5 ранніх ознак інсульту, про які слід знати

5 ранніх ознак інсульту, про які слід знати

5 ранніх ознак інсульту, про які слід знати

Відсутність фізичної активності, високий кров'яний тиск, шкідливі звички (алкоголь, паління), постійні стреси — все це значно збільшує шанси отримати інсульт. Відповідно до рівня серйозності порушення кровопостачання, а також ділянки головного мозку, яку було порушено, інсульт може бути як важкої, так і легкої форми. Важливий і той момент, наскільки швидко потерпілому нададуть медичну допомогу. Тому необхідно знати про ранні ознаки інсульту, які може подавати тіло людини. 

Інсульт: 5 ранніх ознак

Люди, особливо ті, хто належить до групи ризику виникнення інсульту, в першу чергу, повинні бути уважними до наступних п'яти «провісників» інсульту: 

1.ЗАПАМОРОЧЕННЯ АБО ПРОБЛЕМИ ПРИ ХОДЬБІ

Через зменшення потоку крові до мозку може з'явитися раптове запаморочення. Також людина може відчувати проблеми з координацією, тобто починає натикатися на різні предмети і кути, а будь-який рух буде вимагати особливої уваги і великих зусиль.  

2.ВІДЧУТТЯ СЛАБКОСТІ АБО ОНІМІННЯ

Відчуття оніміння або слабкість може з'явитися навіть під час піднімання легких предметів. Людині стає важко підняти руки і тримати їх у повітрі, вона може упустити предмет, який тримала в руках. Ноги також перестають слухатися людину, що викликає проблеми при бажанні сісти або постояти на місці протягом деякого часу. 

3. ПАРАЛІЧ ОБЛИЧЧЯ

Цей стан схожий на відчуття після зубної анестезії у стоматолога, коли стає важко посміхатися або навіть відкрити одне око. Параліч завжди вражає один бік обличчя. Типовою для такого стану є і поява проблем із зором, коли починає двоїтися зображення і людина бачить усе розмитим.

4. ПРОБЛЕМИ З МОВЛЕННЯМ

Невиразне або безглузде мовлення, відсутність можливості щось пояснити — все це також є сигналом про небезпеку. 

5. МІГРЕНЬ 

Головний біль час від часу відчувають всі, але під час інсульту він посилюється настільки, що людина не в змозі що-небудь робити. Такий сильний біль може викликати нудоту, блювоту і навіть втрату свідомості.

Особливість усіх цих симптомів полягає в тому, що часто вони бувають непоміченими. Навколишні можуть подумати, що людині просто стало зле або вона знаходиться в стані алкогольного сп'яніння. У будь-якому випадку, необхідно звернутися до лікаря для визначення точного діагнозу. 

Як запобігти інсульту? Рекомендуємо купити «Кордофіт»

Спеціалісти кажуть, що запобігти інсульту можливо, якщо вчасно провести профілактичні заходи. Для комплексної терапії та профілактики захворювань серця і судин рекомендуємо звернути увагу на натуральний засіб на основі цілющих трав і рослин — капсули «Кордофіт» від фармацевтичної компанії «Апіфітофарм». Склад цього препарату буде сприяти зміцненню судин, нормалізації тиску, сну, стабілізації серцевого ритму, боротьбі зі стресами і перенапруженням. 

Такий цілющий вплив на організм препарат «Кордофіт», купити який можна в нашому інтернет-магазині apifitopharm.ua за ціною виробника, надає завдяки компонентам, які увійшли до його складу: екстракти конюшини, глоду, меліси, імбиру, звіробою, суниці, пустирника, часнику, червоного винограду, кореневища калгану, мікрокристалічна целюлоза, вітамін Е, рутин, вітамін С, аеросил. У комплексі вони сприяють очищенню судин, зниженню їх ламкості, нормалізації кровообігу, допомагають відновити серцевий ритм, перешкоджають утворенню тромбів, купірують больові відчуття.

Купити «Кордофіт» капсули і почати їх застосування буде корисним у наступних випадках: при аритмії, ішемічній хворобі серця, після перенесеного інфаркту міокарда, інсульту в період реабілітації, при гіпертонічній хворобі, атеросклерозі, поганій в'язкості крові, набряках, тромбоутворенні. 

Таким чином, якщо регулярно стежити за здоров'ям і підтримувати правильну роботу серця і судин, інсульту та інших захворювань серцево-судинної системи можна уникнути!