АРТРО-ПЛЮС, купити Артро-плюс, інструкція, відгуки на Апіфітофарм
Лідер продажу
АРТРО-ПЛЮС


АРТРО-ПЛЮС

Короткий опис: УВАГА! ДІЄ АКЦІЯ: ПРИ КУПІВЛІ ПРОДУКТУ В ЛЮБІЙ КІЛЬКОСТІ ЦІНА ЗА ОДИНИЦЮ ТОВАРУ 159 ГРН! Натуральний комплекс «АРТРО-ПЛЮС» створений для профілактики захворювань опорно-рухового апарату. Подбайте про... Перейти
Доступність: Нет в наличии
0.00 грн.
Продукція від виробника
Безкоштовна консультація лікаря
Безкоштовна доставка Укрпоштою від 2 одиниць!

УВАГА! ДІЄ АКЦІЯ: ПРИ КУПІВЛІ ПРОДУКТУ В ЛЮБІЙ КІЛЬКОСТІ ЦІНА ЗА ОДИНИЦЮ ТОВАРУ 159 ГРН!

 Натуральний комплекс «АРТРО-ПЛЮС» створений для профілактики захворювань опорно-рухового апарату. Подбайте про здоров'я суглобів завчасно — почніть вживання препарату вже зараз!

«АРТРО-ПЛЮС»  для зміцнення кісток, суглобів і м'язів

Втрата рухливості, біль у м'язах і суглобах, крихкість кісток, схильність до розтягнень і різні запальні процеси все частіше стають ворогами не тільки літніх людей. Серед поширених причин — малорухливий спосіб життя, порушення обміну речовин, гормональні збої, спортивні та побутові травми, нестача поживних речовин в організмі. Саме тому технологи компанії «Апіфітофарм» створили натуральний препарат «АРТРО-ПЛЮС», який допоможе зміцнити ваші кістки і суглоби, а також попередити появу проблем, пов'язаних із захворюваннями опорно-рухового апарату.

Чому варто купити «АРТРО-ПЛЮС»?

Знеболюючі креми можуть усунути лише симптоми, але не саме захворювання, вони не впливають на внутрішні процеси в організмі. У свою чергу, синтетичні препарати мають багато побічних ефектів. Але капсули «АРТРО-ПЛЮС» складаються тільки з натуральних компонентів, включаючи вітаміни, глюкозаміну сульфат та хондроїтину сульфат, які є основними будівельними матеріалами для кістково-хрящової тканини.

Зверніть увагу на те, що глюкозаміну сульфат і хондроїтину сульфат, які використовуються для виробництва рослинного комплексу «АРТРО-ПЛЮС», видобуваються з кісток і хрящів осетрової риби, а не великої рогатої худоби, що сприяє кращій вбудові цих компонентів у кістково-хрящову тканину людини.

Також до складу препарату входять:

 • екстракт шабельника болотного (володіє знеболюючими, кровоспинними, антибактеріальними, ранозагоювальними функціями);
 • мікрокристалічна целюлоза (як допоміжна речовина);
 • екстракти кори осики і верби білої (володіють антибактеріальними властивостями);
 • екстракт гадючника в'язолистого і подорожника великого (мають протизапальні функції);
 • екстракт кропиви дводомної (сприяє підвищенню імунітету);
 • екстракт кульбаби (сприяє виведенню з організму шкідливих речовин);
 • екстракт листя брусниці (має антисептичну дію);
 • вітамін С;
 • вітаміни В1В2В6, D;
 • стеарат кальцію;
 • аеросил.

Комплексний вплив компонентів спрямований на зміцнення кісток, суглобів, хрящів, зв'язок, підвищення еластичності сполучної тканини, відновлення суглобової сумки, поверхонь і рідини, профілактику і призупинення руйнівних процесів, поліпшення обміну речовин, зняття болю і запалення.

Кому буде корисно купити «АРТРО-ПЛЮС»?

