ангіопротекторні (захищає судини очей) властивості. Сприяє омолодженню клітин і тканин ока, покращує стан шкіри і гостроту зору. Багатий на різноманітні біологічно активні компоненти, в тому числі вітаміни, мікроелементи, амінокислоти, необхідні для відновлення та нормального функціонування зору.

Екстракт очанки лікарської має протизапальну, протинабрякову дію, покращує обмін речовин, знижує очний тиск, покращує зір. Застосовується при захворюваннях і запаленнях очей, повік, слізних мішечків, при помутнінні рогівки, ячменях, кон’юнктивітах і втомі очей, а також для лікування глаукоми і катаракти.

Екстракт листя алое містить вітаміни А, В1В2В3В6, С, Е, а також бета-каротин і холін. Має протизапальні, бактерицидні, противірусні властивості. Є біогенним стимулятором регенерації та обміну речовин у клітинах і тканинах повік і очей. Зміцнює структуру очей, що сприяє збільшенню їх стійкості до дії різних пошкоджуючих агентів зовнішнього і внутрішнього середовища. Застосовують при різних проблемах зорового апарату, в тому числі при прогресуючій короткозорості, міопічному хоріоретиніті, блефариті, кон’юнктивіті, кератиті, іриті, помутнінні склоподібного тіла.

Екстракт гінкго білоби має протизапальну, противірусну та імуномодулюючу дію, зміцнює стінки судин, особливо дрібних капілярів, усуває крихкість, покращує кровообіг у судинах сітківки очей, запобігаючи розвитку катаракти. Сприяє пожвавленню роботи нервових клітин, що призводить до нормалізації роботи всього зорового апарату.

Екстракт шроту темних сортів винограду містить цінний антиоксидант — ресвератрол, що захищає очі від проблем, пов’язаних зі старінням, має здатність укріплювати очні м’язи, запобігати дистрофії сітківки. Зупиняє розвиток дегенерації макули (прогресуючого захворювання очей, при якому зір стає нечітким та замутненим).

Екстракт василька синього (польового) має жарознижувальну, знеболювальну і ранозагоювальну дію, підвищує опірність до інфекцій. Знімає зорову втому, набряки довкола очей. Використовується при лікуванні кон’юнктивіту, ячменю, курячої сліпоти.

Таурін нормалізує обмінні процеси тканин ока, покращує регенерацію пошкоджених тканин. Регулює метаболізм вуглеводів, білків, гормонів. Рекомендований при дистрофічних захворюваннях сітківки, дистрофії рогівки, травматичних пошкодженнях ока, катарактах, глаукомі, ерозивних пошкодженнях рогівки, кератитах різної ґенези. Сприяє зняттю втоми очей при значному навантаженні (робота за комп’ютером, тривала робота з дрібними деталями, тривале перебування за кермом).

Вітамін В1 вкрай необхідний для нормального функціонування зорового апарату, його нестача призводить до болю і різі в очному яблуці, до перевтоми очних м’язів та погіршення бінокулярного зору.

Вітамін В5 (пантотенова кислота) захищає клітини очей від негативного впливу факторів зовнішнього і внутрішнього середовища. Покращує формування зорового імпульсу, зміцнює нервові клітини, покращує метаболізм (обмінні процеси) тканин ока та повік. Ознака нестачі вітаміну В5 — послаблення зору і пам’яті.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: 2-3 краплі засобу 2 рази на день, вранці та ввечері.

Компоненти засобу «Оковірин» корисно застосовувати в наступних випадках:

 • з метою профілактики дегенеративно-дистрофічних і вікових захворювань рогівки і сітківки ока, в тому числі глаукоми, катаракти (вікової, діабетичної, травматичної, променевої);
 • у період доліковування травматичних і променевих уражень очей;
 • при запальних проблемах очей і повік: блефарити, кератити, склерити, кон’юнктивіти, іридоцикліти, кератокон’юнктивіти, ячмінь;
 • при синдромі сухого ока, комп’ютерному синдромі;
 • при проблемах рогівки: кератити, дистрофія рогівки;
 • при проблемах кришталика: початкові стадії катаракти, в складі комплексного лікування;
 • при проблемах склоподібного тіла: помутніння склоподібного тіла, в складі комплексного лікування;
 • при амбліопії, сльозотечі;
 • у складі комплексного лікування різних порушень акомодації очей, зору, в тому числі вікових;
 • при порушенні механізмів адаптації зору;
 • при діабетичній ретинопатії;
 • при дистрофії сітківки.

