Проденом, купити Проденом в Україні, Проденом ціна, інструкція, відгуки на Апіфітофарм
Лідер продажу
ПРОДЕНОМ


ПРОДЕНОМ

Короткий опис: УВАГА! ПРОДУКТ ЗНЯТИЙ З ВИРОБНИЦТВА, ОСТЕРІГАЙТЕСЬ ПІДРОБОК! ПРОПОНУЄМО ОЗНАЙОМИТИСЯ З НОВИМ НАТУРАЛЬНИМ ЗАСОБОМ ПРИ ПРОСТАТИТІ: ... Перейти
Доступність: Нет в наличии
0.00 грн.
Продукція від виробника
Безкоштовна консультація лікаря
Безкоштовна доставка Укрпоштою від 2 одиниць!

УВАГА! ПРОДУКТ ЗНЯТИЙ З ВИРОБНИЦТВА, ОСТЕРІГАЙТЕСЬ ПІДРОБОК! 

ПРОПОНУЄМО ОЗНАЙОМИТИСЯ З НОВИМ НАТУРАЛЬНИМ ЗАСОБОМ ПРИ ПРОСТАТИТІ:

«ПРОСТЕРЕКТ» КАПСУЛИ

   «Проденом» капсули  —  нова унікальна розробка для підтримки чоловічого здоров'я.  Характерною  особливістю препарату є комплексний вплив його натуральних компонентів на урогенітальну систему організму, що дозволяє позбутися від неприємних симптомів при простатиті та аденомі, попередити виникнення небезпечних ускладнень. Складові засобу позитивно впливають на тканини передміхурової залози, доповнюючи ефективність один одного, тим самим розширюючи діапазон оздоровчої дії.

Капсули «Проденом» створені на основі високоякісної натуральної сировини, що поставляється з регіонів Франції. Продукт має сертифікати міжнародного зразка системи управління якості ISO 9001:2015 і управління безпечністю харчових продуктів ISO 22000: 2008/HACCP.

«Проденом»: корисні дії компонентів

Основу капсул становить натуральний екстракт сереної повзучої, а також екстракт кореня кропиви дводомної і активний компонент лікопен:

  • сереноя повзуча (має протизапальну, загальнозміцнюючу властивість, уповільнює ріст тканин передміхурової залози, ефективна при інфекціях сечостатевої системи, уретриті, простатиті, аденомі);
  • корінь кропиви дводомної (джерело органічних кислот, дубильних речовин, флавоноїдів, що сприяє стимулюванню обмінних процесів, відновленню гормонального балансу, функцій чоловічої репродуктивної системи);
  • лікопен (сприяє зменшенню запальних реакцій, набряків у сечовидільній системі, знижує тиск на уретру, розслабляюче впливає на м'язову тканину простати, нормалізує частоту сечовипускань, знижує ризик появи раку простати на 75%).

Прийом засобу «Проденом», інструкція до якого вже розміщена на сторінці препарату на нашому сайті, сприяє зменшенню запальних процесів, допомагає позбутися відчуття дискомфорту при сечовиділенні, нормалізувати кількість сечовипускань протягом доби, знизити ймовірність розвитку аденоми простати.

Де капсули «Проденому» купити в Україні?

Аденома і простатит неабияк псують життя представникам сильної половини людства, тому фахівці рекомендують купити «Проденом» капсули і почати їх застосування всім, хто вирішив відновити чоловіче здоров'я і значно поліпшити якість життя в цілому!

Купити «Проденом» в Україні можна на сайті офіційного виробника apifitopharm.ua з доставкою в будь-який куточок України. Зробити замовлення Ви можете декількома способами, оформивши покупку на сторінці товару в режимі онлайн або зв'язавшись з нашим менеджером по телефону 0-800-501-703. Капсули «Проденом», ціна на які в нашому інтернет-магазині встановлена відповідно до цінової політики виробника, будуть доставлені протягом 2-х днів у відділення Нової пошти, вказане Вами при оформленні покупки. Також Ви можете скористатися послугами Укрпошти та отримати Ваше замовлення протягом 4-5 днів (у такому випадку доставка продукції здійснюється за рахунок нашої компанії).  

