Купить ОСТЕОЛАЙФ
Лідер продажу
Остеолайф


Остеолайф

Короткий опис: ПРОДУКТ БІЛЬШЕ НЕ ВИПУСКАЄТЬСЯ! РЕКОМЕНДУЄМО ЗВЕРНУТИ УВАГУ НА НАСТУПНУ ПРОДУКЦІЮ З НАШОГО КАТАЛОГУ: МАНУФЛЕКС. Сироп «ОСТЕОЛАЙФ» створений для підтримки нормальної роботи опорно-рухового апарату, по... Перейти
Доступність: Нет в наличии
0.00 грн.
Продукція від виробника
Безкоштовна консультація лікаря
Безкоштовна доставка Укрпоштою від 2 одиниць!

ПРОДУКТ БІЛЬШЕ НЕ ВИПУСКАЄТЬСЯ! РЕКОМЕНДУЄМО ЗВЕРНУТИ УВАГУ НА НАСТУПНУ ПРОДУКЦІЮ З НАШОГО КАТАЛОГУ:

 Сироп «ОСТЕОЛАЙФ» створений для підтримки нормальної роботи опорно-рухового апарату, поліпшення стану хрящової тканини, для запобігання розвитку таких проблем із суглобами, як артрози, артрити, періартрити тощо.

Проблема захворювань суглобів стосується близько 80% людей похилого віку. Однак і молоді люди через важку фізичну працю або інтенсивні спортивні навантаження можуть відчувати біль у суглобах і навколосуглобових тканинах. Сироп «ОСТЕОЛАЙФ» дарує людям будь-якого віку свободу руху, а його активні компоненти сприяють поліпшенню стану при різних порушеннях роботи опорно-рухового апарату.

Сироп «ОСТЕОЛАЙФ» — ціна свободи руху!

Чому болять суглоби? Причин цьому безліч. Це і вік, і спосіб життя, й інфекційні запальні захворювання. Має значення і стать. Дослідженнями доведено, що жінки страждають на ревматичні захворювання частіше, ніж чоловіки. На жаль, на сьогодні немає радикального способу лікування болю в суглобах. Сироп «ОСТЕОЛАЙФ», завдяки унікальному складу, дає вам можливість забезпечити організм речовинами, необхідними для кісткової і суглобової тканини. В результаті комплексного впливу натуральних компонентів ви отримаєте профілактику проблем із суглобами, а також позбудетеся больових відчуттів.

Часто хворі суглоби не витримують навантажень. Люди з ураженими суглобами не можуть нормально ходити, піднімати предмети, займатися активною фізичною діяльністю. Остеохондроз, артрити, артрози, подагра — ось лише невелика частина захворювань суглобів, які заважають нам жити повноцінним життям.

До складу препарату входять тільки натуральні компоненти: вода дистильована або вода питна, сорбітол (сорбіт), мальтодекстрин, глюкозаміну сульфат, хондроїтину сульфат, солодовий екстракт ячмінний, вишневий сік концентрат або екстракт вишні, екстракт мумійо, аскорбінова кислота, бензоат натрію. У комплексі ці природні складові сприяють нормалізації функціонування опорно-рухової системи, природному відновленню хрящової тканини і зміцненню сполучної тканини.

Рекомендації до споживання: дієтична добавка до раціону харчування, яка може бути рекомендована в якості додаткового джерела глюкозаміну сульфату і хондроїтину сульфату.

Прийом сиропу «Остеолайф» корисний при таких станах:

– проблеми суглобів: артрити, артрози, в тому числі ревматоїдні, періартрити;

– ураження синовіальних оболонок і сухожиль;

– остеопороз, остеохондроз та інші вікові ураження хрящової тканини, в період інтенсивного росту в підлітковому віці;

– подагричні зміни суглобів, подагричні вузли м'яких тканин;

– спортивні та побутові травми м'язів, суглобів, зв'язок, а також при болях і розтягненнях м'язів і зв'язок;

– травми: переломи, вивихи, розтягнення, травми м'яких тканин, що супроводжуються набряками, тривалими болями, петехіями (капілярні крововиливи) та гематомами (крововиливи в підшкірну клітковину) в комплексному лікуванні;

– міозити: шийний, поперековий, інші види міозитів; радикуліти, невралгії;

– застудні та вірусні захворювання (в тому числі грип), переохолодження, особливо ті, що супроводжуються болями в кістках, суглобах, м'язах, і для їх профілактики;

– для поліпшення стану хрящової тканини.