Фахівці рекомендують використовувати «АРТРО-ПЛЮС» тим, кому необхідно:

 • зміцнити опорно-руховий апарат перед посиленням фізичного навантаження;
 • компенсувати його слабкість, викликану малорухливим способом життя;
 • запобігти порушенню обміну речовин, водно-сольового балансу (профілактика остеопорозу та подагри);
 • прискорити одужання після отриманих спортивних або побутових травм;
 • запобігти або зупинити дегенеративно-дистрофічні зміни;
 • зберегти структуру хрящової тканини (профілактика артрозу);
 • зняти біль, запалення, набряк, викликані хронічними захворюваннями, ГРВІ, зміною погоди.

Ознайомитися з повним переліком властивостей компонентів, а також з рекомендаціями щодо застосування можна на сторінці з інструкцією препарату.

«АРТРО-ПЛЮС» — ціна здорового опорно-рухового апарату!

Застосування «АРТРО-ПЛЮС» дозволить зміцнити кістково-м'язову систему, запобігти або зупинити прогресування руйнівних змін внаслідок старіння або хвороб, прискорити одужання при травмах і позбутися від негативних симптомів.

Завдяки унікальному натуральному складу і практично повній відсутності побічних ефектів, можна з упевненістю сказати, що «АРТРО-ПЛЮС» — ціна здорового опорно-рухового апарату. Для досягнення найкращих результатів і закріплення ефекту рекомендується використовувати його в комплексі з кремами «Остеонол» і «Ефектум».

Група компаній «Апіфітофарм» є офіційним виробником продукції, тому через наш інтернет-магазин ви зможете купити «АРТРО-ПЛЮС» та інші препарати без  переплат і з гарантією якості.

Рухайтеся по життю легко і впевнено!

Кращий ефект від курсу можна отримати, якщо приймати разом з:


Дієтична добавка рослинна «Артро-плюс»

Інструкція із застосування

З віком наші кістки, суглоби, м’язи й сухожилля стають більш вразливими. Погіршення обміну речовин і відкладення солей, різноманітні запальні процеси, малорухливий спосіб життя призводять до таких проблем, як подагра, ревматизм, артрит, артроз, остеохондроз, остеопороз тощо.

Побутові та спортивні травми теж даються взнаки і можуть стати причиною частого ниючого болю. Подбайте про стан свого опорно-рухового апарату завчасно. Натуральний комплекс «Артро-плюс» допомагає позбутись болю, запалення, набряків, наслідків травм та усуває причини виникнення багатьох негативних симптомів.

Склад: глюкозамін сульфат, хондроїтин сульфат, екстракт шабельника болотного, мікрокристалічна целюлоза, стеарат кальцію, екстракт кори осики, аеросил, вітамін С, екстракт подорожника великого, екстракт гадючника в’язолистого, екстракт верби білої, екстракт кульбаби, екстракт кропиви дводомної, екстракт листя брусниці, вітаміни В1В2В6, D.

Глюкозаміну сульфат є основним будівельним матеріалом для хрящової тканини, сухожиль, зв'язок, кісток, шкіри. Допомагає нормалізувати вміст кальцію в кістковій тканині, пригальмувати прогресування дегенеративних процесів у суглобах, сприяє відновленню функцій суглобів і зникненню больового синдрому. Глюкозаміну сульфат зв’язує клітини між собою і сприяє зміцненню сполучної тканини, підвищенню її еластичності, зменшенню ризику виникнення розтягнень, що особливо важливо взимку і під час виконання фізичних вправ.

