ІДЕАЛЕКС, купити Ідеалекс, інструкція, відгуки о препараті Ідеалекс
Лідер продажу
ІДЕАЛЕКС


ІДЕАЛЕКС

Короткий опис: УВАГА! ПРОДУКТ ЗНЯТИЙ З ВИРОБНИЦТВА, ОСТЕРІГАЙТЕСЬ ПІДРОБОК! ПРОПОНУЄМО ОЗНАЙОМИТИСЯ З НОВИМ НАТУРАЛЬНИМ ЗАСОБОМ ДЛЯ ОЧЕЙ:                                                                             ... Перейти
Доступність: Нет в наличии
0.00 грн.
Продукція від виробника
Безкоштовна консультація лікаря
Безкоштовна доставка Укрпоштою від 2 одиниць!

УВАГА! ПРОДУКТ ЗНЯТИЙ З ВИРОБНИЦТВА, ОСТЕРІГАЙТЕСЬ ПІДРОБОК! 

ПРОПОНУЄМО ОЗНАЙОМИТИСЯ З НОВИМ НАТУРАЛЬНИМ ЗАСОБОМ ДЛЯ ОЧЕЙ:

                                                                                       «НАВІЗОР» КАПСУЛИ

Новий препарат на основі рослинних компонентів «ІДЕАЛЕКС» — це природний компплекс вітамінів, мікроелементів і поживних речовин. Був створений спеціально для очей, забезпечення нормальної роботи органів зору.

Вже сьогодні Ви маєте можливість купити «ІДЕАЛЕКС» від виробника без посередників у нашому інтернет-магазині «Апіфітофарм»!

Погіршення зору — одна з найбільш гострих проблем зі здоров'ям серед населення. І цьому є чимало причин. Зниження гостроти зору зумовлено значним поширенням персональних комп'ютерів і мобільних пристроїв. Негативно впливає на очі і рутинна робота в офісі, а узвичаєні перекуси і вживання фастфуду не можуть дати достатній обсяг корисних речовин і вітамінів, необхідних нашому організму. Як підсумок: мало хто в нинішній час може похвалитися ідеальним зором. Фахівці рекомендують капсули «ІДЕАЛЕКС» для підтримки здоров'я зорового апарату і захисту органів зору від негативного впливу зовнішніх і внутрішніх факторів.

Купити «ІДЕАЛЕКС» і регулярно приймати препарат — значить надати організму всі необхідні поживні речовини для нормального функціонування органу зору. За своїм складом препарат є ідеально збалансованим вітамінно-рослинним комплексом, створеним для турботи про ваші очі. Завдяки натуральним компонентам у складі, він забезпечує підтримку зорової функції, цілеспрямовано впливаючи на органи зору зсередини організму.

Чому вам слід купити «ІДЕАЛЕКС» вже сьогодні?

Не секрет, що в сучасному світі зір у людей може знижуватися досить швидко. Значну групу ризику становлять офісні працівники, банківські службовці, лікарі, програмісти, інженери і всі ті, хто багато часу проводить за моніторами комп'ютерів і ноутбуків. Не варто забувати, що здоров'я очей прямо пов'язане і зі здоров'ям і нормальною роботою інших систем організму, і одним з головних завдань людини є своєчасна реакція на найменше погіршення зору.

Далекозорість або короткозорість — не просто «невинні» проблеми із зором, і якщо залишити їх без уваги, вони можуть перерости в серйозне захворювання, що вимагає оперативного втручання.

Уникнути серйозних проблем із зором допоможуть натуральні компоненти, які входять до складу препарату «ІДЕАЛЕКС»:

 • екстракт очанки,
 • екстракт моркви,
 • екстракт гінкго білоба,
 • екстракт паростків чорниці,
 • екстракт алое,
 • таурин,
 • мікрокристалічна целюлоза,
 • стеарат кальцію,
 • бета-каротин,
 • аеросил,
 • вітаміни С, В2, E і D.

Ці компоненти доповнюють позитивний вплив один одного і, при регулярному прийомі капсул «ІДЕАЛЕКС», надають оздоровчий ефект на органи зору й інші системи організму, а також сприяють профілактиці появи проблем із зоровими функціями. Для досягнення максимального ефекту використовуйте капсули «ІДЕАЛЕКС» у комплексі з препаратом «Оковірин».