Сироп «ОСТЕОЛАЙФ», купити який ви можете в нашому інтернет-магазині, є засобом, спеціально створеним для підтримки і нормальної роботи опорно-рухового апарату.

Зараз багатьох цікавить вартість сиропу «ОСТЕОЛАЙФ». Ціна препарату на нашому сайті не включає торгових націнок, а для пенсіонерів ми пропонуємо курс сиропу з додатковою знижкою. Більш детальну інформацію ви можете отримати за телефоном 0-800-501-703. Телефонуйте і ставте ваші питання фахівцям.Кращий ефект від курсу виходить, якщо приймати разом з:

Сироп «Остеолайф»

Інструкція із застосування

З віком наші суглоби втрачають колишню рухливість, м’язи стають млявими, а хрящі втрачають еластичність. Біль у плечовому, тазостегновому і колінному суглобах посилюється з кожним прожитим днем, рухи сковує артрит, збільшується ризик розвитку деформуючого артрозу. Крім цього, величезні навантаження, травми, сидячий спосіб життя і жахлива екологічна ситуація сприяють виникненню безлічі порушень у роботі опорно-рухового апарату. Головне при цьому — вчасно проведена профілактика, яка допомагає уникнути можливих ускладнень і оперативних втручань. Сироп «Остеолайф» є засобом, спеціально створеним для підтримки і нормальної роботи опорно-рухового апарату.

Компоненти сиропу «Остеолайф» сприяють зменшенню болю і набряків у суглобах, перешкоджають розвитку запальних процесів, мають знеболювальні і протизапальні властивості, нормалізують обмінні процеси в суглобових хрящах, покращують живлення міжхребцевих дисків, зміцнюють м’язи і зв’язки, стимулюють регенерацію пошкодженої кістково-хрящової тканини, прискорюють загоєння переломів кісток. Мають бактерицидні, ранозагоювальні, болезаспокійливі і відновлювальні властивості при гострих і хронічних проблемах суглобів (артрити, артрози, ревматизм, ревматоїдні поліартрити, остеохондрози). Сироп «Остеолайф» — додаткове джерело глюкозаміну сульфату і хондроїтину сульфату.

Склад: вода дистильована або вода питна, сорбітол (сорбіт), мальтодекстрин, глюкозамін сульфат, хондроїтин сульфат, солодовий екстракт ячмінний, вишневий сік концентрат або екстракт вишні, екстракт мумійо, аскорбінова кислота, бензоат натрію.

Властивості компонентів:

Глюкозаміну сульфат — основний будівельний матеріал для хрящової тканини, сухожиль, зв’язок, кісток, шкіри, тканин ока, клапанів серця. Нормалізує вміст кальцію в кістковій тканині, гальмує прогресування дегенеративних процесів у суглобах, сприяє відновленню функцій суглобів і зникненню больового синдрому.

Хондроїтину сульфат — один з найважливіших компонентів хрящової тканини. Має хондропротекторні (захищає хрящову тканину), стимулюючі регенерацію хрящової тканини, протизапальні та анальгетичні властивості. Сприяє відновленню суглобової сумки і суглобових поверхонь, нормалізує вироблення суглобової рідини, покращує рухливість суглобів.

Солодовий екстракт ячмінний зміцнює кісткову і хрящову тканини, має бактерицидні і протизапальні властивості. Солодовий екстракт корисно вводити до раціону харчування людям, що страждають на захворювання кісток і суглобів (остеопороз, подагра, артрит, артроз, суглобовий ревматизм).

Вишневий сік або екстракт вишні знищує стрептококи і стафілококи, збудників дизентерії, сприяє загоєнню ран і знімає запалення суглобів. Має властивість змінювати метаболізм сечової кислоти в організмі, що призводить до блокування розвитку болю опорно-рухового апарату — від подагри і болю в суглобах, пов’язаного з артритом, до м’язового болю, зумовленого фізичним навантаженням.

Екстракт мумійо включає хлорофіл, цинк, хром, вітаміни С і Е, флавоноїди і каротиноїди, завдяки чому сприяє загоєнню пошкодженої шкіри, стимулює регенерацію слизових оболонок, хрящової і кісткової тканини. Рекомендується до застосування для прискорення зрощення кісток при переломах, покращує кровопостачання м’язів, хребта і суглобів, має протизапальну дію при остеопорозі, артриті (в тому числі ревматоїдному артриті), подагрі, поліартриті, остеоартриті, остеохондрозі, при переломах, вивихах, ударах.

