Якими краплями для очей можна замінити «Фаурін»?

Якими краплями для очей можна замінити «Фаурін»?

Якими краплями для очей можна замінити «Фаурін»?

Тривалий час популярністю серед покупців користувався натуральний препарат нашої компанії — краплі для очей «Фаурін». Купити в Дніпрі, Львові, Харкові, Одесі, Києві та інших містах України з доставкою додому їх можна було за ціною виробника через офіційний сайт apifitopharm.ua

Засіб отримав хороші відгуки від постійних клієнтів, а також встиг заробити гідну репутацію серед інших продуктів в даній області. На сьогоднішній день краплі для очей зняті з виробництва, але ми готові запропонувати гідні препарату «Фаурін» аналоги!

Кращий аналог «Фаурін» — краплі для очей «Зоротекс»

Серед продукції для зорового апарату, яка є в наявності в каталозі товарів магазину, пропонуємо звернути увагу на унікальний вітамінний комплекс для очей «Зоротекс» — новітню розробку технологів нашої компанії. Рослинний засіб «Зоротекс» є інноваційним препаратом на фармацевтичному ринку серед продукції для органів зору. Продукт, на відміну від крапель «Фаурін», створений на основі більшої кількості натуральних компонентів, дія яких спрямована на підтримку належного функціонування зорового апарату, поліпшення зорових функцій, профілактику різного роду очних захворювань.

Завдяки цілющій дії складових комплекс «Зоротекс» при застосуванні сприятливо діє на сітківку ока, перешкоджає розмноженню хвороботворної мікрофлори, нормалізує очний тиск, зупиняє розвиток катаракти, глаукоми. Даний засіб для очей сприяє зняттю втоми, м'язової напруги, помутніння, почервоніння, сухості, сльозоточивості, печіння очей завдяки слідуючим екстрактам цілющих рослин в складі:

  • чорниця — стимулює мікроциркуляцію сітківки ока, сприяє відновленню зору;
  • очанка — має захисну дію, перешкоджає руйнуванню сітківки очей;
  • шипшина — ефективно діє при порушеннях механізмів адаптації зору, кератитах, катаракті, захворюваннях кришталика;
  • вітаміни групи В — зміцнюють судини і капіляри очей, перешкоджають запальним процесам, борються з втомою очей;
  • таурин — попереджає розвиток короткозорості, далекозорості, помутніння кришталика;
  • лютеїн — брак цієї речовини в організмі з часом призводить до повної сліпоти;
  • календула — перешкоджає віковим змінам в сітківці ока;
  • алое — знімає втому з очей в результаті тривалих навантажень;
  • мед натуральний — ефективний при кон'юктивітах, перенапруженні зорових нервів.

Краплі для очей «Зоротекс» рекомендовані фахівцями до застосування тим, хто часто користується електронними девайсами, живе в несприятливих метеорологічних умовах, в робочий час піддає зоровий апарат навантаженням (робота з дрібними деталями і т.п.), погано харчується, має ендокринні розлади, діабет, різні захворювання очей. При прийомі даного препарату можна поліпшити стан рогівки очей, відновити тонус м'язів очного дна, допомогти органам зору адаптуватися до світлових коливань, попередити закупорку судин і капілярів.

Вітамінний комплекс для очей «Зоротекс» купити за ціною виробника Ви можете вже сьогодні! Для цього зв'яжіться з нашим оператором за номером 0-800-501-703 або скористайтеся кнопкою «Купити» на сторінці препарату.

Інструкція «Зоротекс» буде доставлена ​​з краплями в дизайнерській надійній упаковці за адресою, вказаною Вами для отримання товару. Оформити доставку замовлення можна як Укрпоштою (безкоштовно) протягом 5 робочих днів, так і Новою Поштою (всі витрати оплачує одержувач) протягом 2-х днів після оформлення замовлення.

Ціна «Зоротекс» на сторінці товару представлена ​​від самого виробника без накруток посередників.

Купуючи товар у нас Ви отримуєте 100% оригінальну продукцію!