Грибок на ногах: як боротися?

Грибок на ногах: як боротися?

Грибок на ногах: як боротися?

У будь-якої людини може з'явитися грибок на ногах. Проблема не зникне сама — з нею необхідно боротися. Швидко вилікувати грибок нігтів неможливо, тому фахівці рекомендують при виявленні захворювання відразу починати діяти!

Як визначити грибок нігтів на ногах і почати лікування? Читайте в нашому матеріалі далі.

Грибок на ногах: причини

Найбільш «зручний» вік для оніхомікозу — люди старші за тридцять років. Але одним грибок буде легко «сідати» на ноги, інших - «обходити стороною». Чому так відбувається? Вчені прийшли до висновку, що причина криється в нас самих, а точніше — у стані нашого організму.

*Неймовірно, але факт: грибкові інфекції ніг вкрай рідко пристають до дітей. Справа в тому, що у них ще сильна імунна система, і у грибка ніг просто немає шансів!

Основна причина появи грибка на ногах у дорослих — слабкий імунітет. Підхопити інфекцію також можуть ті, хто страждає від ендокринних захворювань, варикозу, дисбактеріозу, хвороби крові, серцевої недостатності, діабету, хто тривалий час приймав антибіотики. «Придбати» грибок ніг можна і в громадських місцях: басейні, душі, сауні (для розмноження спор підходить вологе середовище — лусочки шкіри разом з грибком залишаються на килимках, підлозі) або салон краси (нестерилізовані інструменти).

Грибок на ногах: симптоми

Грибок стопи і нігтів — поширена проблема, яка може з'явитися зовсім несподівано і в непідходящий на це час. Симптомами появи проблеми можуть бути:

  • свербіж стоп і між пальцями;
  • зміна структури і кольору нігтя;
  • неприємний запах з-під нігтя;
  • потовщення, лущення шкіри;
  • відчуття болю при ходьбі;
  • поява ран, тріщин, бульбашок з рідиною.

Спочатку інфекція поширюється на стопи, потім вражає нігтьову пластину пальців. І тут реагувати слід швидко!

*Перевірте, чи немає у вас порушень в роботі імунної, ендокринної системи або ін. захворювань, чи не отримували ви механічних травм шкіри або нігтів. Якщо носите неякісне і незручне взуття — позбудьтеся від нього! Дотримуйтесь правил гігієни і не користуйтеся чужими речами.

Починайте боротьбу з грибком ніг відразу, як тільки помітили перші симптоми. Пам'ятайте, на ранніх стадіях впоратися із захворюванням набагато легше!

Грибок на ногах: як позбутися?

При підозрі грибка на ногах рекомендовано звернутися до лікаря для визначення точного діагнозу і призначення лікування. Всі знають, коли грибок на ногах — мазь або спеціальні розчини проти інфекції слід використовувати, але багато хто навіть не здогадується, що одночасно необхідно приймати ефективні протигрибкові засоби всередину! Так, саме всередині організму «облаштовується» грибкова інфекція, яка вражає стопу і нігті людини. Таким чином, пацієнт зможе придушити розмноження грибкової мікрофлори всередині і ззовні, що допоможе уникнути серйозних наслідків! В даному випадку фахівці рекомендують фітокомпозицію «Мікофіт» з рослинним складом, розроблену як для внутрішнього, так і зовнішнього застосування. Серед компонентів препарату ви знайдете: насіння кропу, листя шавлії, кореневища горця зміїного, траву череди. У комплексі всі ці складові допомагають не тільки зупинити розмноження грибкових клітин, але і знищити їх. Інструкція «Мікофіт» фітокомпозиції містить більш детальну інформацію щодо складу засобу і способів його застосування. Також даний препарат можна використовувати в профілактичних цілях. Купити «Мікофіт» вже сьогодні можна на сайті офіційного виробника apifitopharm.ua

Не давайте прогресувати грибку на ногах! Не дозволяйте грибковій інфекції внести дискомфорт у Ваше життя!