«Мануфлекс» і «Долорем» — свобода руху без перешкод!

«Мануфлекс» і «Долорем» — свобода руху без перешкод!

«Мануфлекс» і «Долорем» — свобода руху без перешкод!

Здоров'я хребта, суглобів, м'язів, кісток вимагає системного підходу до вирішення проблем з опорно-руховим апаратом (ОДА). Тому технологами компанії «Апіфітофарм» був розроблений комплекс натуральних препаратів для підтримки здоров'я ОДА: рослинний еліксир «МАНУФЛЕКС» і косметичний гель «ДОЛОРЕМ». Поєднання компонентів цих засобів чинить сприятливий ефект на опорно-рухову систему людини: допомагає позбутися від запальних процесів, відновити суглоби, кістки, м'язи, повернути легкість руху.

Рекомендуємо купити «Мануфлекс» і «Долорем» у комплексі для підтримки ОДА

Рух — це життя! А рух без болю і перешкод — це повноцінний життєвий процес, який людина в змозі пройти, якщо не має проблем зі здоров'ям.

Чому фахівці рекомендують купити «Долорем» гель і еліксир «Мануфлекс»? Секрет в унікальному складі цих засобів. 

Екстракти живокосту, кореня кульбаби, шабельника і лопуха були включені в «ДОЛОРЕМ» гель і мають велику кількість вітамінів і мінералів, завдяки чому чинять бактерицидний, протигрибковий ефект, позбавляють від запальних процесів, сприяють зростанню кісток. Ефірні олії герані, шавлії, розмарину, кокоса і камфори в складі цього ж препарату ефективні при неврологічних проблемах рухового апарату, екстракт прополісу і живиця кедрова — при запаленні суглобів, набряках. Речовину метилсульфонілметан було додано в «ДОЛОРЕМ» гель для захисту м'язів від руйнування, запобігання захворювання суглобів і кісток. 

Еліксир «МАНУФЛЕКС», купити який в комплексі з гелем «ДОЛОРЕМ» ви можете вже сьогодні зі знижкою на сайті виробника apifitopharm.ua, включає в себе екстракти наступних цілющих рослин: кори верби білої, живокосту, шабельника, хвоща польового, кореневища лепехи (прискорюють процеси загоєння при переломах, мають кровоспинну і тонізуючу дію, необхідні для профілактики і лікування артрозів, міозитів, подагри, ревматизму та інших захворювань ОДА). Також до складу препарату входить мумійо (сприяє відновленню м'язової і кісткової тканини), вишневий сік (сприяє загоєнню ран), аскорбінова кислота (допомагає робити зв'язки більш еластичними і пружними), вітаміни групи В (прискорюють збільшення м'язової сили, стимулюють ріст кісток), вітамін D (сприяє зменшенню кількості захворювань ОДА).

Таким чином, комплексний прийом препаратів «МАНУФЛЕКС» і «ДОЛОРЕМ», купити які з доставкою в будь-який куточок України ви можете в нашому інтернет-магазині «Апіфітофарм», робить позитивний вплив на весь опорно-руховий апарат людини, покращуючи живлення м'язів, зміцнюючи стінки судин, позбавляючи від запальних процесів у суглобах. Зробити замовлення на сайті можна як онлайн, так і в телефонному режимі у нашого консультанта за номером 0-800-501-703.