Аскорбінова кислота (вітамін С) бере активну участь у процесі вироблення колагену, що значно знижує ризик розвитку ревматоїдного артриту, який уражує колінні та інші суглоби. Аскорбінова кислота сприяє підвищенню імунітету, зменшує схильність до запальних процесів. Сприяє нормальному росту тканини з’єднувального типу (хрящової, міжсуглобової).

Бензоат натрію застосовується як консервант у харчовій і фармакологічній промисловості.

Спосіб застосування: дорослим по 1 чайній ложці тричі на день за 30 хвилин до вживання їжі. При необхідності запити невеликою кількістю води кімнатної температури. Курс застосування — 30 днів. Перерва між курсами — 10 днів. Рекомендовані повторні прийоми протягом року. Перед застосуванням збовтати.

Вживання сиропу «Остеолайф» корисне при таких станах:

Проблеми суглобів: артрити, артрози, в тому числі ревматоїдні, поліартрити.

Дорослим по 1 чайній ложці тричі на день за 30 хвилин до вживання їжі. Курс застосування — 30 днів. Перерва між курсами — 10 днів. Рекомендовані повторні прийоми протягом року.

Ураження синовіальних оболонок і сухожиль.

Дорослим по 1 чайній ложці тричі на день за 30 хвилин до вживання їжі. Курс застосування — 30 днів. Перерва між курсами — 10 днів. Рекомендовані повторні прийоми протягом року.

Остеопороз, остеохондроз та інші вікові ураження хрящової тканини, в період інтенсивного росту в підлітковому віці.

Дорослим по 1 чайній ложці тричі на день за 30 хвилин до вживання їжі. Курс застосування — 30 днів. Перерва між курсами — 10 днів. Рекомендовані повторні прийоми протягом року.

Подагричні зміни суглобів, подагричні вузли м’яких тканин.

Дорослим по 1 чайній ложці тричі на день за 30 хвилин до вживання їжі. Курс застосування — 30 днів. Перерва між курсами — 10 днів. Рекомендовані повторні прийоми протягом року.

Спортивні та побутові травми м’язів, суглобів, зв’язок, а також при болю і розтягненнях м’язів і зв’язок.

Дорослим по 1 чайній ложці тричі на день за 30 хвилин до вживання їжі. Курс застосування — 30 днів. Перерва між курсами — 10 днів. Рекомендовані повторні прийоми протягом року.

Травми: переломи, вивихи, розтягнення, травми м’яких тканин, що супроводжуються набряками, тривалим болем, петехіями (капілярні крововиливи) та гематомами (крововиливи в підшкірну клітковину) в комплексному лікуванні.

Дорослим по 1 чайній ложці тричі на день за 30 хвилин до вживання їжі. Курс застосування — 30 днів. Перерва між курсами — 10 днів. Рекомендовані повторні прийоми протягом року.

Міозити: шийний, поперековий, інші види міозитів; радикуліти, невралгії.

Дорослим по 1 чайній ложці тричі на день за 30 хвилин до вживання їжі. Курс застосування — 30 днів. Перерва між курсами — 10 днів. Рекомендовані повторні прийоми протягом року.

Застудні та вірусні захворювання (в тому числі грип), переохолодження, особливо ті, що супроводжуються болем у кістках, суглобах, м’язах, і для їх профілактики.

Дорослим по 1 чайній ложці тричі на день за 30 хвилин до прийому їжі. Курс застосування — 30 днів. Перерва між курсами — 10 днів. Рекомендовані повторні прийоми протягом року.

Для покращення стану хрящової тканини. 

Дорослим по 1 чайній ложці тричі на день за 30 хвилин до вживання їжі. Курс застосування — 30 днів. Перерва між курсами — 10 днів. Рекомендовані повторні прийоми протягом року.

Протипоказання: підвищена індивідуальна чутливість до компонентів, вагітність, період лактації у жінок, дитячий вік до 14 років, алергічні реакції на складові.

Дієтична добавка. Не є лікарським засобом.

Перед застосуванням рекомендовано проконсультуватися з лікарем.

Умови зберігання: зберігати в упаковці виробника в сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці, за температури не вище +25°С і відносної вологості повітря не більше 75%. Відкритий флакон зберігати в холодильнику за температури +4±2°С не більше 3 місяців.

Строк придатності: 12 місяців з дати виготовлення. 

Дата виготовлення вказана на етикетці.

Вага: 115 г±4,5%

Виробник: ТОВ «НВП «УКРПРОМІНВЕСТ-05». Україна, 02099, м. Київ, вул. Ялтинська, 5Б, тел. (044) 577-29-02, код 34343304.

