Капсули "ВІАПРОСТ" — сила чоловічого здоров'я

Капсули "ВІАПРОСТ" — сила чоловічого здоров'я

Капсули "ВІАПРОСТ" — сила чоловічого здоров'я


Виключне поєднання особливих властивостей природних компонентів і різноманітних цілющих трав дозволило створити неймовірно унікальний засіб для чоловіків — натуральні капсули "ВІАПРОСТ". Препарат призначений для нормалізації функції передміхурової залози, посилення потенції, відновлення гормонального фону, лікування простатиту, поліпшення загальної чоловічої фізіологічної активності. При постійному і правильному застосуванні цього засобу можна досягти дивовижних результатів! 

"Віапрост" — натуральний рецепт чоловічої сили

Багато представників сильної половини людства часто стикаються з проблемами в інтимному житті. Це пов'язано зі зниженням потенції, слабкою ерекцією або несвоєчасним сім'явиверженням. Основна причина всіх цих недуг — погане функціонування кровоносних судин. Благополучно впоратися з цією проблемою допоможе природний комплекс екстрактів рослин, що входять до складу капсул "ВІАПРОСТ":

  • трава кіпрею (володіє протизапальними властивостями, використовується при запальних захворюваннях чоловічої статевої сфери);

  • корінь імбиру (позитивно впливає на ендокринну систему, сприяє поліпшенню загального гормонального фону);

  • еврикома (сприяє підвищенню лібідо, подовженню ерекції, діє як афродизіак);

  • корінь женьшеню (сприяє поліпшенню роботи ендокринної системи, гормонального фону);

  • пальма сабаль (сприяє нормалізації функції яєчок, виробленню ними тестостерону);

  • хвощ польовий (сприяє зміцненню і підвищенню еластичності судин, серцевих клапанів).

Також до складу препарату включені бобровий струмінь (володіє загоювальними, протизапальними властивостями) і аспарагінова кислота (стимулює вироблення білків в організмі).

Завдяки таким унікальним природним складовим, застосування капсул допоможе позбутися втоми, знайти бадьорість і впевненість, отримати приплив енергії і нових сил.

Для профілактики більшості чоловічих проблем, які можуть виникнути зі здоров'ям чоловіка як у літньому, так і в молодому віці, фахівці рекомендують купити "ВІАПРОСТ" і вже сьогодні розпочати його застосування. Не варто чекати, поки недуга дістанеться ближче та принесе дискомфорт і проблеми в інтимне життя.

Як швидко і вигідно купити "ВІАПРОСТ"?

Наш інтернет-магазин apifitopharm.ua представляє натуральну продукцію для здоров'я компанії "Апіфітофарм". Ви можете бути впевнені в надійності й ефективності всіх продуктів цього виробника, придбаних на нашому сайті. Товари представлені по ціні розробника, без накруток від посередників. У нас ви можете замовити капсули "Віапрост" у будь-який час доби, а також отримати безкоштовну консультацію по телефону 0-800-501-703. Доставка продукції здійснюється по всій території України упродовж декількох днів. 

Не варто витрачати час! Сила вашого чоловічого здоров'я — у ваших руках!