Купити натуральну продукцію для здоров'я вен від компанії Аpifitopharm

Для вен

Як зберегти вени здоровими

Щодня наші ноги витримують на собі вагу нашого тіла. Робота, пов'язана з постійним перебуванням на ногах, надмірна вага, вагітність — всі ці фактори можуть спровокувати проблеми з венами. Варикоз, тромбофлебіт, тромбоз та інші подібні до них захворювання не завжди вимагають радикальних заходів лікування, якщо вчасно їх діагностувати.

Жінки страждають на захворювання вен набагато частіше, ніж чоловіки. На них припадає до 70% випадків, здебільшого, має місце спадковий фактор ризику. Профілактика варикозної хвороби буде більш ефективною, якщо ви будете використовувати продукцію для здоров'я вен і судин від компанії «Апіфітофарм».

Креми «Артросан», «Ефектум», капсули «Артро-плюс», сироп «Остеолайф», бальзами «Гірський цілитель» і «Сибірський бальзам», «Літомасло» з живицею, «Кам'яне масло», гель «Флебінал» — ось список тих засобів, які допоможуть вам уникнути цілої низки патологічних станів вен і судин.

Симптоми варикозної хвороби, які не можна залишати без уваги

Всім відомо, що вживаючи профілактичні заходи на ранніх стадіях варикозу, ризик розвитку патології набагато знижується. Про проблеми з венами сигналізують такі симптоми, як:

  • важкість у ногах;
  • набряки нижніх кінцівок;
  • судинний малюнок;
  • контуруючі, що проступають під шкіру, вени;
  • судоми литкових м'язів.

У чоловіків порушення роботи судин можуть проявлятися таким захворюванням, як варикоцеле — скупчення венозних вузлів в області яєчка. Головною небезпекою цієї хвороби є чоловіче безпліддя, тому при наявності факторів ризику профілактика варикоцеле стає обов'язковим пунктом у програмі захисту здоров'я.

Чому вам слід звернути увагу на продукцію «Апіфітофарм»

Проблеми з венами не минають самі собою. Більше того, малорухливий спосіб життя, взуття на підборах, вагітність, робота на ногах можуть призвести до важких ускладнень. Серед захворювань вен і судин найбільш небезпечними вважаються атеросклероз судин, гострий тромбофлебіт поверхневих вен, гострі тромбози глибоких вен нижніх кінцівок, облітеруючі захворювання артерій нижніх кінцівок, емболія і тромбоз мезентеріальних судин, варикозне розширення вен нижніх кінцівок, тромбози і емболії, патологічна звивистість артерій, пошкодження вен і артерій, трофічні виразки венозної етіології. 

Ви не хочете, щоб проблеми з венами почали псувати вам життя? Компанія «Апіфітофарм» пропонує вам почати турботу про здоров'я венозної системи вже зараз. Для цього наші технологи створили низку ефективних засобів на основі натуральних компонентів: креми «Артросан», «Ефектум», капсули «Артро-плюс», сироп «Остеолайф», бальзами «Гірський цілитель» і «Сибірський бальзам», «Літомасло» з живицею, «Кам'яне масло», гель «Флебінал».

Креми для зовнішнього застосування і препарати, що приймаються всередину, забезпечують всебічну підтримку вен і судин на клітинному рівні. Натуральні компоненти препаратів дозволяють знизити венозний тонус, позбутися від застою крові в кінцівках, зміцнити стінки вен і судин, підвищити їх еластичність. Разом з тим біологічно активні компоненти препаратів сприяють швидкому виведенню поганого холестерину, який, осідаючи на стінках, перешкоджає венозному кровотоку.

Купити препарати для вен на нашому сайті apifitopharm.ua ви можете без націнок торговельних мереж. Досить терпіти біль у ногах і страждати від набряків і венозних вузлів. Замовте натуральні препарати для здоров'я вен уже зараз!

Перелік / Сітка
Лідер продажу
Кедровый ефект
УВАГА! ПРОДУКТ ЗНЯТИЙ З ВИРОБНИЦТВА, ОСТЕРІГАЙТЕСЬ ПІДРОБОК! ПРОПОНУЄМО ОЗНАЙОМИТИСЯ З НОВИМ НА..
0.00 грн.
Гель "ФЛЕБІНАЛ"
УВАГА! ПРОДУКТ ЗНЯТИЙ З ВИРОБНИЦТВА, ОСТЕРІГАЙТЕСЬ ПІДРОБОК! ПРОПОНУЄМО ОЗНАЙОМИТИСЯ З НОВИМ НА..
0.00 грн.
Лідер продажу
Краплі "ОКСИФРІН"
УВАГА! ПРОДУКТ ЗНЯТИЙ З ВИРОБНИЦТВА, ОСТЕРІГАЙТЕСЬ ПІДРОБОК! ПРОПОНУЄМО ОЗНАЙОМИТИСЯ З НОВИМ НА..
0.00 грн.
Лідер продажу
Крем «АРТРОСАН»
УВАГА! ПРОДУКТ ЗНЯТИЙ З ВИРОБНИЦТВА, ОСТЕРІГАЙТЕСЬ ПІДРОБОК! ПРОПОНУЄМО ОЗНАЙОМИТИСЯ З НОВИМ НА..
0.00 грн.
Лідер продажу
«Сибірський бальзам»
Турбують вікові захворювання? Бракує життєвої енергії? Саме тому Вам необхідно звернути увагу на ста..
0.00 грн.
Лідер продажу
Літомасло з живицею
ПРОДУКТ БІЛЬШЕ НЕ ВИПУСКАЄТЬСЯ! РЕКОМЕНДУЄМО ЗВЕРНУТИ УВАГУ НА НАСТУПНУ ПРОДУКЦІЮ З НАШОГО КАТАЛОГУ:..
0.00 грн.
Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)