«Артро-плюс» і «Ефектум» — свобода та легкість рухів!

«Артро-плюс» і «Ефектум» — свобода та легкість рухів!

«Артро-плюс» і «Ефектум» — свобода та легкість рухів!

Чому так важливо мати здоровий хребет? Тому що саме він забезпечує правильну поставу людини, а значить — можливість тіла зберігати правильне положення під час руху, лежачи або сидячи. Якщо відбувається викривлення хребта, зв'язки і м'язи починають скорочуватися або розтягуватися, в результаті чого зміщуються всі внутрішні органи, і людина починає хворіти. Хворий хребет може бути причиною появи болю в суглобах, спині, м'язах, грудях, запаморочення, проблем із шлунково-кишковим трактом, захворювання нирок.  

Тому фахівці настійно рекомендують стежити за здоров'ям опорно-рухового апарату, не виснажувати його надмірним фізичним навантаженням, але при цьому обов'язково вести активний спосіб життя, правильно харчуватися і підживлювати його корисними вітамінами і мінералами ззовні. 

Чому варто звернути увагу на засоби «Артро-плюс» і «Ефектум»?

Природний комплекс «Артро-плюс» і профілактичний крем «Ефектум» — препарати, вплив яких спрямований на підтримку злагодженої роботи опорно-рухової системи. Їх застосування в комплексі дозволить позбутися запальних процесів, набряків, больових відчуттів в ділянці хребта, поперека, суглобів.

Купити «Артро-плюс» капсули медики рекомендують при наявності проблем із суглобами (артрити, артрози), при остеопорозі, забоях і переломах для якнайшвидшого одужання, при різних видах міозиту, для поліпшення стану хрящової і кісткової тканини. Лікувальний вплив на організм цей засіб має завдяки унікальному складу:

  • хондроїтину і глюкозаміну сульфату (зміцнюють сполучні тканини, покращують рухливість суглобів);
  • вітамінам групи В (покращують процес кровотворення, сприяють усуненню запалення, запобігають появі подагри);
  • вітаміну С (насичує киснем кісткову і сполучну тканину);
  • екстракту кульбаби (природна профілактика подагри);
  • екстракту гадючника в’язолистого (справляє болезаспокійливий, протиревматичний ефект);
  • вітаміну D (сприяє засвоєнню фосфору і кальцію, перешкоджає появі остеопорозу, рахіту);
  • екстрактам осики, верби, шабельника, кропиви, подорожника, брусниці (при комплексній взаємодії ці компоненти доповнюють один одного, справляючи антибактеріальний, протинабряковий, знеболюючий ефект на всі органи опорно-рухового апарату).

Тому природний склад капсул «Артро-плюс», купити які в комплексі з кремом «Ефектум» пропонує наш інтернет-магазин «Апіфітофарм», — це турбота про здоров'я суглобів, зв'язок і кісток як при наявності захворювань опорно-рухової системи, так і з метою профілактики.

Крем «Ефектум» профілактичний для тіла — це унікальна розробка нашої компанії для поліпшення стану опорно-рухового апарату в цілому. Складовими цього засобу є натуральні олії і екстракти, які були об'єднані в природному ансамблі для забезпечення протипухлинного, протимікробного, болезаспокійливого ефекту, що корисно при відновленні м'язових функцій навіть після професійних тренувань. Купити «Ефектум» крем Ви також можете на нашому сайті офіційного виробника apifitopharm.ua без цінових накруток посередників. Аналогів складу цього засобу Ви не знайдете ніде! Какао масло, ментол, екстракти ялівцю, імбиру, червоного перцю, прополісу, бджолина отрута — натуральні компоненти, які були включені в крем провідними технологами компанії після ретельних та тривалих досліджень. Всмоктуючись у шкіру, складові «Ефектуму» сприяють розширенню судин, поліпшенню процесів кровообігу, позбавленню від болю в спині, попереку, м'язах, колінних суглобах. Після його застосування навіть поліпшується еластичність і зовнішній вигляд шкірного покриву! 

Саме тому варто звернути Вашу увагу на продукт «Ефектум», купити який у комплексі з капсулами «Артро-плюс» Ви можете вже сьогодні з вигідною знижкою при замовленні всього курсу відразу! Також на сайті діє доставка товару додому в будь-який регіон країни. При виникненні питань звертайтеся до менеджерів нашого магазину за телефоном прямої лінії 0-800-501-703.