Купити «ІДЕАЛЕКС» за ціною виробника ви можете вже сьогодні на нашому сайті Аpifitopharm. Тут же ви знайдете відгуки про препарат, інструкцію із застосування і зможете замовити «ІДЕАЛЕКС» з доставкою по Україні.

Кращий ефект від курсу можна отримати, якщо приймати разом з:Дієтична добавка рослинна «Ідеалекс» (капсули)

Інструкція із застосування

Більше 80% інформації людина отримує завдяки таким органам відчуттів, як очі. На жаль, гарним зором сьогодні може похвалитися далеко не кожен. Під впливом великих навантажень, пов’язаних з напруженням очей, токсичних речовин, травм, дегенеративно-дистрофічних вікових змін, стресів, захворювань інших систем (цукровий діабет, гіпертонічна хвороба, наслідки інсульту) відбуваються патологічні зміни в органах зору.

Капсули «Ідеалекс» є гармонійно збалансованим вітамінно-рослинним комплексом, створеним для піклування про ваш зір. Завдяки природним речовинам у своєму складі, він забезпечує захист, підтримку і оздоровлення зорових функцій; цілеспрямовано діє на органи зору.

Склад: екстракт очанки, екстракт моркви, екстракт гінкго білоби, екстракт пагонів чорниці, екстракт алое, вітамін С, таурін, мікрокристалічна целюлоза, стеарат кальцію, вітамін Е, аеросил, вітамін В2, бета-каротин, вітамін D.

Властивості компонентів:

Екстракт очанки містить глікозиди,  ефірні й жирні олії, флавоноїди, дубильні речовини, органічні кислоти, мікроелементи. Використовується для боротьби із запаленнями повік, очей, слізних мішків. Допомагає позбутись втоми очей, помутніння рогівки і кришталика, призупинити погіршення зору, попередити виникнення й пригальмувати розвиток катаракти. Має властивість заспокоювати, знеболювати, обволікати уражену ділянку, знімати набряклість, знешкоджувати мікроби, стимулювати регенерацію, підвищувати ефективність комплексного лікування хвороб очей, значно підвищувати гостроту зору. У комплексі з іншими компонентами препарату «Ідеалекс», екстракт сприяє зниженню очного тиску, покращенню стану судин очей, забезпеченню гарного кровообігу та живлення нервової тканини, що є основою сітківки. Саме підтримання нормального очного тиску і стану зорового нерва є важливим для профілактики й лікування глаукоми.

Екстракт моркви багатий на поживні й мінеральні речовини, вітаміни групи B, C, E, бета-каротин, що трансформується у вітамін А. Завдяки такому складу, допомагає забезпечити нормальне функціонування сітківки очей, зберегти гарний зір, стан шкіри і слизових оболонок очей, попередити виникнення й розвиток діабетичної ретинопатії.

Екстракт гінкго білоби багатий на флавоглікозиди, проантоцианідіни, які захищають стінки судин від пошкодження вільними радикалами, підвищують їх еластичність, покращують кровообіг у зоровому апараті. Використовується при порушеннях функцій зору та для їх профілактики, в т. ч. спричинених перенесеним інсультом, ретинопатією. Гінкго білоба — найстаріша рослина на планеті, і наразі немає жодного представника флори з аналогічним набором властивостей. Найціннішим є листя, що показане для гальмування  старіння клітин, дегенеративно-дистрофічних змін у рогівці й сітківці, покращення зору. Екстракт дозволяє знизити проникність судин сітківки, попередити її відшарування, відновити нервову тканину очей. У комплексі з вітамінами А, Е, С, амінокислотами, мікроелементами допомагає позбутись катаракти.