Хондроїтину сульфат також є одним з найважливіших компонентів хрящової тканини. Має хондропротекторну (попереджує руйнування та стимулює процеси  регенерації  хрящової тканини), протизапальну і знеболювальну дію. Сприяє відновленню суглобової сумки та  суглобових поверхонь, нормалізації продукції суглобової рідини, покращенню рухливості суглобів. Такий ефект створюється завдяки пригніченню вироблення ферментів, що порушують структуру й функції суглобового хряща. Важливо те, що завчасне регулярне вживання хондроїтину сульфату необхідне для призупинення дегенеративних процесів у хрящовій тканині. Хондроїтину сульфат, що є компонентом капсул «Артро-плюс», виробляється з кісткової і хрящової тканини осетрової риби, а не великої рогатої худоби, на відміну від аналогічного компоненту багатьох інших препаратів. Тому він краще вбудовується у хрящову тканину людини, сприяє відновленню й захисту її від руйнування. У процесі виробництва використовувалися новітні технології для визначення точного хімічного складу.

Екстракт шабельника болотного має протинабрякову, кровоспинну, знеболювальну, антибактеріальну, протизапальну і ранозагоювальну дію. Застосовується при травмах суглобів, вивихах і розтягненнях, а також для детоксикації організму після перенесених інфекційних захворювань. Його властивості найкраще проявляються під час комплексного лікування хвороб опорно-рухового апарату: артрозів, поліартритів, люмбаго, подагри, остеохондрозу; а також невралгії, радикуліту, розсіяного склерозу.

Мікрокристалічна целюлоза є допоміжною речовиною, безпечною для організму.

Стеарат кальцію зарекомендував себе як безпечний засіб, що використовується в якості стабілізатора у фармацевтичній промисловості при таблетуванні.

Екстракти кори осики та верби білої, завдяки вмісту гірких глікозидів, у тому числі найактивнішого з них — саліцину, мають протимікробні властивості, знеболюють, знімають набряклість. Протизапальний ефект дозволяє покращити стан хворих на подагру, артрит, ревматоїдні захворювання суглобів, артроз.

Аеросил-колоїдний діоксид кремнію — нетоксична і безпечна речовина, що застосовується для стабілізації та загущення суспензій, сухих екстрактів.

Вітамін С (аскорбінова кислота) необхідний для нормального згортання крові, синтезу колагену, що є основою сполучної тканини. Сприяє регенерації сполучної та кісткової тканини, нормалізації проникності капілярів і засвоєнню заліза. Задіяний у процесі синтезу гемоглобіну, достатня кількість якого забезпечує насичення клітин сполучної та кісткової тканин киснем — завдяки цьому покращується їх регенерація.

Екстракт подорожника великого містить полісахариди, глікозиди, каротин, вітамін С, дубильні речовини. Має антисептичну, протизапальну і ранозагоювальну, а також кровоочисну дію; сприяє відновленню шкіри. Використовується як  знеболювальний, протизапальний і антисептичний засіб при захворюваннях суглобів та шкіри.

Екстракт гадючника в’язолистого містить дубильні речовини, аскорбінову та саліцилову кислоти, ефірні олії та флавоноїди, завдяки чому має болезаспокійливі, протизапальні, антимікробні, протиревматичні властивості, які використовують при терапії ревматизму та інших  запальних захворювань суглобів, подагри. Його вживання також створює загальнозміцнюючий ефект, покращує стан шкіри.

Екстракт кульбаби містить вітаміни, солі марганцю, заліза, кальцію, фосфору. Допомагає покращити обмін речовин, що є профілактикою подагри. Використовується для посилення виведення з організму шкідливих речовин, як антисклеротичний засіб, а також при ревматизмі.

Екстракт кропиви дводомної містить вітаміни С, К, В2, каротин, дубильні речовини, мінеральні солі, пантотенову кислоту, хлорофіл, солі заліза, калію, кальцію, сірку, цукри, білки та інші біологічно активні речовини. Рекомендується при м'язовому та суглобовому ревматизмі, а також для загального зміцнення організму, підвищення імунітету.

Екстракт листя брусниці містить флавоноїди, фенолкарбонові кислоти, дубильні речовини, макро- і мікроелементи та інші біологічно активні речовини. Має антисептичну дію. До того ж, він сприяє розм'якшенню, виведенню каменів і солей сечової кислоти та попереджає їх відкладення у суглобах і м’язах, що є причиною виникнення подагри, артриту. Застосовується при терапії цих хвороб та різних типів ревматизму.

