5 способів як менше втомлюватися на роботі

5 способів як менше втомлюватися на роботі

5 способів як менше втомлюватися на роботі

Сучасна людина проводить в офісі більшу частину свого дня, нескінченно поглинаючи потоки різноманітної інформації, щодня виконуючи монотонну роботу, регулярно піддаючись впливу стресових факторів. Такий життєвий ритм насправді здатний виснажити навіть найвитриваліший організм. Що допоможе мінімізувати втому упродовж дня, щоб почуватися до вечора сповненим сил? Про це читайте в нашому матеріалі далі.

Як менше втомлюватися на роботі: 5 дієвих способів

Отже, щоб трудові дні робочого тижня перестали здаватися «тортурами» і почали приносити радість і спокій у ваше життя, дотримуйтеся наступних 5-ти порад:

1.МАЛЕНЬКІ ПЕРЕРВИ

Будь-яка можливість відпочити від рутинної роботи має бути використана! Щогодини плануйте перерви по 5-10 хвилин, встаючи з робочого місця і прогулюючись по офісу. Якщо є можливість — вирушайте на свіже повітря, це допоможе звільнити голову від серйозних думок і розім'яти тіло.

2.ВІДМОВА ВІД «БАГАТОЗАДАЧНОСТІ»

З усіма справами слід розбиратися послідовно, не відволікаючись на кілька завдань одночасно. Інакше ваш мозок швидко втомиться, ефективність роботи почне знижуватися, і під вечір ви будете почуватися виснаженим і нещасним.

3.ЧІТКИЙ РОЗКЛАД 

Як менше втомлюватися на роботі? Не відкладайте найважливіші справи на вечір! Складні завдання виконуйте зранку на свіжу голову, не відволікайтеся на речі, які не мають жодного стосунку до роботи. 

4.МЕНШЕ КАВИ

Дослідження показують, що кофеїн, що міститься в каві, здатний викликати відчуття втоми і забирати сили, а значить — знизити ефективність вашої роботи. Період стомленості може з'явитися відразу після припливу бадьорості, яку часто дають кілька ранкових чашок кави.

5.ЯКІСНИЙ ВІДПОЧИНОК

Якщо робочий день ви провели в шумному офісі мегаполісу, ввечері постарайтеся обійти стороною скупчення людей. Ваш мозок повинен розслабитися, відпочити від шуму і постійного сприйняття інформації, побути в тиші. Кращим варіантом буде прогулянка парком, пробіжка або катання на велосипеді.

Також поліпшити стресостійкість, зняти нервову напругу, відновити роботу головного мозку допоможуть різні спеціальні засоби на основі натуральних компонентів. Одним з таких препаратів є краплі «РЕЛАТОН» від української фармацевтичної компанії «Апіфітофарм». Вони призначені як для застосування в комплексній терапії, так і з метою профілактики. Оздоровчий вплив краплі мають завдяки своєму унікальному природному складу:

  • екстракти грифонії, меліси, пасифлори, валеріани, хмелю, омели білої, кори верби білої, гінкго білоби, лабазника;
  • сік аронії;
  • аскорбінова кислота;
  • вітаміни групи В;
  • коензим, гліцин, треонін.

Всі ці компоненти в комплексі справляють відчутний позитивний ефект на нервову систему організму: допомагають боротися з занепокоєнням і розладами, тривожністю, необгрунтованим страхом, сприяють поліпшенню сну, пам'яті, нормалізації тиску. Більш детальна інформація про властивості кожного компонента описана в інструкції на сторінках самого препарату «РЕЛАТОН», купити який ви можете на нашому сайті apifitopharm.ua вже сьогодні. При замовленні всього курсу відразу на кожну одиницю товару діє знижка! Доставка продукції здійснюється по всій території України.