Отримати детальну інформацію про продукцію, спосіб застосування можна за телефоном цілодобової інформаційної служби

0-800-501-103

(дзвінки зі стаціонарних телефонів  у межах України безкоштовні).

www.apifitopharm.ua

Сироп «Остеолайф»

Інструкція із застосування

З віком наші суглоби втрачають колишню рухливість, м’язи стають млявими, а хрящі втрачають еластичність. Біль у плечовому, тазостегновому і колінному суглобах посилюється з кожним прожитим днем, рухи сковує артрит, збільшується ризик розвитку деформуючого артрозу. Крім цього, величезні навантаження, травми, сидячий спосіб життя і жахлива екологічна ситуація сприяють виникненню безлічі порушень у роботі опорно-рухового апарату. Головне при цьому — вчасно проведена профілактика, яка допомагає уникнути можливих ускладнень і оперативних втручань. Сироп «Остеолайф» є засобом, спеціально створеним для підтримки і нормальної роботи опорно-рухового апарату.

Компоненти сиропу «Остеолайф» сприяють зменшенню болю і набряків у суглобах, перешкоджають розвитку запальних процесів, мають знеболювальні і протизапальні властивості, нормалізують обмінні процеси в суглобових хрящах, покращують живлення міжхребцевих дисків, зміцнюють м’язи і зв’язки, стимулюють регенерацію пошкодженої кістково-хрящової тканини, прискорюють загоєння переломів кісток. Мають бактерицидні, ранозагоювальні, болезаспокійливі і відновлювальні властивості при гострих і хронічних проблемах суглобів (артрити, артрози, ревматизм, ревматоїдні поліартрити, остеохондрози). Сироп «Остеолайф» — додаткове джерело глюкозаміну сульфату і хондроїтину сульфату.

Склад: вода дистильована або вода питна, сорбітол (сорбіт), мальтодекстрин, глюкозамін сульфат, хондроїтин сульфат, солодовий екстракт ячмінний, вишневий сік концентрат або екстракт вишні, екстракт мумійо, аскорбінова кислота, бензоат натрію.

Властивості компонентів:

Глюкозаміну сульфат — основний будівельний матеріал для хрящової тканини, сухожиль, зв’язок, кісток, шкіри, тканин ока, клапанів серця. Нормалізує вміст кальцію в кістковій тканині, гальмує прогресування дегенеративних процесів у суглобах, сприяє відновленню функцій суглобів і зникненню больового синдрому.

Хондроїтину сульфат — один з найважливіших компонентів хрящової тканини. Має хондропротекторні (захищає хрящову тканину), стимулюючі регенерацію хрящової тканини, протизапальні та анальгетичні властивості. Сприяє відновленню суглобової сумки і суглобових поверхонь, нормалізує вироблення суглобової рідини, покращує рухливість суглобів.

Солодовий екстракт ячмінний зміцнює кісткову і хрящову тканини, має бактерицидні і протизапальні властивості. Солодовий екстракт корисно вводити до раціону харчування людям, що страждають на захворювання кісток і суглобів (остеопороз, подагра, артрит, артроз, суглобовий ревматизм).

Вишневий сік або екстракт вишні знищує стрептококи і стафілококи, збудників дизентерії, сприяє загоєнню ран і знімає запалення суглобів. Має властивість змінювати метаболізм сечової кислоти в організмі, що призводить до блокування розвитку болю опорно-рухового апарату — від подагри і болю в суглобах, пов’язаного з артритом, до м’язового болю, зумовленого фізичним навантаженням.

Екстракт мумійо включає хлорофіл, цинк, хром, вітаміни С і Е, флавоноїди і каротиноїди, завдяки чому сприяє загоєнню пошкодженої шкіри, стимулює регенерацію слизових оболонок, хрящової і кісткової тканини. Рекомендується до застосування для прискорення зрощення кісток при переломах, покращує кровопостачання м’язів, хребта і суглобів, має протизапальну дію при остеопорозі, артриті (в тому числі ревматоїдному артриті), подагрі, поліартриті, остеоартриті, остеохондрозі, при переломах, вивихах, ударах.

Аскорбінова кислота (вітамін С) бере активну участь у процесі вироблення колагену, що значно знижує ризик розвитку ревматоїдного артриту, який уражує колінні та інші суглоби. Аскорбінова кислота сприяє підвищенню імунітету, зменшує схильність до запальних процесів. Сприяє нормальному росту тканини з’єднувального типу (хрящової, міжсуглобової).

Бензоат натрію застосовується як консервант у харчовій і фармакологічній промисловості.