Екстракт пагонів чорниці містить антоціани, пектини, флавоноїди, таніни, що діють як антиоксиданти, зменшують запалення при хворобах очей. Саме антоціани та антоцианідіни відіграють найважливішу роль у відновленні функцій зору. Вони накопичуються у тканинах ока, сприяють відновленню світлочутливого пігменту, покращенню мікроциркуляції та живлення клітин і мембран сітківки, зміцненню її капілярів, покращенню сприйняття різних типів освітлення. Застосування екстракту дозволяє покращити сутінковий зір, гостроту зору, механізми адаптації до зміни освітлення, попередити відшарування сітківки. Допомагає у боротьбі з короткозорістю, далекозорістю, астигматизмом, передчасним старінням. Також сприяє зняттю втоми очей від роботи перед монітором або з дрібними елементами, повертає здатність фокусувати зір.

Екстракт алое має протизапальні, бактерицидні, антиоксидантні властивості. Є стимулятором регенерації та обміну речовин у тканинах повік і очей. Зміцнює структуру очей, що сприяє збільшенню їх стійкості до дії пошкоджуючих агентів. Застосовується для прискорення відновлення після операцій та при прогресуючій короткозорості, міопічному хоріоретиніті, блефариті, кон'юнктивіті, кератиті, іриті, помутнінні склоподібного тіла.

Вітамін С (аскорбінова кислота) необхідний для регенерації тканин, нормалізації проникності очних капілярів. У комбінації з екстрактом пагонів чорниці допомагає покращити кровообіг, нормалізувати очний тиск. Має антитоксичні, відновні властивості, завдяки чому прискорює загоєння ушкоджень після травм, операцій на очах.

Таурин — амінокислота, що стимулює регенерацію при дистрофічних захворюваннях очей (з порушеннями клітинного живлення і посиленням ороговіння), травматичних ураженнях ока, патологіях, що супроводжуються різким порушенням обміну речовин цих тканин. Сприяє нормалізації функції й структури клітинних мембран, клітин, активації обмінних процесів.

Мікрокристалічна целюлоза є безпечною допоміжною речовиною.

Стеарат кальцію використовується в якості стабілізатора, є абсолютно безпечним для людського організму.

Вітамін Е зміцнює судини, має антиоксидантні та радіопротекторні властивості, захищає очі від несприятливого впливу факторів навколишнього середовища, вільних радикалів, вікових змін. Сприяє оновленню і омолодженню клітин, підвищенню тонусу і зниженню проникності судин, нормалізації очного тиску. Стимулює утворення нових капілярів сітківки очного яблука.

Аеросил-колоїдний (діоксид кремнію) використовується для стабілізації сухих рослинних екстрактів, зменшення їх гігроскопічності, безпечний і нетоксичний.

Вітамін В2 відіграє важливу роль у забезпеченні зорових функцій: бере участь у формуванні зорового імпульсу (разом з вітаміном А), синтезі гемоглобіну. Сприяє зміцненню судин, підтриманню нормального стану шкіри і слизових оболонок очей, функціонування нервових клітин. Гальмує старіння завдяки антиоксидантній активності. При його нестачі виникають симптоми сухості, втоми, печіння і почервоніння, «піску» в очах. Також можлива поява світлобоязні, катаракти, запальних захворювань (кон'юнктивіту, кератиту та ін.).

Бета-каротин є попередником вітаміну А і потужним антиоксидантом, пригнічує вироблення вільних радикалів. Необхідний для збереження й покращення зору, особливо сутінкового, механізмів адаптації до зміни освітлення, нормального стану шкіри і слизових оболонок.

Вітамін D сприяє зниженню проникності стінок судин, зняттю запалення, живленню клітин і мембран, збереженню їх функцій.

Рекомендації щодо застосування: капсули «Ідеалекс» є джерелом біологічно активних речовин. Сприяють нормалізації функціонування органів зору, загальному зміцненню організму. Для досягнення максимального ефекту використовуйте капсули «Ідеалекс» у комплексі з препаратом «Оковірин».

Спосіб застосування: дорослим по 1 капсулі 3 рази на день під час вживання їжі. Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання. Курс споживання — 40 днів. Перерва між курсами — 10 днів. Рекомендовано  повторне вживання протягом року.

