Як швидко увійти у форму після свят?

Як швидко увійти у форму після свят?

Як швидко увійти у форму після свят?

Оскільки Пасха і травневі свята в цьому році припали на один і той же час, в Україні були тривалі вихідні дні. В результаті наш організм отримав велике навантаження під час святкових застіль, а у більшості представниць прекрасної статі виникло питання: як швидко увійти у форму після свят

Сьогодні ми розповімо вам про простий комплекс із трьох вправ, який допоможе виправити наслідки переїдання: прибрати жирові складки на животі, «заховати» боки, а також надати тілу красивої форми.

Як увійти у форму після свят?

Отже, фантастичних результатів можна досягти, якщо виконувати наступні гімнастичні вправи:

ВПРАВА №1

В положенні стоячи, не збиваючи дихання, намагайтеся втягувати прес на вдиху і розслабляти його на видиху.

ВПРАВА №2

На рівні талії масажуйте ділянку живота круговими рухами від правого до лівого боку, і навпаки, потім — за годинниковою стрілкою.

ВПРАВА №3

Цю вправу можна робити під час прийому  душу чи ванни. Зчеплені долоні переміщайте вниз і вгору на відстані 3-4 см від живота, що сприятиме зміцненню м'язів, зменшенню прошарку жиру. 

Комплекс також допоможе поліпшити циркуляцію крові, подарувати пружність і підтягнутість шкірі в ділянці живота.

Також увійти у форму після свят без негативних наслідків для організму допоможуть натуральні засоби на основі природних компонентів, одними з яких є капсули «Нормалекс Форте» від фармацевтичної компанії «Апіфітофарм». Чому фахівці віддають перевагу саме цьому препарату? Справа в тому, що в його склад був включений ансамбль екстрактів унікальних цілющих трав і рослин, дія яких спрямована на відновлення обміну речовин, нормалізацію ваги, поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту загалом. Топінамбур, ламінарія, елеутерокок, зелена кава, вітамін С, фенхель, листя винограду, сени, малини, мікрокристалічна целюлоза — ті складові препарату «Нормалекс Форте», які сприяють:

  • нормалізації маси тіла;
  • зменшенню маси тіла;
  • виведенню зайвої рідини з організму;
  • усуненню закрепів, важкості в шлунку;
  • стимулюванню моторики кишечника;
  • відновленню гормонального фону;
  • поліпшенню роботи шлунково-кишкового тракту тощо.

Більш детальну інформацію про засіб читайте на сторінці самого препарату на сайті офіційного виробника apifitopharm.ua

Таким чином, купити «Нормалекс Форте» та розпочати застосування препарату можна вже сьогодні, що допоможе швидко увійти у форму після свят і налагодити роботу шлунково-кишкового тракту після тривалих урочистих застіль.