«Проденом» відгуки позитивного характеру про якість і користь продукту вже отримав від фахівців фармацевтичної галузі нашої країни, що підтверджено документально. А це вказує на безпечність та ефективність нашої продукції при застосуванні! У разі виникнення питань звертайтеся до нас за номером телефону 0-800-501-703. Ми завжди раді допомогти нашим клієнтам у вирішенні серйозних проблем зі здоров'ям!

ВАМ БУДЕ ЦІКАВО:

КАПСУЛИ  «ПРОДЕНОМ» — ПРИРОДНИЙ ЗАСІБ У БОРОТЬБІ З ПРОСТАТИТОМ!

Капсули «Проденом»

Дієтична добавка

Інструкція із застосування

«Проденом» являє собою комбінацію натуральних рослинних екстрактів та лікопену, що містять комплекс природних біологічно активних речовин, які ефективно впливають на патогенез доброякісної гіперплазії передміхурової залози (ДГПЗ). Доброякісна гіперплазія передміхурової залози або аденома простати – серйозна проблема для чоловіків, яка з віком стає актуальнішою. Більше половини чоловіків в усьому світі страждають на ті чи інші захворювання передміхурової залози: простатит, аденому тощо. Такі фактори ризику, як вік, спадковість, не залежать від медичного контролю та становлять вагому медико-соціальну проблему у суспільстві.

«Проденом» є джерелом фітостеринів, каротиноїдів, ліпази та танінів, які пригнічують 5-альфа-редуктазу 1 типу, порушують трансформацію тестостерону в дегідротестостерон, який викликає надмірний ріст клітин передміхурової залози, та попереджають розростання тканин і прогресування гіперплазії (аденоми передміхурової залози). Лікопен, фітостероли та ситостероли, що містяться у активних інгредієнтах, захищають клітини паренхіми передміхурової залози та пригнічують розвиток трансформованих клітин. Комплекс природних біологічно активних речовин, що входять до складу продукту, позитивно впливає на функціональний стан сечовидільної системи у чоловіків при ДГПЗ, сприяє полегшенню сечовиділення, зменшенню запальних та ризику розвитку гіперпроліферативних процесів, покращенню якості життя у чоловіків з гіперплазією передміхурової залози.

Склад: 1 капсула містить активні інгредієнти: пиляча карликова пальма (Saw palmetto/Serenoa repens), екстракт плодів – 160 мг (mg), кропива дводомна (Urtica dioica), екстракт кореня – 100 мг (mg), лікопен (likopen) – 5 мг (mg); допоміжні речовини: наповнювачі – мікрокристалічна целюлоза, двоокис кремнію аморфний (орісіл), лактоза, кальцію стеарат; оболонка капсули – желатин.

Властивості компонентів

До складу пилячої карликової пальми входять жирні кислоти та їх сполуки, фітостероли, фітостерини та ситостероли, значна кількість аліфатичних спиртів тощо. На різних моделях in vivo та in vitro було доведено, що під впливом зазначених сполук, які знаходяться в стандартизованому екстракті, відбувається пригнічення активності 5-альфа-редуктази та ароматази – ключових ферментів, які відіграють роль в патогенезі ДГПЗ. Під впливом цих ферментів відбувається біотрансформація тестостерону в дегідротестостерон та естрадіол, що, в свою чергу, призводить до розвитку процесу гіперплазії у передміхуровій залозі.

Кропива дводомна містить фітостероли, які за сучасними уявленнями відіграють значну роль при патогенезі ДГПЗ. До основних механізмів дії відносять інгібіювання синтезу простагландинів та ланки ферментів, які беруть участь у гормональному обміні в передміхуровій залозі, що забезпечує їх протизапальну дію шляхом блокування андрогенних та інших гормональних рецепторів. Це, у свою чергу, впливає на пригнічення тканинних факторів росту у передміхуровій залозі.