Капсули «Ідеалекс» корисно вживати у таких випадках:

 • для підтримання функцій зорового апарату, стимулювання відновлення;
 • для профілактики та у комплексній терапії дегенеративно-дистрофічних і вікових захворювань рогівки і сітківки ока;
 • у період відновлення після операції на очах за призначенням лікаря;
 • запальні захворювання очей і повік: блефарити, кератити, склерити, кон'юнктивіти, іридоцикліти, кератокон'юнктивіти, ячмінь;
 • синдром сухого ока, комп'ютерний синдром, втрата здатності фокусувати зір, спричинена втомою очей;
 • для компенсації навантаження, спричиненого яскравим освітленням, випромінюванням моніторів, необхідністю стежити за дорогою у водіїв та увагою до дрібних деталей під час роботи;
 • при порушеннях акомодації очей та механізмів адаптації зору до зміни освітлення, прогресуючій короткозорості, далекозорості, астигматизмі, погіршенні гостроти зору, особливо сутінкового у комплексній терапії;
 • захворювання кришталика: початкові стадії різних типів катаракти у комплексній терапії;
 • помутніння склоподібного тіла в комплексному лікуванні;
 • у період доліковування травматичних і променевих уражень очей;
 • для покращення стану судин очного яблука після уражень, викликаних діабетичною ретинопатією, інсультом, гіпертонічною хворобою;
 • для покращення місцевого кровообігу з метою відновлення живлення клітин зорового апарату та нормалізації очного тиску, попередження й комплексне лікування глаукоми;
 • сльзоточивість. 

Перед застосуванням рекомендується консультація з лікарем.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів, вагітність, період лактації у жінок,  дитячий вік до 14 років.

Умови зберігання: зберігати в упаковці виробника в сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці, за температури не вище +25°С та відносної вологості повітря не більше 75%.

Строк придатності: 24 місяці з дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на блістері.

Форма випуску: 3 блістери по 10 капсул, 1 капсула — 450 мг.

Без ГМО. Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ «НВП «УКРПРОМІНВЕСТ-05». 02099, Україна, м. Київ, вул. Ялтинська, 5-Б, тел.: (044) 577-29-02, код: 34343304. 

ТУ У 10.8-34343304-010:2015

Отримати детальну інформацію про продукцію, спосіб застосування можна за телефоном цілодобової інформаційної служби

0-800-501-103

(всі дзвінки безкоштовні зі стаціонарних телефонів та номерів українських мобільних операторів у межах України).


www.apifitopharm.ua    

Дієтична добавка рослинна «Ідеалекс» (капсули)

Інструкція із застосування

Більше 80% інформації людина отримує завдяки таким органам відчуттів, як очі. На жаль, гарним зором сьогодні може похвалитися далеко не кожен. Під впливом великих навантажень, пов’язаних з напруженням очей, токсичних речовин, травм, дегенеративно-дистрофічних вікових змін, стресів, захворювань інших систем (цукровий діабет, гіпертонічна хвороба, наслідки інсульту) відбуваються патологічні зміни в органах зору.

Капсули «Ідеалекс» є гармонійно збалансованим вітамінно-рослинним комплексом, створеним для піклування про ваш зір. Завдяки природним речовинам у своєму складі, він забезпечує захист, підтримку і оздоровлення зорових функцій; цілеспрямовано діє на органи зору.

Склад: екстракт очанки, екстракт моркви, екстракт гінкго білоби, екстракт пагонів чорниці, екстракт алое, вітамін С, таурін, мікрокристалічна целюлоза, стеарат кальцію, вітамін Е, аеросил, вітамін В2, бета-каротин, вітамін D.

Властивості компонентів:

Екстракт очанки містить глікозиди,  ефірні й жирні олії, флавоноїди, дубильні речовини, органічні кислоти, мікроелементи. Використовується для боротьби із запаленнями повік, очей, слізних мішків. Допомагає позбутись втоми очей, помутніння рогівки і кришталика, призупинити погіршення зору, попередити виникнення й пригальмувати розвиток катаракти. Має властивість заспокоювати, знеболювати, обволікати уражену ділянку, знімати набряклість, знешкоджувати мікроби, стимулювати регенерацію, підвищувати ефективність комплексного лікування хвороб очей, значно підвищувати гостроту зору. У комплексі з іншими компонентами препарату «Ідеалекс», екстракт сприяє зниженню очного тиску, покращенню стану судин очей, забезпеченню гарного кровообігу та живлення нервової тканини, що є основою сітківки. Саме підтримання нормального очного тиску і стану зорового нерва є важливим для профілактики й лікування глаукоми.

