Бронхіт: одна назва, причини — різні

Бронхіт: одна назва, причини — різні

Бронхіт: одна назва, причини — різні

З приходом холодної погоди починають кашляти практично всі, і кожен третій виходить з діагнозом — «бронхіт». Та бронхіт бронхіту нарізно. Миттєво дає знати про себе гостра форма, і якщо не заважати, захворювання пройде через кілька тижнів. Однак про наявність хронічного бронхіту людина може навіть не здогадуватися, поки одного разу хвороба не заявить про себе з усіма серйозними наслідками.

Гострий бронхіт: як боротися?

Фахівці стверджують, що повз гострого бронхіту так просто не пройдеш: температура, нездужання, кашель, біль у м'язах, голові, суглобах ... Причиною таких «радощів» є вірус! Марно пити антибіотики, вони при гострій формі не діють на віруси. Ліки просто знімають симптоми (головний біль, температуру). Все що потрібно — не заважати боротися організму! Необхідно просто залягти в ліжко на пару тижнів, приймати 2 г аскорбінки на добу і полоскати горло. Якщо поставитися несерйозно до гострого бронхіту, і продовжувати, наприклад, ходити на роботу, інфекція осяде нижче, і лікуватися доведеться вже від бронхопневмонії.

* Пам'ятайте! Кашель - симптом, що зустрічається при різних захворюваннях дихальних шляхів. Розібратися самостійно складно, якщо при цьому ще й температура тримається довше трьох днів. Тому не варто витрачати час на гру в доктора, слід негайно звернутися до фахівця! Такі симптоми можуть виявитися інфекційним загостренням при хронічному бронхіті, спровоковані або вірусами, або бактеріями.

Хронічний бронхіт: довгий, непомітний, підступний

Існує думка, що хронічна форма цієї недуги є гострим недолікованим бронхітом. У реальності це самостійне захворювання, спровоковане поллютантами (шкідливими речовинами, які вдихає людина). Якщо ними дихати щодня, починається процес уповільнення природного виділення мокротиння. При цьому механізм очищення бронхів поступово ламається, і через відсутність опору даний орган починає пошкоджуватися. Підступність цієї форми захворювання полягає в тому, що вона розвивається протягом тривалого часу, і людина ні про що не підозрює. В один «чудовий» момент вона починає мучитися від сильної задишки, і настає час довгого і нудного лікування хронічного бронхіту. Лікар призначає купу засобів різної дії (протизапальні, бронхорозширюючі, відхаркувальні, імуномодулятори), може призначити бронхоскопію. Корисною буде і спеціальна лікувальна фізкультура.

* ВАЖЛИВО! При гострому бронхіті необхідно здати аналіз на мокротиння. Якщо є запалення, наступний крок — посів на визначення чутливості мікробу до антибіотика. Якщо вибраний навмання антибіотик не вб'є мікроб, людина проп'є його даремно, і в подальшому в організмі виробляється несприйнятливість до цього засобу!

Хронічний бронхіт небезпечний для людини:

  • появою задишки навіть при найменших фізичних навантаженнях;
  • дифузним пневмосклерозом (основа для розвитку пухлин);
  • емфіземою (порушення газообміну, руйнування легеневої тканини, що потребує в подальшому постійного використання кисневого апарату);
  • дихальною недостатністю (постійне використання «кисневого апарату», важкий стан здоров'я).

«Бронхоспас» — правильне рішення при проблемах з бронхами!

Але сьогодні можна сміливо заявити, що бронхіт — не вирок! Ускладнень при даній проблемі можна уникнути, якщо купити «Бронхоспас» фіточай і приймати його згідно інструкції. Даний засіб — натуральний комплекс цілющих трав і рослин, зібраних в самих чистих регіонах України. Корені алтеї лікарської, трава чебрецю повзучого, корені з кореневищами солодки голої, плоди анісу звичайного, листя подорожника великого, листя шавлії лікарської, листя мати-й мачухи, трава материнки звичайної — ті компоненти фіточаю, які сприяють м'якому очищенню легень від мокротиння, позбавленню від кашлю, полегшенню дихання.

Засіб «Бронхоспас» купити в Україні за ціною виробника Ви можете на нашому сайті apifitopharm.ua, попередньо оформивши замовлення через кнопку «Купити» на сторінці препарату, або за номером телефону 0-800-501-703 у оператора магазину.

При замовленні товару від 2-х одиниць доставка Укрпоштою за вказаною Вами адресою - БЕЗКОШТОВНО!