Перед застосуванням потрібно проконсультуватися з лікарем.

ПРОТИПОКАЗАННЯ: підвищена чутливість до складових засобу, дитячий вік.

Не є лікарським засобом.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ: зберігати в сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці, за температури від 0°С до +25°С, на відстані не менше ніж 1 м від нагрівальних приладів, окремо від джерел сонячного випромінювання. Відкритий флакон зберігати не більше 1 місяця.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ: 24 місяці з дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на етикетці.

ОБ’ЄМ: 10 мл

ВИРОБНИК: ТОВ «НВП «УКРПРОМІНВЕСТ-05». 02099, Україна, м. Київ, вул. Ялтинська, 5Б, тел. (044) 577-29-02, код 34343304.

ТУ У 20.4-34343304-011:2015

Отримати детальну інформацію про продукцію, спосіб застосування можна за телефоном цілодобової інформаційної служби

0-800-501-103

(дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні).

www.apifitopharm.ua   

«ОКОВІРИН»

Інструкція із застосування

За словами відомого офтальмолога академіка В.П. Філатова: «Серед органів чуття людини найціннішим є орган зору». Кожна людина переконалась у справедливості цього твердження, відчуваючи втому очей після роботи за комп’ютером, читання, перегляду телевізора або іншої роботи, пов’язаної з напруженням зору. Тенденція до поширення захворювань очей у нашій країні — це катастрофа, зупинити яку є завданням кожного. Люди різного віку, різного роду занять втрачають зір з багатьох причин, включаючи генетичну схильність, аномалії внутрішньоутробного розвитку, професійні ризики, екологічну обстановку регіону, світловий режим, харчування, фізіологічні патології, стреси.

Щоб забезпечити правильне функціонування зорового апарату, відновити цю вкрай важливу систему людського організму, було створено засіб «Оковірин». Склад цього новітнього комплексу — ретельно підібрана суміш екстрактів лікарських трав, посилена вітамінами та мікроелементами.

Засіб рекомендований як джерело антиоксидантів, флавоноїдів, вітамінів та мінеральних речовин. Компоненти засобу «Оковірин» мають болезаспокійливі, антисептичні, детоксикуючі властивості. Їх застосовують при різних проблемах зору, в тому числі при катаракті, глаукомі, прогресуючій короткозорості, блефариті, кон’юнктивіті, кератиті, помутнінні склоподібного тіла.

Склад: вода дистильована, мед натуральний, екстракт очанки лікарської, екстракт листя алое, екстракт гінкго білоби, екстракт шроту темних сортів винограду, екстракт василька синього (польового), таурін, вітаміни В1 В5, ЕДТА, сорбат калію, бензоат натрію.

Властивості компонентів «Оковірину»:

Мед натуральний має антиоксидантні, антибактеріальні, протигрибкові, антивірусні та ангіопротекторні (захищає судини очей) властивості. Сприяє омолодженню клітин і тканин ока, покращує стан шкіри і гостроту зору. Багатий на різноманітні біологічно активні компоненти, в тому числі вітаміни, мікроелементи, амінокислоти, необхідні для відновлення та нормального функціонування зору.

Екстракт очанки лікарської має протизапальну, протинабрякову дію, покращує обмін речовин, знижує очний тиск, покращує зір. Застосовується при захворюваннях і запаленнях очей, повік, слізних мішечків, при помутнінні рогівки, ячменях, кон’юнктивітах і втомі очей, а також для лікування глаукоми і катаракти.

Екстракт листя алое містить вітаміни А, В1В2В3В6, С, Е, а також бета-каротин і холін. Має протизапальні, бактерицидні, противірусні властивості. Є біогенним стимулятором регенерації та обміну речовин у клітинах і тканинах повік і очей. Зміцнює структуру очей, що сприяє збільшенню їх стійкості до дії різних пошкоджуючих агентів зовнішнього і внутрішнього середовища. Застосовують при різних проблемах зорового апарату, в тому числі при прогресуючій короткозорості, міопічному хоріоретиніті, блефариті, кон’юнктивіті, кератиті, іриті, помутнінні склоподібного тіла.