Екстракт моркви багатий на поживні й мінеральні речовини, вітаміни групи B, C, E, бета-каротин, що трансформується у вітамін А. Завдяки такому складу, допомагає забезпечити нормальне функціонування сітківки очей, зберегти гарний зір, стан шкіри і слизових оболонок очей, попередити виникнення й розвиток діабетичної ретинопатії.

Екстракт гінкго білоби багатий на флавоглікозиди, проантоцианідіни, які захищають стінки судин від пошкодження вільними радикалами, підвищують їх еластичність, покращують кровообіг у зоровому апараті. Використовується при порушеннях функцій зору та для їх профілактики, в т. ч. спричинених перенесеним інсультом, ретинопатією. Гінкго білоба — найстаріша рослина на планеті, і наразі немає жодного представника флори з аналогічним набором властивостей. Найціннішим є листя, що показане для гальмування  старіння клітин, дегенеративно-дистрофічних змін у рогівці й сітківці, покращення зору. Екстракт дозволяє знизити проникність судин сітківки, попередити її відшарування, відновити нервову тканину очей. У комплексі з вітамінами А, Е, С, амінокислотами, мікроелементами допомагає позбутись катаракти.

Екстракт пагонів чорниці містить антоціани, пектини, флавоноїди, таніни, що діють як антиоксиданти, зменшують запалення при хворобах очей. Саме антоціани та антоцианідіни відіграють найважливішу роль у відновленні функцій зору. Вони накопичуються у тканинах ока, сприяють відновленню світлочутливого пігменту, покращенню мікроциркуляції та живлення клітин і мембран сітківки, зміцненню її капілярів, покращенню сприйняття різних типів освітлення. Застосування екстракту дозволяє покращити сутінковий зір, гостроту зору, механізми адаптації до зміни освітлення, попередити відшарування сітківки. Допомагає у боротьбі з короткозорістю, далекозорістю, астигматизмом, передчасним старінням. Також сприяє зняттю втоми очей від роботи перед монітором або з дрібними елементами, повертає здатність фокусувати зір.

Екстракт алое має протизапальні, бактерицидні, антиоксидантні властивості. Є стимулятором регенерації та обміну речовин у тканинах повік і очей. Зміцнює структуру очей, що сприяє збільшенню їх стійкості до дії пошкоджуючих агентів. Застосовується для прискорення відновлення після операцій та при прогресуючій короткозорості, міопічному хоріоретиніті, блефариті, кон'юнктивіті, кератиті, іриті, помутнінні склоподібного тіла.

Вітамін С (аскорбінова кислота) необхідний для регенерації тканин, нормалізації проникності очних капілярів. У комбінації з екстрактом пагонів чорниці допомагає покращити кровообіг, нормалізувати очний тиск. Має антитоксичні, відновні властивості, завдяки чому прискорює загоєння ушкоджень після травм, операцій на очах.

Таурин — амінокислота, що стимулює регенерацію при дистрофічних захворюваннях очей (з порушеннями клітинного живлення і посиленням ороговіння), травматичних ураженнях ока, патологіях, що супроводжуються різким порушенням обміну речовин цих тканин. Сприяє нормалізації функції й структури клітинних мембран, клітин, активації обмінних процесів.

Мікрокристалічна целюлоза є безпечною допоміжною речовиною.

Стеарат кальцію використовується в якості стабілізатора, є абсолютно безпечним для людського організму.

Вітамін Е зміцнює судини, має антиоксидантні та радіопротекторні властивості, захищає очі від несприятливого впливу факторів навколишнього середовища, вільних радикалів, вікових змін. Сприяє оновленню і омолодженню клітин, підвищенню тонусу і зниженню проникності судин, нормалізації очного тиску. Стимулює утворення нових капілярів сітківки очного яблука.

Аеросил-колоїдний (діоксид кремнію) використовується для стабілізації сухих рослинних екстрактів, зменшення їх гігроскопічності, безпечний і нетоксичний.

