5 ефективних методів як лікувати застуду

5 ефективних методів як лікувати застуду

5 ефективних методів як лікувати застуду

Якщо у вас стало звичним хворіти кілька разів за сезон, рекомендуємо 5 ефективних методів як правильно лікувати застуду. Важливо пам'ятати, що вона небезпечна не сама по собі, а тими ускладненнями, які може викликати:

  • отит (стріляючий різкий біль у вусі — запалення середнього вуха);
  • фарингіт (запальний процес відбувається в області горла, відчувається біль при ковтанні, присутня постійна необхідність відкашлятися);
  • ларингіт (процес запалення відбувається в гортані, пропадає голос);
  • ангіна (запалення мигдалин, а при затяжному процесі — проблеми з серцево-судинною системою);
  • бронхіт (відбувається запалення верхніх дихальних шляхів, починається болісний сухий кашель, що переходить в кашель з мокротинням).

Малоймовірно ви зустрінете людину, яка примудрилась не перехворіти хоча б половиною з перерахованих вище недугів. Тому сьогодні ми ділимося з вами перевіреною інформацією як лікувати застуду, щоб в подальшому уникнути серйозних проблем зі здоров'ям.

Як правильно лікувати застуду: 5 дієвих методів

Отже, до самих дієвих способів відносяться:

1.ПРИРОДНІ АНТИБІОТИКИ

Часник і цибуля — продукти, які користуються популярністю при лікуванні застуди та грипу. Ефективним при нежиті буде вдихання пару цибулі, а ось часник слід добре розжовувати, щоб застуда або вірус, які зачаїлися в організмі, якомога швидше його покинули.

2.РЯСНЕ ПИТТЯ

Перед сном необхідно випивати декілька чашок чаю/молока з медом або лимоном, також можна додавати перець. Важливо, щоб напої були теплими, а після їх прийому добре загорнутись в тепле одіяло і як слід відпочити. Це сприяє виведенню з організму токсичних продуктів життєдіяльності мікробів і вірусів. 

3.ГАРЯЧИЙ ДУШ АБО ВАННА

При перших ознаках нездужання, якщо спостерігається застуда без температури і немає проблем з серцем, слід прийняти гарячу ванну або душ. Протягом 10 хвилин рекомендовано прогріти шию, груди, обличчя, потім насухо витерти тіло і лягти у ліжко. Корисним буде протягом 40 хвилин пропотіти під ковдрою, випивши перед цим склянку теплого трав'яного чаю з прополісом і медом. В даному випадку затяжна простуда без температури швидко не пройде, але поліпшення самопочуття можна буде відчути вже після першої процедури.

3.ХОРОШИЙ СОН

Всім відомо, що відновити сили допомагає організму саме сон. Виділити на нього слід не менше 8-9 годин на добу. Таким чином ми активуємо захисні сили організму, зміцнюємо імунітет.

4.ФІТОКОМПОЗИЦІЇ З КОРЕНЕМ АЛТЕЇ

У сезон захворювань, якщо застуда не проходить 10 днів і більше, необхідно приймати натуральні добавки, чаї, фітокомпозиції з коренем алтея в складі для поліпшення самопочуття і зміцнення імунітету. Корисно приймати натуральні продукти і в якості профілактики.

Позитивний ефект організму надає фітокомпозиція «Легенефіт» з коренем алтеї лікарської, плодами калини, квітами липи та іншими цілющими екстрактами у складі. Цей унікальний природний засіб має позитивний ефект не лише при застуді, але і при гострих, хронічних захворюваннях дихальної системи. Більш детальна інформація про даний продукт розміщена на сторінках сайту виробника, що дозволяє купити «Легенефіт» 100% якості за мінімальною ціною.

Використовуючи препарати на основі натуральних компонентів, ви не просто позбавляєте організм від проблеми зі здоров'ям, а також поповнюєте його вітамінами і зміцнюєте імунну систему.

Будьте здорові!