Вітамін В2 — один з найбільш важливих водорозчинних вітамінів, необхідний для нормального перебігу багатьох біохімічних процесів, бере участь у всіх типах обміну речовин, має антиоксидантну активність. Особливо важливу роль відіграє в забезпеченні нормального стану шкіри і слизових оболонок, синтезі гемоглобіну. Необхідний для нормального функціонування нервових клітин, зміцнення клітин шкіри й судин.

Вітамін В1 задіяний у процесі росту й відновлення кісткової, хрящової тканин. Важливий для покращення циркуляції крові та процесу кровотворення, обміну речовин. Зверніть увагу на те, що потреба у вживанні підвищених доз вітаміну В1 з’являється у дітей, людей похилого віку, ослаблених нещодавно перенесеними хворобами, тих, хто активно займається спортом чи відчуває постійні фізичні навантаження, та тих, що живуть і/або працюють у несприятливих умовах.

Вітамин В6 (піридоксину гідрохлорид) має антиоксидантну властивість — слугує для захисту клітин від негативного впливу факторів зовнішнього і внутрішнього середовища. Відіграє важливу роль у попередженні запалення, покращенні обмінних процесів, тим самим запобігає виникненню ревматизму й подагри.

Вітамін D покращує засвоєння кальцію і фосфору, сприяє зміцненню кісткової тканини, має протисудомну дію при судомах у литкових м'язах і при спазмофілії, попереджує виникнення рахіту і остеопорозу. Відновлення його запасів в організмі має найбільше значення для дітей, людей похилого віку і тих, що перебувають у регіонах з високим рівнем забрудненості екології.

У чому секрет капсул «Артро-плюс»?

Препарат «Артро-плюс» на основі натуральних компонентів сприяє підсиленню синтезу хрящової тканини і захисту її від хімічних пошкоджень, в тому числі від пошкоджень токсичними вільними радикалами. До того ж, він допомагає відновити склад синовіальної рідини, що сприяє поліпшенню основних функцій суглобів і попереджує появу різних типів артриту.

Спосіб застосування: дорослим по 1 капсулі 3 рази на день під час вживання їжі. Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання.

Курс споживання — 40 днів. Перерва між курсами — 10 днів. Рекомендовано  повторне вживання протягом року.

Рослинний комплекс «Артро-плюс» корисно вживати у таких випадках:

 • проблеми суглобів: артрози, артрити, в тому числі ревматоїдні, періартрити;
 • пошкодження синовіальних оболонок, капсул суглобів (суглобових сумок);
 • хвороби, спричинені порушенням обміну речовин та надмірним накопиченням сечової кислоти в організмі: остеопороз, подагричні зміни у суглобах і м’яких тканинах;
 • дегенеративно-дистрофічні та вікові ураження кісткової та хрящової тканини (в т. ч. остеохондроз);
 • спортивні та побутові травми м'язів, суглобів, зв'язок, сухожиль: забої, розтягнення, переломи, вивихи, гематоми й синці;
 • болі у кістках, суглобах, м'язах, спричинені застудними та вірусними захворюваннями (в т. ч. грип), переохолодженням, тривалим перебуванням у незручних позах: шийний, поперековий та інші типи міозитів;
 • патології у периферичних нервах та їх корінцях: радикуліти, невралгії;
 • для зменшення болю, зняття запалення, виведення солей сечової кислоти та запобігання їх відкладенню;
 • для сприяння формуванню і підтримуванню структури хрящової тканини, що є профілактикою артрозу;
 • для поліпшення загального стану кісткової та хрящової тканини, опорно-рухового апарату;
 • для нормалізації обмінних процесів в організмі;
 • для відновлення водно-сольового балансу;
 • для боротьби з хронічними болями, що особливо дошкуляють при зміні погоди.
Перед застосуванням рекомендується консультація з лікарем.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів, вагітність, період лактації у жінок,  дитячий вік до 14 років.

