5 порад, як вийти з Великого посту 2019

5 порад, як вийти з Великого посту 2019

5 порад, як вийти з Великого посту 2019

Святкування Великодня в нашій країні користується великою пошаною. Свято символізує життя і блаженство, даровані муками Христа, а також позбавлення від рабства кожного з нас. Тому очікування і зустріч Пасхи супроводжуються дотриманням основних традицій, до яких належить і правильний вихід з посту. Чому ми їмо паску і що ще можна їсти в перший святковий день? Як вийти з Великого посту 2019 правильно? Читайте в нашому матеріалі далі!

Як правильно вийти з Великого посту: 5 дієвих порад

Для здорового організму з точки зору медицини утримання від зайвого вживання їжі і пиття є корисним процесом. Але виходити з посту слід поступово навіть здоровій людині, щоб не заподіяти шкоди організму. 

Головним правилом, як правильно вийти з Великого посту, є дотримання помірності в усьому! Отже:

1.ДЕНЬ ПЕРШИЙ — ВЕЛИКОДНІЙ СТІЛ

Цілком достатньо буде з'їсти одне варене яйце (легкий для перетравлення продукт з тваринним білком), щоб не навантажувати дуже шлунок і повернути їжу тваринного походження в раціон харчування. Випічка на великодньому столі повинна бути вчорашньою, не можна смакувати свіжими здобними виробами. Правильний варіант — з'їсти трохи сирної паски, а алкоголь не вживати взагалі!

2.РОЗШИРЕННЯ БІЛКОВОГО РАЦІОНУ

Як правильно вийти з Великого посту? Починати вживати м'ясо в ідеалі краще на третій-четвертий день після Великодня. Слідом за вареними яйцями підключайте поступово варені дієтичні нежирні продукти (курку або яловичину), можна приготувати парові котлети, також доречним буде приготування риби: судака або тріски.

3.НЕ СЛІД ВІДМОВЛЯТИСЯ ВІД ЇЖІ З ВЕЛИКИМ ВМІСТОМ КЛІТКОВИНИ

Після посту не варто відмовлятися від вживання великої кількості клітковини. Необхідно продовжувати їсти різні види круп і овочів. Це допоможе організму швидше перейти на звичайний раціон харчування. 

4.ПИТИ ТРЕБА БІЛЬШЕ

Для стимулювання травлення необхідно вживати якомога більше вітамінних морсів, компотів, простої чистої води. Корисно для кишечника буде випити на ніч склянку біфідоку або кефіру.

5.ЇСТИ МАЛЕНЬКИМИ ПОРЦІЯМИ

Щоб правильно вийти з Великого посту, необхідно вживати їжу маленькими порціями через кожні дві-три години, що сприятиме уникненню нетравлення і тяжкості в шлунку.

Впоратися з навантаженням на шлунково-кишковий тракт під час великодніх свят також допоможуть натуральні комплекси вітамінів і мінералів, одним з яких є природний засіб «Фітогастрин» для підтримки правильної роботи травної системи. Екстракти цілющих рослин, які були включені до складу цього унікального комплексу, справляють позитивний ефект на кожен орган системи травлення. Екстракти алое, чаги (гриба-трутовика або губки), насіння кропу, звіробою, топінамбура, мумійо, фенхеля, деревію, а також камедь ріжкового дерева і мікрокристалічна целюлоза — той рослинний ансамбль, корисні речовини якого будуть надавати бактерицидний, протиалергічний вплив, покращуючи функціонування травного тракту. Більш детальну інформацію про продукт читайте тут.

Купити «Фітогастрин» комплекс для шлунково-кишкового тракту ви можете на сайті офіційного виробника apifitopharm.ua

Почніть оздоровлення свого шлунково-кишкового тракту природним способом уже сьогодні!