Екстракт гінкго білоби має протизапальну, противірусну та імуномодулюючу дію, зміцнює стінки судин, особливо дрібних капілярів, усуває крихкість, покращує кровообіг у судинах сітківки очей, запобігаючи розвитку катаракти. Сприяє пожвавленню роботи нервових клітин, що призводить до нормалізації роботи всього зорового апарату.

Екстракт шроту темних сортів винограду містить цінний антиоксидант — ресвератрол, що захищає очі від проблем, пов’язаних зі старінням, має здатність укріплювати очні м’язи, запобігати дистрофії сітківки. Зупиняє розвиток дегенерації макули (прогресуючого захворювання очей, при якому зір стає нечітким та замутненим).

Екстракт василька синього (польового) має жарознижувальну, знеболювальну і ранозагоювальну дію, підвищує опірність до інфекцій. Знімає зорову втому, набряки довкола очей. Використовується при лікуванні кон’юнктивіту, ячменю, курячої сліпоти.

Таурін нормалізує обмінні процеси тканин ока, покращує регенерацію пошкоджених тканин. Регулює метаболізм вуглеводів, білків, гормонів. Рекомендований при дистрофічних захворюваннях сітківки, дистрофії рогівки, травматичних пошкодженнях ока, катарактах, глаукомі, ерозивних пошкодженнях рогівки, кератитах різної ґенези. Сприяє зняттю втоми очей при значному навантаженні (робота за комп’ютером, тривала робота з дрібними деталями, тривале перебування за кермом).

Вітамін В1 вкрай необхідний для нормального функціонування зорового апарату, його нестача призводить до болю і різі в очному яблуці, до перевтоми очних м’язів та погіршення бінокулярного зору.

Вітамін В5 (пантотенова кислота) захищає клітини очей від негативного впливу факторів зовнішнього і внутрішнього середовища. Покращує формування зорового імпульсу, зміцнює нервові клітини, покращує метаболізм (обмінні процеси) тканин ока та повік. Ознака нестачі вітаміну В5 — послаблення зору і пам’яті.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: 2-3 краплі засобу 2 рази на день, вранці та ввечері.

Компоненти засобу «Оковірин» корисно застосовувати в наступних випадках:

 • з метою профілактики дегенеративно-дистрофічних і вікових захворювань рогівки і сітківки ока, в тому числі глаукоми, катаракти (вікової, діабетичної, травматичної, променевої);
 • у період доліковування травматичних і променевих уражень очей;
 • при запальних проблемах очей і повік: блефарити, кератити, склерити, кон’юнктивіти, іридоцикліти, кератокон’юнктивіти, ячмінь;
 • при синдромі сухого ока, комп’ютерному синдромі;
 • при проблемах рогівки: кератити, дистрофія рогівки;
 • при проблемах кришталика: початкові стадії катаракти, в складі комплексного лікування;
 • при проблемах склоподібного тіла: помутніння склоподібного тіла, в складі комплексного лікування;
 • при амбліопії, сльозотечі;
 • у складі комплексного лікування різних порушень акомодації очей, зору, в тому числі вікових;
 • при порушенні механізмів адаптації зору;
 • при діабетичній ретинопатії;
 • при дистрофії сітківки.

Перед застосуванням потрібно проконсультуватися з лікарем.

ПРОТИПОКАЗАННЯ: підвищена чутливість до складових засобу, дитячий вік.

Не є лікарським засобом.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ: зберігати в сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці, за температури від 0°С до +25°С, на відстані не менше ніж 1 м від нагрівальних приладів, окремо від джерел сонячного випромінювання. Відкритий флакон зберігати не більше 1 місяця.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ: 24 місяці з дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на етикетці.

ОБ’ЄМ: 10 мл

ВИРОБНИК: ТОВ «НВП «УКРПРОМІНВЕСТ-05». 02099, Україна, м. Київ, вул. Ялтинська, 5Б, тел. (044) 577-29-02, код 34343304.

ТУ У 20.4-34343304-011:2015

Отримати детальну інформацію про продукцію, спосіб застосування можна за телефоном цілодобової інформаційної служби

0-800-501-103

(дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні).

www.apifitopharm.ua   

Ваш відгук Увага: HTML не підтримується!
Ваше ім’я:
Рейтинг
Продовжити