"Зоротекс" і "Орлемікс" — природний захист Ваших очей

"Зоротекс" і "Орлемікс" — природний захист Ваших очей

"Зоротекс" і "Орлемікс" — природний захист Ваших очей

Наші очі — не тільки дзеркало душі, але і важливий орган, який допомагає сприймати навколишній світ. Але мало хто піклується про них так, як вони того заслуговують. Вплив УФ-променів, багатогодинна робота за монітором комп'ютера, тривале перебування в приміщенні з сухим повітрям, нерегулярні перевірки зору в офтальмолога, ігнорування вживання вітамінів для органів зору, потрапляння пилу, комах в очі і навіть паління шкодить зору!

Очі — найвразливіший орган нашого організму, тому опинитися без зору можна досить легко. Як цього уникнути? Читайте далі.

Рекомендуємо купити "Зоротекс" і "Орлемікс" в комплексі для захисту очей

Правильне читання, харчування, перегляд телевізора на певній відстані, планові відвідування окуліста, регулярна гімнастика для очей, прийом вітамінів для підтримки органів зору — дотримання цих правил допоможе берегти ваш зір протягом усього життя. Також допоможуть захистити очі від серйозних захворювань натуральні капсули "ОРЛЕМІКС" і природний засіб для очей "ЗОРОТЕКС" від "Апіфітофарм". Ці унікальні препарати були розроблені провідними фахівцями компанії спеціально для підтримки і відновлення належного функціонування зорового апарату людини. У комплексі ці засоби справляють на органи зору посилений позитивний ефект у більш широких масштабах:

  • сприяють уповільненню процесу дегенерації сітківки;
  • допомагають боротися з синдромом "сухого ока";
  • покращують чіткість зору;
  • позбавляють від дискомфорту, перенапруження, втоми очей;
  • оберігають від вірусних та бактеріальних кон'юнктивітів.

Унікальний склад засобу для очей "Зоротекс" і капсул "Орлемікс"

Такі корисні відновлювальні властивості ці препарати мають завдяки компонентам, які увійшли до їхнього складу. Екстракти алое, очанки, чорниці, календули, шипшини в складі "ЗОРОТЕКС", купити який у комплексі з "ОРЛЕМІКСОМ" ви можете вже сьогодні на сайті apifitopharm.ua, ефективно допомагають при захворюваннях рогівки ока, стимулюють вироблення нових клітин, мають протизапальну і протимікробну дію. Речовина лютеїн, яка також увійшла до складу засобу "ЗОРОТЕКС", є незамінною при поганому зорі, а група вітамінів В вважається каталізатором, що перешкоджає розвитку глаукоми і катаракти.

До складу капсул "ОРЛЕМІКС", купити які ви можете в комплексі з препаратом "ЗОРОТЕКС" у нашому інтернет-магазині вже сьогодні, були включені екстракти малини, гінкго білоби, лимонника, алое і чорниці. Вони сприяють нормалізації тиску, боротьбі з кон'юнктивітом, знищенню хвороботворної мікрофлори оболонки очей. Вітамін С в комплексі з цими екстрактами сприяє запобіганню старіння зорового апарату, а вітамін Е — його природному відновленню. Важлива роль цинку і вітаміну А в цьому випадку — вони допомагають позбутися почервоніння, сухості, прожилок, набряків, відчуття піску в очах.

Такі компоненти, як селен і вітамін D, допомагають запобігти появі глаукоми, дистрофії, катаракти, нормалізують очний тиск.

Більш детальну інформацію про ці засобах можна дізнатися у нашого консультанта за телефоном 0-800-501-703 або на сторінках самих препаратів "ЗОРОТЕКС" і "ОРЛЕМІКС". Доставка замовлення здійснюється по всій території України через відділення "Укрпошти" або "Нової пошти". Також товар додому можна отримати, скориставшись послугою кур'єра однієї з вищезазначених служб доставки.

Купити в комплексі препарати "ЗОРОТЕКС" і "ОРЛЕМІКС" — це проявити турботу про свої очі так, як вони того заслуговують!