Біологічна активність лікопену пов'язана з його антиоксидантними властивостями. Лікопену притаманна здатність зв’язувати та нейтралізувати вільні радикали. За своєю антиоксидантною активністю він перевершує бета-каротин у декілька разів, а вітамін Е – у сотню разів. Лікопен нейтралізує вільнорадикальні молекули, значно уповільнює розвиток окислювального стресу в клітинах і тканинах організму. Зменшення окислювального стресу зменшує вірогідність пошкодження ДНК клітин, а отже, і ризик виникнення новоутворень. Лікопен здатен вибірково накопичуватись у тканинах передміхурової залози та має достовірно доведену здатність до зменшення ризику розвитку проліферативних процесів у передміхуровій залозі.

Рекомендації щодо застосування: рекомендований як додаткове джерело фітостеринів, каротиноїдів, ліпази, танінів та лікопену з метою нормалізації функціонального стану сечостатевої системи у чоловіків, покращення сечовиділення, у тому числі при доброякісній гіперплазії передміхурової залози (аденомі), зменшення відчуття дискомфорту та покращення якості життя при гіперплазії передміхурової залози.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: вживати дорослим (чоловікам) по 1 капсулі 1-2 рази на добу після їди, запивати достатньою кількістю питної води. Курс застосування становить 3-6 місяців. При необхідності курс можна повторити.

Протипоказання: індивідуальна несприйнятливість компонентів.

Застереження щодо застосування: не перевищувати рекомендовану добову дозу. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці за температури від +4°С до +25°С у сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці.

Строк придатності: 24 місяці з дати виготовлення.

Номер серії виробництва: зазначено на упаковці.

Дата виробництва: зазначено на упаковці.

Форма випуску: капсули з масою вмісту 320 мг (mg)±7,5%.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ «Нутрімед», Україна, 03150, м. Київ, вул. Предславинська, 43/2. Тел. +38 (044) 454-10-000.

Виготовлено на замовлення: ТОВ «НВП «УКРПРОМІНВЕСТ-05», 02099, Україна, м. Київ, вул. Ялтинська, 5Б. Tел. +38 (044) 577-29-02. 

Адреса потужностей виробництва: Україна, 20741, Черкаська обл., Смілянський район, с. Сунки, вул. Центральна, 1.

ТУ У 10.8-30112347-019:2013

Капсули «Проденом»

Дієтична добавка

Інструкція із застосування

«Проденом» являє собою комбінацію натуральних рослинних екстрактів та лікопену, що містять комплекс природних біологічно активних речовин, які ефективно впливають на патогенез доброякісної гіперплазії передміхурової залози (ДГПЗ). Доброякісна гіперплазія передміхурової залози або аденома простати – серйозна проблема для чоловіків, яка з віком стає актуальнішою. Більше половини чоловіків в усьому світі страждають на ті чи інші захворювання передміхурової залози: простатит, аденому тощо. Такі фактори ризику, як вік, спадковість, не залежать від медичного контролю та становлять вагому медико-соціальну проблему у суспільстві.

«Проденом» є джерелом фітостеринів, каротиноїдів, ліпази та танінів, які пригнічують 5-альфа-редуктазу 1 типу, порушують трансформацію тестостерону в дегідротестостерон, який викликає надмірний ріст клітин передміхурової залози, та попереджають розростання тканин і прогресування гіперплазії (аденоми передміхурової залози). Лікопен, фітостероли та ситостероли, що містяться у активних інгредієнтах, захищають клітини паренхіми передміхурової залози та пригнічують розвиток трансформованих клітин. Комплекс природних біологічно активних речовин, що входять до складу продукту, позитивно впливає на функціональний стан сечовидільної системи у чоловіків при ДГПЗ, сприяє полегшенню сечовиділення, зменшенню запальних та ризику розвитку гіперпроліферативних процесів, покращенню якості життя у чоловіків з гіперплазією передміхурової залози.