Умови зберігання: зберігати в упаковці виробника в сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці, за температури не вище +25°С та відносної вологості повітря не більше 75%.

Строк придатності: 24 місяці з дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на блістері.

Форма випуску: 3 блістери по 10 капсул, 1 капсула — 450 мг.

Без ГМО. Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ «НВП «УКРПРОМІНВЕСТ-05». 02099, Україна, м. Київ,

вул. Ялтинська, 5Б. Тел. (044) 577-29-02, код 34343304.

ТУ У 10.8-34343304-010:2015

Отримати детальну інформацію про продукцію, спосіб застосування можна за телефоном цілодобової інформаційної служби 0-800-501-103 (всі дзвінки безкоштовні зі стаціонарних телефонів та номерів українських мобільних операторів у межах України).

www.apifitopharm.ua


Дієтична добавка рослинна «Артро-плюс»

Інструкція із застосування

З віком наші кістки, суглоби, м’язи й сухожилля стають більш вразливими. Погіршення обміну речовин і відкладення солей, різноманітні запальні процеси, малорухливий спосіб життя призводять до таких проблем, як подагра, ревматизм, артрит, артроз, остеохондроз, остеопороз тощо.

Побутові та спортивні травми теж даються взнаки і можуть стати причиною частого ниючого болю. Подбайте про стан свого опорно-рухового апарату завчасно. Натуральний комплекс «Артро-плюс» допомагає позбутись болю, запалення, набряків, наслідків травм та усуває причини виникнення багатьох негативних симптомів.

Склад: глюкозамін сульфат, хондроїтин сульфат, екстракт шабельника болотного, мікрокристалічна целюлоза, стеарат кальцію, екстракт кори осики, аеросил, вітамін С, екстракт подорожника великого, екстракт гадючника в’язолистого, екстракт верби білої, екстракт кульбаби, екстракт кропиви дводомної, екстракт листя брусниці, вітаміни В1В2В6, D.

Глюкозаміну сульфат є основним будівельним матеріалом для хрящової тканини, сухожиль, зв'язок, кісток, шкіри. Допомагає нормалізувати вміст кальцію в кістковій тканині, пригальмувати прогресування дегенеративних процесів у суглобах, сприяє відновленню функцій суглобів і зникненню больового синдрому. Глюкозаміну сульфат зв’язує клітини між собою і сприяє зміцненню сполучної тканини, підвищенню її еластичності, зменшенню ризику виникнення розтягнень, що особливо важливо взимку і під час виконання фізичних вправ.

Хондроїтину сульфат також є одним з найважливіших компонентів хрящової тканини. Має хондропротекторну (попереджує руйнування та стимулює процеси  регенерації  хрящової тканини), протизапальну і знеболювальну дію. Сприяє відновленню суглобової сумки та  суглобових поверхонь, нормалізації продукції суглобової рідини, покращенню рухливості суглобів. Такий ефект створюється завдяки пригніченню вироблення ферментів, що порушують структуру й функції суглобового хряща. Важливо те, що завчасне регулярне вживання хондроїтину сульфату необхідне для призупинення дегенеративних процесів у хрящовій тканині. Хондроїтину сульфат, що є компонентом капсул «Артро-плюс», виробляється з кісткової і хрящової тканини осетрової риби, а не великої рогатої худоби, на відміну від аналогічного компоненту багатьох інших препаратів. Тому він краще вбудовується у хрящову тканину людини, сприяє відновленню й захисту її від руйнування. У процесі виробництва використовувалися новітні технології для визначення точного хімічного складу.

Екстракт шабельника болотного має протинабрякову, кровоспинну, знеболювальну, антибактеріальну, протизапальну і ранозагоювальну дію. Застосовується при травмах суглобів, вивихах і розтягненнях, а також для детоксикації організму після перенесених інфекційних захворювань. Його властивості найкраще проявляються під час комплексного лікування хвороб опорно-рухового апарату: артрозів, поліартритів, люмбаго, подагри, остеохондрозу; а також невралгії, радикуліту, розсіяного склерозу.

