Чи достатньо ви знаєте про аденому простати?

Чи достатньо ви знаєте про аденому простати?

Чи достатньо ви знаєте про аденому простати?

Сприятливим часом для процвітання і утвердження чоловіка вважається вік 40-50 років. Гормональні бурі і сімейні труднощі вже позаду, кар'єрне зростання на самій вершині, діти достатньо підросли, а значить багато проблем вирішені, а здоров'я і раніше дозволяє все ... або майже все ... 

Часто чоловіки не надають значення бажанню швидше сходити в туалет або необхідності злегка напружитися під час сечовипускання. Кого будуть турбувати такі дрібниці? Але фахівці в один голос рекомендують не ігнорувати подібні зміни в організмі, адже це можуть бути симптоми такого серйозного захворювання, як аденома простати. 

Аденома простати: симптоми

У понад 50% чоловіків у віці від 40 до 50 років виявляється гіперплазія — доброякісне збільшення простати (передміхурової залози), що і має назву "аденома простати". Ця недуга до 80 років вравжає більше 90% чоловічої частини населення. 

Ерекція, еякуляція і сечовипускання тісно пов'язані з простатою. Передміхурова залоза, яка може розростатися всередині простати, поступово здавлює сечовипускальний канал, після чого з'являються такі неприємні симптоми, як:

 • позиви в нічний час до поллакіурії (сечовипускання);

 • прискорене сечовипускання;

 • необхідність відвідування туалету декілька разів;

 • додаткові напруження під час поллакіурії;

 • бажання помочитися дуже виражене і виникає різко і відразу (без характерного для норми попереднього наростання).

Найголовніше, що ознаки аденоми простати виникають по наростаючій, і чоловіки часто плутають їх з тим, що стали вживати багато рідини або застудилися. А тим часом проблема буде ускладнюватися і провокувати нові неприємності. При перших же симптомах слід звернутися до фахівця, оскільки це досить серйозно.

Аденома передміхурової залози: популярні омани

Ця проблема, незважаючи на широку поширеність, оповита великою кількістю міфів, через що замість отримання професійної допомоги лікарів і потрібної терапії люди пускають все на самоплив або займаються неефективним самолікуванням. 

Часто можна почути від чоловіків, що ця проблема не лікується і що це природне старіння. Але це не так. Немає необхідності жити з такими незручностями, списуючи себе з рахунків. Слід просто звернутися до професійного уролога і встановити причину захворювання.

Ще одним міфом є розмови про несумісність сексу і аденоми. Це може створювати проблеми при виникненні ерекції, але відчуття оргазму і сексуальний потяг від цього нітрохи не змінюються. Щоб радість від близькості з партнеркою повернулася в повному обсязі, слід звернутися до лікаря-уролога і почати правильне лікування.

Що стосується обов'язкового хірургічного втручання — це теж неправда. У сучасній медицині є також інші шляхи лікування проблеми, головне, не пускати все на самоплив. 

Чому варто купити "ВІАПРОСТ"?

Для профілактики виникнення простатиту, порушення потенції, ерекції, для підвищення лібідо, для профілактики доброякісної гіперплазії (аденоми) технологи компанії "Апіфітофарм" створили препарат нового покоління — капсули для чоловіків "ВІАПРОСТ", купити які можна вже сьогодні за ціною виробника в нашому інтернет-магазині apifitopharm.ua.

До складу "Віапрост" входять тільки натуральні компоненти, які в комплексі позитивно впливають на роботу імунної системи і на поліпшення якості життя чоловіка в цілому. До складу препарату входять:

 • екстракт трави кіпрею (володіє протизапальними властивостями);

 • екстракт кореня імбиру (джерело вітамінів, необхідних для правильного обміну речовин);

 • екстракт кореня женьшеню (допомагає підвищити лібідо, впоратися з сексуальними розладами);

 • екстракт польового хвоща (має протизапальну, сечогінну властивість);

 • екстракт еврікоми (позитивно впливає на статеву систему);

 • бобровий струмінь (володіє імуностимулюючими, заспокійливими властивостями) та інші природні компоненти.

Більш детально з описом препарату, інструкцією та відгуками про нього Ви можете ознайомитися на нашому сайті.

Купити капсули "ВІАПРОСТ" для профілактики — означає знайти надійне рішення чоловічих проблем уже сьогодні!