Купити натуральну продукцію для відновлення зору та слуху від компанії Аpifitopharm

Зір і слух

Профілактика проблем із зором і слухом

Зір і слух — найважливіші органи чуття, і будь-яке погіршення їх функціональності значною мірою впливає на якість життя людини. Які засоби для профілактики патологічних змін органів зору та слуху пропонує компанія «Апіфітофарм»? Спочатку розглянемо основні проблеми слухового і зорового апарату, які турбують людей найчастіше.

Причини виникнення проблем зі слухом

Слух може погіршитися, особливо сприйняття високочастотних звуків у людей, які перебували в умовах постійного шуму в молодому віці. Ця вікова втрата слуху називається пресбіакузіс. Втрата слуху є майже неминучою. Вважається, що 30% усіх людей, яким більше ніж 65 років, мають значне погіршення слуху.

Гострота слуху може трохи знижуватися, починаючи приблизно з 50 років, можливо, це викликано змінами в слуховому нерві. Крім того, у мозку знижується здатність обробляти і перекладати звуки в значиму інформацію. Вушна сірка, яка з віком твердне, є ще однією причиною проблем зі слухом. На щастя, сірчані пробки можуть бути легко видалені в кабінеті лікаря-отоларинголога.

Нейросенсорна туговухість включає в себе пошкодження внутрішнього вуха, слухового нерва або головного мозку.

Погіршення функцій органів зору

Деякі вікові зміни очей можуть початися вже в 30 років. Очі, що старіють, виробляють менше сліз. Сухість очей може стати причиною безлічі незручностей. Багато людей знаходять полегшення за допомогою очних крапель або штучної сльози.

Всі структури ока змінюються з віком. Рогівка стає менш чутливою, тому дрібні травми можуть бути не помічені. На той час, коли вам виповниться 60 років, ваші зіниці можуть зменшитися приблизно на одну третину розміру від того, якими вони були у вас 20-річного. Зіниця також може реагувати більш повільно у відповідь на темряву або яскраве світло. Кришталик стає пожовклим, менш гнучким і трохи каламутним. Жирові відкладення, що підтримують очі, зменшуються, і органи зору западають в очну ямку. Здатність очних м'язів скорочуватися слабшає, ускладнюючи повороти очей.

З віком гострота зору поступово знижується. Окуляри або контактні лінзи можуть допомогти виправити вікові зміни зору. Майже кожна людина, якій більше 55 років, має потребу носити окуляри.

Загальні захворювання очей у людей похилого віку, які не є нормальними: катаракта, глаукома, стареча дегенерація жовтої плями, діабетична і гіпертонічна ретинопатія.

Природний захист слуху та зору

Компанія «Апіфітофарм» представляє препарати на основі натуральних компонентів для догляду за очима і вушними раковинами. Це засоби для очей «Фаурин», «Оковірин», «Зоротекс», капсули для підтримки зору «Ідеалекс» і «Орлемікс», засоби для профілактики проблем зі слухом «Ухонорм», «Отолекс» і «Ларісіл». Наші вуха і очі вимагають ретельного щоденного догляду. Забуваючи про це, ми самі провокуємо погіршення зору і слуху, яке з віком ускладнюється загальним ослабленням організму і наявністю хронічних захворювань. Тож чому не почати правильний догляд прямо зараз?

Такі препарати, як «Ухонорм», «Фаурин», «Оковірин», «Зоротекс», «Ларісіл», купити які ви можете на нашому сайті, допомагають не тільки в профілактиці, але і в комплексній терапії очних і ЛОР-захворювань. Натуральні компоненти засобів діють на органи зору і слуху на клітинному рівні, покращуючи трофіку тканин і обмінні процеси на клітинному рівні.

Купити «Фаурин», «Оковірин», «Зоротекс», капсули для підтримки зору «Ідеалекс» і «Орлемікс», засоби для профілактики проблем зі слухом «Ухонорм», «Отолекс» і «Ларісіл» за цінами виробника можна в нашому інтернет-магазині «Апіфітофарм». З питань придбання та для отримання безкоштовної консультації фахівця телефонуйте за номером 0-800-501-703. Дзвінки зі всіх телефонів безкоштовні.

Перелік / Сітка
ЛАРІСІЛ
УВАГА! ДІЄ АКЦІЯ: ПРИ КУПІВЛІ ПРОДУКТУ В ЛЮБІЙ КІЛЬКОСТІ ЦІНА ЗА ОДИНИЦЮ ТОВАРУ 159 ГРН!ТАКОЖ ДІЄ АК..
0.00 грн.
ОТОЛЕКС
УВАГА! ДІЄ АКЦІЯ: ПРИ КУПІВЛІ ПРОДУКТУ В ЛЮБІЙ КІЛЬКОСТІ ЦІНА ЗА ОДИНИЦЮ ТОВАРУ 159 ГРН!ТАКОЖ ДІЄ АК..
0.00 грн.
Лідер продажу
ЗОРОТЕКС
УВАГА! ПРОДУКТ ЗНЯТИЙ З ВИРОБНИЦТВА, ОСТЕРІГАЙТЕСЬ ПІДРОБОК! ПРОПОНУЄМО ОЗНАЙОМИТИСЯ З НОВИМ НА..
0.00 грн.
Лідер продажу
ОКОВІРИН
Щоб забезпечити правильне функціонування зорового апарату, відновити одну із важливих систем людсько..
0.00 грн.
Лідер продажу
УХОНОРМ
УВАГА! ДІЄ АКЦІЯ: ПРИ КУПІВЛІ ПРОДУКТУ В ЛЮБІЙ КІЛЬКОСТІ ЦІНА ЗА ОДИНИЦЮ ТОВАРУ 99 ГРН! Протяго..
0.00 грн.
Лідер продажу
ІДЕАЛЕКС
УВАГА! ПРОДУКТ ЗНЯТИЙ З ВИРОБНИЦТВА, ОСТЕРІГАЙТЕСЬ ПІДРОБОК! ПРОПОНУЄМО ОЗНАЙОМИТИСЯ З НОВИМ НА..
0.00 грн.
Лідер продажу
ОРЛЕМІКС
УВАГА! ПРОДУКТ ЗНЯТИЙ З ВИРОБНИЦТВА, ОСТЕРІГАЙТЕСЬ ПІДРОБОК! ПРОПОНУЄМО ОЗНАЙОМИТИСЯ З НОВИМ НА..
0.00 грн.
Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)