Мікрокристалічна целюлоза є допоміжною речовиною, безпечною для організму.

Стеарат кальцію зарекомендував себе як безпечний засіб, що використовується в якості стабілізатора у фармацевтичній промисловості при таблетуванні.

Екстракти кори осики та верби білої, завдяки вмісту гірких глікозидів, у тому числі найактивнішого з них — саліцину, мають протимікробні властивості, знеболюють, знімають набряклість. Протизапальний ефект дозволяє покращити стан хворих на подагру, артрит, ревматоїдні захворювання суглобів, артроз.

Аеросил-колоїдний діоксид кремнію — нетоксична і безпечна речовина, що застосовується для стабілізації та загущення суспензій, сухих екстрактів.

Вітамін С (аскорбінова кислота) необхідний для нормального згортання крові, синтезу колагену, що є основою сполучної тканини. Сприяє регенерації сполучної та кісткової тканини, нормалізації проникності капілярів і засвоєнню заліза. Задіяний у процесі синтезу гемоглобіну, достатня кількість якого забезпечує насичення клітин сполучної та кісткової тканин киснем — завдяки цьому покращується їх регенерація.

Екстракт подорожника великого містить полісахариди, глікозиди, каротин, вітамін С, дубильні речовини. Має антисептичну, протизапальну і ранозагоювальну, а також кровоочисну дію; сприяє відновленню шкіри. Використовується як  знеболювальний, протизапальний і антисептичний засіб при захворюваннях суглобів та шкіри.

Екстракт гадючника в’язолистого містить дубильні речовини, аскорбінову та саліцилову кислоти, ефірні олії та флавоноїди, завдяки чому має болезаспокійливі, протизапальні, антимікробні, протиревматичні властивості, які використовують при терапії ревматизму та інших  запальних захворювань суглобів, подагри. Його вживання також створює загальнозміцнюючий ефект, покращує стан шкіри.

Екстракт кульбаби містить вітаміни, солі марганцю, заліза, кальцію, фосфору. Допомагає покращити обмін речовин, що є профілактикою подагри. Використовується для посилення виведення з організму шкідливих речовин, як антисклеротичний засіб, а також при ревматизмі.

Екстракт кропиви дводомної містить вітаміни С, К, В2, каротин, дубильні речовини, мінеральні солі, пантотенову кислоту, хлорофіл, солі заліза, калію, кальцію, сірку, цукри, білки та інші біологічно активні речовини. Рекомендується при м'язовому та суглобовому ревматизмі, а також для загального зміцнення організму, підвищення імунітету.

Екстракт листя брусниці містить флавоноїди, фенолкарбонові кислоти, дубильні речовини, макро- і мікроелементи та інші біологічно активні речовини. Має антисептичну дію. До того ж, він сприяє розм'якшенню, виведенню каменів і солей сечової кислоти та попереджає їх відкладення у суглобах і м’язах, що є причиною виникнення подагри, артриту. Застосовується при терапії цих хвороб та різних типів ревматизму.

Вітамін В2 — один з найбільш важливих водорозчинних вітамінів, необхідний для нормального перебігу багатьох біохімічних процесів, бере участь у всіх типах обміну речовин, має антиоксидантну активність. Особливо важливу роль відіграє в забезпеченні нормального стану шкіри і слизових оболонок, синтезі гемоглобіну. Необхідний для нормального функціонування нервових клітин, зміцнення клітин шкіри й судин.

Вітамін В1 задіяний у процесі росту й відновлення кісткової, хрящової тканин. Важливий для покращення циркуляції крові та процесу кровотворення, обміну речовин. Зверніть увагу на те, що потреба у вживанні підвищених доз вітаміну В1 з’являється у дітей, людей похилого віку, ослаблених нещодавно перенесеними хворобами, тих, хто активно займається спортом чи відчуває постійні фізичні навантаження, та тих, що живуть і/або працюють у несприятливих умовах.