Вітамін В2 відіграє важливу роль у забезпеченні зорових функцій: бере участь у формуванні зорового імпульсу (разом з вітаміном А), синтезі гемоглобіну. Сприяє зміцненню судин, підтриманню нормального стану шкіри і слизових оболонок очей, функціонування нервових клітин. Гальмує старіння завдяки антиоксидантній активності. При його нестачі виникають симптоми сухості, втоми, печіння і почервоніння, «піску» в очах. Також можлива поява світлобоязні, катаракти, запальних захворювань (кон'юнктивіту, кератиту та ін.).

Бета-каротин є попередником вітаміну А і потужним антиоксидантом, пригнічує вироблення вільних радикалів. Необхідний для збереження й покращення зору, особливо сутінкового, механізмів адаптації до зміни освітлення, нормального стану шкіри і слизових оболонок.

Вітамін D сприяє зниженню проникності стінок судин, зняттю запалення, живленню клітин і мембран, збереженню їх функцій.

Рекомендації щодо застосування: капсули «Ідеалекс» є джерелом біологічно активних речовин. Сприяють нормалізації функціонування органів зору, загальному зміцненню організму. Для досягнення максимального ефекту використовуйте капсули «Ідеалекс» у комплексі з препаратом «Оковірин».

Спосіб застосування: дорослим по 1 капсулі 3 рази на день під час вживання їжі. Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання. Курс споживання — 40 днів. Перерва між курсами — 10 днів. Рекомендовано  повторне вживання протягом року.

Капсули «Ідеалекс» корисно вживати у таких випадках:

 • для підтримання функцій зорового апарату, стимулювання відновлення;
 • для профілактики та у комплексній терапії дегенеративно-дистрофічних і вікових захворювань рогівки і сітківки ока;
 • у період відновлення після операції на очах за призначенням лікаря;
 • запальні захворювання очей і повік: блефарити, кератити, склерити, кон'юнктивіти, іридоцикліти, кератокон'юнктивіти, ячмінь;
 • синдром сухого ока, комп'ютерний синдром, втрата здатності фокусувати зір, спричинена втомою очей;
 • для компенсації навантаження, спричиненого яскравим освітленням, випромінюванням моніторів, необхідністю стежити за дорогою у водіїв та увагою до дрібних деталей під час роботи;
 • при порушеннях акомодації очей та механізмів адаптації зору до зміни освітлення, прогресуючій короткозорості, далекозорості, астигматизмі, погіршенні гостроти зору, особливо сутінкового у комплексній терапії;
 • захворювання кришталика: початкові стадії різних типів катаракти у комплексній терапії;
 • помутніння склоподібного тіла в комплексному лікуванні;
 • у період доліковування травматичних і променевих уражень очей;
 • для покращення стану судин очного яблука після уражень, викликаних діабетичною ретинопатією, інсультом, гіпертонічною хворобою;
 • для покращення місцевого кровообігу з метою відновлення живлення клітин зорового апарату та нормалізації очного тиску, попередження й комплексне лікування глаукоми;
 • сльзоточивість. 

Перед застосуванням рекомендується консультація з лікарем.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів, вагітність, період лактації у жінок,  дитячий вік до 14 років.

Умови зберігання: зберігати в упаковці виробника в сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці, за температури не вище +25°С та відносної вологості повітря не більше 75%.

Строк придатності: 24 місяці з дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на блістері.

Форма випуску: 3 блістери по 10 капсул, 1 капсула — 450 мг.

Без ГМО. Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ «НВП «УКРПРОМІНВЕСТ-05». 02099, Україна, м. Київ, вул. Ялтинська, 5-Б, тел.: (044) 577-29-02, код: 34343304. 

ТУ У 10.8-34343304-010:2015

Отримати детальну інформацію про продукцію, спосіб застосування можна за телефоном цілодобової інформаційної служби

0-800-501-103

(всі дзвінки безкоштовні зі стаціонарних телефонів та номерів українських мобільних операторів у межах України).


www.apifitopharm.ua    

Ваш відгук Увага: HTML не підтримується!
Ваше ім’я:
Рейтинг
Продовжити