Спосіб застосування: дорослим по 1 чайній ложці тричі на день за 30 хвилин до вживання їжі. При необхідності запити невеликою кількістю води кімнатної температури. Курс застосування — 30 днів. Перерва між курсами — 10 днів. Рекомендовані повторні прийоми протягом року. Перед застосуванням збовтати.

Вживання сиропу «Остеолайф» корисне при таких станах:

Проблеми суглобів: артрити, артрози, в тому числі ревматоїдні, поліартрити.

Дорослим по 1 чайній ложці тричі на день за 30 хвилин до вживання їжі. Курс застосування — 30 днів. Перерва між курсами — 10 днів. Рекомендовані повторні прийоми протягом року.

Ураження синовіальних оболонок і сухожиль.

Дорослим по 1 чайній ложці тричі на день за 30 хвилин до вживання їжі. Курс застосування — 30 днів. Перерва між курсами — 10 днів. Рекомендовані повторні прийоми протягом року.

Остеопороз, остеохондроз та інші вікові ураження хрящової тканини, в період інтенсивного росту в підлітковому віці.

Дорослим по 1 чайній ложці тричі на день за 30 хвилин до вживання їжі. Курс застосування — 30 днів. Перерва між курсами — 10 днів. Рекомендовані повторні прийоми протягом року.

Подагричні зміни суглобів, подагричні вузли м’яких тканин.

Дорослим по 1 чайній ложці тричі на день за 30 хвилин до вживання їжі. Курс застосування — 30 днів. Перерва між курсами — 10 днів. Рекомендовані повторні прийоми протягом року.

Спортивні та побутові травми м’язів, суглобів, зв’язок, а також при болю і розтягненнях м’язів і зв’язок.

Дорослим по 1 чайній ложці тричі на день за 30 хвилин до вживання їжі. Курс застосування — 30 днів. Перерва між курсами — 10 днів. Рекомендовані повторні прийоми протягом року.

Травми: переломи, вивихи, розтягнення, травми м’яких тканин, що супроводжуються набряками, тривалим болем, петехіями (капілярні крововиливи) та гематомами (крововиливи в підшкірну клітковину) в комплексному лікуванні.

Дорослим по 1 чайній ложці тричі на день за 30 хвилин до вживання їжі. Курс застосування — 30 днів. Перерва між курсами — 10 днів. Рекомендовані повторні прийоми протягом року.

Міозити: шийний, поперековий, інші види міозитів; радикуліти, невралгії.

Дорослим по 1 чайній ложці тричі на день за 30 хвилин до вживання їжі. Курс застосування — 30 днів. Перерва між курсами — 10 днів. Рекомендовані повторні прийоми протягом року.

Застудні та вірусні захворювання (в тому числі грип), переохолодження, особливо ті, що супроводжуються болем у кістках, суглобах, м’язах, і для їх профілактики.

Дорослим по 1 чайній ложці тричі на день за 30 хвилин до прийому їжі. Курс застосування — 30 днів. Перерва між курсами — 10 днів. Рекомендовані повторні прийоми протягом року.

Для покращення стану хрящової тканини. 

Дорослим по 1 чайній ложці тричі на день за 30 хвилин до вживання їжі. Курс застосування — 30 днів. Перерва між курсами — 10 днів. Рекомендовані повторні прийоми протягом року.

Протипоказання: підвищена індивідуальна чутливість до компонентів, вагітність, період лактації у жінок, дитячий вік до 14 років, алергічні реакції на складові.

Дієтична добавка. Не є лікарським засобом.

Перед застосуванням рекомендовано проконсультуватися з лікарем.

Умови зберігання: зберігати в упаковці виробника в сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці, за температури не вище +25°С і відносної вологості повітря не більше 75%. Відкритий флакон зберігати в холодильнику за температури +4±2°С не більше 3 місяців.

Строк придатності: 12 місяців з дати виготовлення. 

Дата виготовлення вказана на етикетці.

Вага: 115 г±4,5%

Виробник: ТОВ «НВП «УКРПРОМІНВЕСТ-05». Україна, 02099, м. Київ, вул. Ялтинська, 5Б, тел. (044) 577-29-02, код 34343304.

Отримати детальну інформацію про продукцію, спосіб застосування можна за телефоном цілодобової інформаційної служби

0-800-501-103

(дзвінки зі стаціонарних телефонів  у межах України безкоштовні).

www.apifitopharm.ua

Ваш відгук Увага: HTML не підтримується!
Ваше ім’я:
Рейтинг
Продовжити