Вітамин В6 (піридоксину гідрохлорид) має антиоксидантну властивість — слугує для захисту клітин від негативного впливу факторів зовнішнього і внутрішнього середовища. Відіграє важливу роль у попередженні запалення, покращенні обмінних процесів, тим самим запобігає виникненню ревматизму й подагри.

Вітамін D покращує засвоєння кальцію і фосфору, сприяє зміцненню кісткової тканини, має протисудомну дію при судомах у литкових м'язах і при спазмофілії, попереджує виникнення рахіту і остеопорозу. Відновлення його запасів в організмі має найбільше значення для дітей, людей похилого віку і тих, що перебувають у регіонах з високим рівнем забрудненості екології.

У чому секрет капсул «Артро-плюс»?

Препарат «Артро-плюс» на основі натуральних компонентів сприяє підсиленню синтезу хрящової тканини і захисту її від хімічних пошкоджень, в тому числі від пошкоджень токсичними вільними радикалами. До того ж, він допомагає відновити склад синовіальної рідини, що сприяє поліпшенню основних функцій суглобів і попереджує появу різних типів артриту.

Спосіб застосування: дорослим по 1 капсулі 3 рази на день під час вживання їжі. Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання.

Курс споживання — 40 днів. Перерва між курсами — 10 днів. Рекомендовано  повторне вживання протягом року.

Рослинний комплекс «Артро-плюс» корисно вживати у таких випадках:

 • проблеми суглобів: артрози, артрити, в тому числі ревматоїдні, періартрити;
 • пошкодження синовіальних оболонок, капсул суглобів (суглобових сумок);
 • хвороби, спричинені порушенням обміну речовин та надмірним накопиченням сечової кислоти в організмі: остеопороз, подагричні зміни у суглобах і м’яких тканинах;
 • дегенеративно-дистрофічні та вікові ураження кісткової та хрящової тканини (в т. ч. остеохондроз);
 • спортивні та побутові травми м'язів, суглобів, зв'язок, сухожиль: забої, розтягнення, переломи, вивихи, гематоми й синці;
 • болі у кістках, суглобах, м'язах, спричинені застудними та вірусними захворюваннями (в т. ч. грип), переохолодженням, тривалим перебуванням у незручних позах: шийний, поперековий та інші типи міозитів;
 • патології у периферичних нервах та їх корінцях: радикуліти, невралгії;
 • для зменшення болю, зняття запалення, виведення солей сечової кислоти та запобігання їх відкладенню;
 • для сприяння формуванню і підтримуванню структури хрящової тканини, що є профілактикою артрозу;
 • для поліпшення загального стану кісткової та хрящової тканини, опорно-рухового апарату;
 • для нормалізації обмінних процесів в організмі;
 • для відновлення водно-сольового балансу;
 • для боротьби з хронічними болями, що особливо дошкуляють при зміні погоди.
Перед застосуванням рекомендується консультація з лікарем.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів, вагітність, період лактації у жінок,  дитячий вік до 14 років.

Умови зберігання: зберігати в упаковці виробника в сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці, за температури не вище +25°С та відносної вологості повітря не більше 75%.

Строк придатності: 24 місяці з дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на блістері.

Форма випуску: 3 блістери по 10 капсул, 1 капсула — 450 мг.

Без ГМО. Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ «НВП «УКРПРОМІНВЕСТ-05». 02099, Україна, м. Київ,

вул. Ялтинська, 5Б. Тел. (044) 577-29-02, код 34343304.

ТУ У 10.8-34343304-010:2015

Отримати детальну інформацію про продукцію, спосіб застосування можна за телефоном цілодобової інформаційної служби 0-800-501-103 (всі дзвінки безкоштовні зі стаціонарних телефонів та номерів українських мобільних операторів у межах України).

www.apifitopharm.ua


Ваш відгук Увага: HTML не підтримується!
Ваше ім’я:
Рейтинг
Продовжити