Капсули «Проденом» — природний засіб у боротьбі з простатитом!

Капсули «Проденом» — природний засіб у боротьбі з простатитом!

Капсули «Проденом» — природний засіб у боротьбі з простатитом!

Згідно статистики, кожен другий чоловік після 40 років страждає простатитом в тій чи іншій формі. Ця проблема істотно впливає на якість життя сильної половини людства, порушуючи функціонування сечової, репродуктивної систем організму. Тривалий час захворювання може мати безсимптомний перебіг, але обов'язково дає про себе знати при різкому зниженні імунітету (під час переохолодження, хвороби).

Увага! Простатит — це не хвороба людей похилого віку, деякі його форми можуть почати розвиватися вже в 20-річному віці!

Невтішна ситуація і у пацієнтів, яким поставили діагноз «аденома» (доброякісна пухлина). Погіршення стану передміхурової залози призводить до запальних процесів, набряклості, болючого сечовипускання, порушення гормонального фону.

Допомогти чоловікові повернутися до повноцінного життя покликаний препарат нового покоління — натуральні капсули «Проденом» з лікопеном у складі. Препарат є унікальною розробкою компанії «Апіфітофарм», дія якого спрямована на відновлення функцій сечовидільної системи, попередження появи простатиту і прогресування аденоми передміхурової залози.

«Проденом» від простатиту: склад і властивості компонентів

Технологами компанії були включені наступні компоненти до складу капсул «Проденом»:

  • лікопен (нейтралізує вільнорадикальні сполуки, перешкоджає виникненню новоутворень, розвитку негативних процесів у передміхуровій залозі);
  • кропива дводомна (джерело фітостеролів, необхідних для правильного гормонального обміну в передміхуровій залозі);
  • пиляча карликова пальма (містить достатню кількість жирних кислот, ситостеролів і аліфатичних спиртів, що сприяє відновленню функцій сечостатевої системи чоловіка).

Всі активні інгредієнти препарату «Проденом», купити який за ціною виробника вже скоро Ви зможете в нашому інтернет-магазині apifitopharm.ua, сприяють зменшенню запальних процесів у сечостатевій системі чоловічого організму, перешкоджають ризику появи гіперплазії передміхурової залози.

 Кому фахівці рекомендують купити «Проденом» капсули?

Купити капсули «Проденом» фахівці рекомендують усім, хто має такі проблеми з чоловічим здоров'ям: хронічний простатит та інші види цього захворювання, поганий кровообіг у тканинах малого тазу, аденома, часте сечовипускання, порушення гормонального балансу, еректильна дисфункція. Приймати цей засіб також буде корисним у профілактичних цілях (захворювання сечовивідних шляхів, нирок, сечового міхура).

Замовити «Проденом» капсули з доставкою в Дніпро, Запоріжжя, Харків, Одесу, Київ, Житомир, Львів чи будь-яке інше місто/регіон України можна на нашому сайті офіційного виробника «Апіфітофарм». Для цього необхідно зробити замовлення в режимі онлайн або звернутися до нашого менеджера за номером телефону 0-800-501-703. Ми надамо відповіді на всі Ваші запитання відносно продукту, допоможемо визначитися з найбільш зручним видом доставки товару для Вас, проконсультуємо щодо прийому препарату.

Ми працюємо для наших клієнтів 24 години на добу без перерви і вихідних! Стосовно усіх питань звертайтеся до служби підтримки клієнтів.