Збільшення простати в молодому віці: як уникнути?

Збільшення простати в молодому віці: як уникнути?

Збільшення простати в молодому віці: як уникнути?

Як свідчать статистичні дані, збільшення простати в молодому віці стає все більш поширеною проблемою. Нещодавно вважалося, що розвиток цієї недуги істотно проявляється у чоловіків після 40 років, однак сьогодні фахівці говорять про прогресуюче явище в наші дні — простатит у 25 і його прояв навіть у більш ранньому віці.

Чому у цього захворювання віковий поріг став значно нижчим? Чи лікується простатит у ранньому віці? Про це читайте в нашому матеріалі далі.

Чому простатит так "помолодшав"?

Як показують дослідження, передумови збільшення простати в молодому віці ті ж, що і в літніх людей. Першопричиною розвитку цієї недуги є інфекція (не обов'язково сечостатевої системи). Підвищується ймовірність захворювання у тих, хто переніс важку форму ангіни або грипу, хворів на туберкульоз, часто піддавав власний організм переохолодженню. Шкідливі звички, малорухливий спосіб життя, офісна сидяча робота також сприяють виникненню і прогресу цієї недуги.

З усіх перерахованих факторів можна зробити висновок, що на простатит страждають чоловіки, організм яких ослаблений, тому раніше ця проблема частіше з'являлася у літніх людей. Чому ж сьогодні збільшення простати — поширена проблема серед чоловіків, яким менше ніж 30 років?

Основна причина полягає в тому, що молодь сьогодні веде спосіб життя, що грунтовно відрізняється від того, який вели їхні батьки. Зняття заборон на багато обмежень, поява нових технологій, змінені норми моралі — все це, на жаль, не кращим чином позначається на здоров'ї молодого покоління. Якщо бути більш точними, саме нерегулярне і безладне статеве життя, зловживання алкоголем, паління, наркотики, неправильне харчування (а це серйозні проблеми з кишечником), тривале перебування в сидячому положенні — основні причини простатиту в молодому віці. Особливістю розвитку цієї хвороби у молодих хлопців лікарі називають і те, що вона, практично, відразу стає хронічною і рідко її перебіг відбувається в гострій бактеріальній формі. Цьому сприяє і той факт, що молоді хлопці часто не звертають увагу на прояв симптомів уретриту, циститу і везикуліту на ранніх стадіях (хворобливе почастішання сечовипускань, біль у нижній частині живота, сонливість, втомлюваність, порушення ерекції і т. д.), що з часом призводить до розвитку хронічних захворювання сечостатевих шляхів.

У таких випадках слід негайно звернутися до лікаря, оскільки запущений простатит призводить до безпліддя та імпотенції, що для молодого хлопця обернеться справжньою трагедією!  

Чи лікується простатит у ранньому віці?

Так! Лікується! Спочатку слід ліквідувати вогнища запалення й інфекції, після чого буде період відновлення статевої функції. Лікування буде включати в себе застосування протигрибкових засобів і антибіотиків, а також немедикаментозні форми лікування (різні фізіотерапевтичні процедури і спеціальний масаж передміхурової залози).

Правильним рішенням буде і візит до ендокринолога, щоб переконатися, чи немає проблем з гормональним фоном.

Як уникнути збільшення простати в молодому віці?

Лікування цього захворювання засноване на не дуже приємних процедурах, переносити які молодим чоловікам важко як у моральному, так і в фізичному плані. Тому фахівці рекомендують дотримуватися певних правил, які допоможуть знизити ризик виникнення запалення передміхурової залози до мінімуму:

 • проходження профілактичних оглядів у вузьких фахівців 1-2 рази на рік;
 • припинення паління;

 • не зловживати алкоголем;

 • займатися спортом;

 • правильно харчуватися;

 • проводити багато часу на свіжому повітрі;

 • уникати стресових ситуацій;

 • уникати переохолодження організму;

 • користуватися засобами контрацепції;

 • вживати вітаміни;

 • приймати спеціальний натуральний препарат для чоловіків "Віапрост".

Всі перераховані вище рекомендації — істинний шлях до міцного чоловічого здоров'я!

Особливою увагою слід відзначити натуральні капсули для чоловіків "ВІАПРОСТ" від компанії "Апіфітофарм". Цей природний препарат був створений спеціально для профілактики захворювань сечостатевої системи, для підвищення лібідо у чоловіків, для запобігання виникненню простатиту. До його складу входять тільки натуральні компоненти, про властивості яких докладніше ви можете дізнатися на сторінці препарату.

Купити "Віапрост" ви можете вже сьогодні в нашому інтернет-магазині. На сторінці препарату є докладний опис, інструкція та відгуки покупців, які не пропустили можливість допомогти своєму здоров'ю!

На нашому сайті представлені ціни виробника, а доставка товару діє по території всієї України.

Препарат "ВІАПРОСТ", купити який можна в будь-який час доби на нашому сайті apifitopharm.ua, це справжнє джерело сили для чоловічого здоров'я!

Не пропустіть шанс завчасно запобігти розвитку небезпечних чоловічих захворювань, які можуть нагадати про себе навіть у молодому віці!