«Ідеалекс» і «Оковірин»: комплексна підтримка для очей

«Ідеалекс» і «Оковірин»: комплексна підтримка для очей

«Ідеалекс» і «Оковірин»: комплексна підтримка для очей

Зниження зору, сухість і/або сльозоточивість, погіршення адаптації до зміни освітлення, підвищення внутрішньоочного тиску, біль і запалення в очах можуть бути викликані різними причинами. Часто вони виникають в результаті підвищених зорових навантажень, тривалого перебування в умовах некомфортного освітлення, травм, загального зниження імунітету і розвитку інфекцій, вікових змін і проблем із судинами. 

Такі захворювання, як діабет, інсульт, тромбоз судин часто тягнуть за собою наслідки у вигляді закупорки судин очей, крововиливів у сітківку і її пошкодження, порушення функцій зорового нерва. А неправильний догляд за очима після операції або травми, недотримання рекомендацій при носінні контактних лінз призводять до інфекцій. Сухість слизових при синдромі сухого ока також підвищує сприйнятливість до бактерій. 

Щоб запобігти появі і прогресуванню проблем зі здоров'ям, зберегти і підвищити гостроту зору, необхідна комплексна підтримка для очей — зсередини і зовні. Відчутних результатів дозволяє домогтися поєднання капсул «Ідеалекс» і крапель «Оковірин». 

Обидва препарати містять екстракти очанки, алое і вітаміни групи В. Крім того, «Ідеалекс» містить екстракт пагонів чорниці і вітамін С, які: 

  • мають антиоксидантну властивість; 

  • допомагають зняти запалення; 

  • відновити світлочутливий пігмент;

  • поліпшити адаптацію до різних типів освітлення;

  • поліпшити сутінковий зір;

  • оптимізувати мікроциркуляцію та живлення сітківки корисними речовинами.

Їх дія підкріплюється екстрактом гінкго білоби, який позитивно впливає як на загальний, так і на локальний стан судин і кровообіг, особливо після інсульту і при наявності діабетичної ретинопатії. 

У поєднанні з екстрактом чорниці він уповільнює процеси старіння, сприяє відновленню нервових волокон очей. Екстракт алое має антибактеріальну дію, яка посилюється в комбінації з медом, що входить до складу «Оковірину». До того ж, мед проявляє противірусну, протигрибкову активність, насичує клітини і тканини очей необхідними мікроелементами. 

Екстракт базиліку синього зміцнює місцевий і загальний імунітет, підвищує опірність бактерій і вірусів, допомагає зняти запалення, біль, набряклість і втому очей. У свою чергу, вітаміни групи В допомагають запобігти перевтомі очних м'язів, погіршенню бінокулярного зору, спазмам і різі очних яблук. Таким чином, виявляється комплексна підтримка для очей, спрямована на їх оздоровлення, усунення негативних симптомів і профілактику серйозних проблем із зором.