Вітамін D: як поповнити запаси взимку?

Вітамін D: як поповнити запаси взимку?

Вітамін D: як поповнити запаси взимку?

Найчастіше організм людини страждає через сонячну «дієту» в зимову пору року, коли з'являється дефіцит вітаміну D — вітаміну «настрою» і міцного імунітету. Тільки завдяки сонцю, практично, наш організм отримує необхідну дозу цього природного «еліксиру життя». Але що робити, якщо взимку переважає похмура і холодна погода, а люди проводять більшу частину часу в приміщеннях? Як компенсувати недолік вітаміну «сонця» в зимову пору року? 

Фахівці запевняють, що поповнити його запаси все ж можна. Як це зробити? Читайте в нашому матеріалі далі.  

Вітамін D: топ-6 природних джерел

Взимку до групи ризику входить, практично, кожна людина, а нестача вітаміну може негативно позначитися на здоров'ї. Вітамін D — захист організму від стресів і депресії, а це означає, що споживати його щодня нам просто необхідно. 

Отже, додатковими природними джерелами вітаміну D, особливо в похмуру зимову погоду, є:

1.МОРЕПРОДУКТИ І РИБА

Найпоживнішою рибою є лосось. Добову потребу вітаміну D можна забезпечити, вживаючи 100 грамів цієї риби щодня. На 70% -90% з дефіцитом вітаміну може справитися свіжа скумбрія, яка також є джерелом омега-3.  

2.ГРИБИ

Під впливом сонячних променів вітамін D також виробляється в грибах. У маринованих, сушених і свіжих грибах його вміст буде однаковим. З темною шапочкою — найбільш вітамінний продукт. Від різновиду гриба також буде залежати кількість корисних елементів.

3.ЯЙЦЯ

Близько 10% добової норми вітаміну «сонця» міститься в жовтку свіжого курячого яйця. Але це тільки в тому випадку, якщо курку, яка його знесла, не годували синтетичним кормом.

4. КИСЛОМОЛОЧНА ПРОДУКЦІЯ

Звернути увагу варто на незбиране молоко, сири твердих сортів, вершкове масло і сметану. У процесі переробки молока всі корисні речовини потрапляють у цю кисломолочну продукцію, не піддаючись процесам руйнування. Таким чином, склянка незбираного молока здатна забезпечити четверту частину добової дози вітаміну D.

5.РОСЛИННІ ПРОДУКТИ

Кропива, хвощ, люцерна, петрушка, соя — природні джерела вітаміну D. Якщо людина вживає в достатній кількості ці продукти, про біль у суглобах можна забути на тривалий час.

6. НАТУРАЛЬНІ ПРЕПАРАТИ З ВІТАМІНОМ D

Наситити організм «сонячним» вітаміном у похмуру погоду також допоможуть спеціальні натуральні засоби, до складу яких було включено вітамін D. Одним з таких препаратів є суміш олій «КЕДРОЛАЙФ» від компанії «Апіфітофарм», ретельно підібраний склад якої робить комплексний вплив на всі органи і системи організму, допомагаючи запустити механізм самовідновлення. Технологи компанії створили унікальний ансамбль з олій та екстрактів цілющих трав і рослин (прополісу, гарбуза, ялівцю, виноградних кісточок, кедра, кукурудзи, хвої, живиці кедрової, абрикосових кісточок), який доповнюють корисні властивості вітамінів D і E. 

Купити «КЕДРОЛАЙФ», суміш олій, фахівці рекомендують кожному, хто:

  • недоотримує необхідну дозу вітаміну D, особливо в зимову пору року;
  • має проблеми з серцево-судинною системою;
  • скаржиться на проблеми шлунково-кишкового тракту;
  • страждає через часті бронхіти або інші проблеми з дихальною системою;
  • хоче поліпшити пам'ять, увагу, відновити формулу сну;
  • має проблеми з опорно-руховим апаратом.

Більш детальна інформація про показання до застосування засобу «КЕДРОЛАЙФ», купити який з доставкою додому можна в нашому інтернет-магазині офіційного-виробника apifitopharm.ua, викладена на сторінці самого препарату. При замовленні 4 одиниць товару і більше на цю продукцію діє знижка.

Суміш олій «КЕДРОЛАЙФ» — природне джерело не тільки «сонячного» вітаміну D, а й інших корисних для організму мікро- і макроелементів.