Склад: 1 капсула містить активні інгредієнти: пиляча карликова пальма (Saw palmetto/Serenoa repens), екстракт плодів – 160 мг (mg), кропива дводомна (Urtica dioica), екстракт кореня – 100 мг (mg), лікопен (likopen) – 5 мг (mg); допоміжні речовини: наповнювачі – мікрокристалічна целюлоза, двоокис кремнію аморфний (орісіл), лактоза, кальцію стеарат; оболонка капсули – желатин.

Властивості компонентів

До складу пилячої карликової пальми входять жирні кислоти та їх сполуки, фітостероли, фітостерини та ситостероли, значна кількість аліфатичних спиртів тощо. На різних моделях in vivo та in vitro було доведено, що під впливом зазначених сполук, які знаходяться в стандартизованому екстракті, відбувається пригнічення активності 5-альфа-редуктази та ароматази – ключових ферментів, які відіграють роль в патогенезі ДГПЗ. Під впливом цих ферментів відбувається біотрансформація тестостерону в дегідротестостерон та естрадіол, що, в свою чергу, призводить до розвитку процесу гіперплазії у передміхуровій залозі.

Кропива дводомна містить фітостероли, які за сучасними уявленнями відіграють значну роль при патогенезі ДГПЗ. До основних механізмів дії відносять інгібіювання синтезу простагландинів та ланки ферментів, які беруть участь у гормональному обміні в передміхуровій залозі, що забезпечує їх протизапальну дію шляхом блокування андрогенних та інших гормональних рецепторів. Це, у свою чергу, впливає на пригнічення тканинних факторів росту у передміхуровій залозі.

Біологічна активність лікопену пов'язана з його антиоксидантними властивостями. Лікопену притаманна здатність зв’язувати та нейтралізувати вільні радикали. За своєю антиоксидантною активністю він перевершує бета-каротин у декілька разів, а вітамін Е – у сотню разів. Лікопен нейтралізує вільнорадикальні молекули, значно уповільнює розвиток окислювального стресу в клітинах і тканинах організму. Зменшення окислювального стресу зменшує вірогідність пошкодження ДНК клітин, а отже, і ризик виникнення новоутворень. Лікопен здатен вибірково накопичуватись у тканинах передміхурової залози та має достовірно доведену здатність до зменшення ризику розвитку проліферативних процесів у передміхуровій залозі.

Рекомендації щодо застосування: рекомендований як додаткове джерело фітостеринів, каротиноїдів, ліпази, танінів та лікопену з метою нормалізації функціонального стану сечостатевої системи у чоловіків, покращення сечовиділення, у тому числі при доброякісній гіперплазії передміхурової залози (аденомі), зменшення відчуття дискомфорту та покращення якості життя при гіперплазії передміхурової залози.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: вживати дорослим (чоловікам) по 1 капсулі 1-2 рази на добу після їди, запивати достатньою кількістю питної води. Курс застосування становить 3-6 місяців. При необхідності курс можна повторити.

Протипоказання: індивідуальна несприйнятливість компонентів.

Застереження щодо застосування: не перевищувати рекомендовану добову дозу. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці за температури від +4°С до +25°С у сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці.

Строк придатності: 24 місяці з дати виготовлення.

Номер серії виробництва: зазначено на упаковці.

Дата виробництва: зазначено на упаковці.

Форма випуску: капсули з масою вмісту 320 мг (mg)±7,5%.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ «Нутрімед», Україна, 03150, м. Київ, вул. Предславинська, 43/2. Тел. +38 (044) 454-10-000.

Виготовлено на замовлення: ТОВ «НВП «УКРПРОМІНВЕСТ-05», 02099, Україна, м. Київ, вул. Ялтинська, 5Б. Tел. +38 (044) 577-29-02. 

Адреса потужностей виробництва: Україна, 20741, Черкаська обл., Смілянський район, с. Сунки, вул. Центральна, 1.

ТУ У 10.8-30112347-019:2013

Ваш відгук Увага: HTML не підтримується!
Ваше ім’я:
Рейтинг
Продовжити
Теги: Проденом