Аритмія — причина кожного п'ятого інсульту

Аритмія — причина кожного п'ятого інсульту

Аритмія — причина кожного п'ятого інсульту

Як правило, людина не помічає розміреної роботи власного серця до того моменту, поки воно не почне її турбувати, то вириваючись, то зупиняючись у грудях. Такі збої в роботі серцево-судинної системи, як відчутне, посилене серцебиття, різке «завмирання» або поштовхи, біль в ділянці серця називають «аритмією». Цей стан організму спонукає негайно звернутися до лікаря.

Розрізняють такі форми аритмії:

  • тахікардія (прискорене серцебиття, більше 90 ударів за хвилину);
  • брадикардія (ослаблене серцебиття, менше 60 ударів за хвилину, через що може статися інсульт, інфаркт міокарда);
  • миготлива аритмія (найнебезпечніша форма захворювання, здатна спровокувати появу в судинах серця тромби).

Як показують дослідження, чоловіки схильні до серцевих захворювань більше, ніж жінки, а аритмія є причиною кожного п'ятого інсульту в світі!

Аритмія: причини

Аритмію можуть спровокувати такі проблеми: перевтома, сильне фізичне навантаження, надмірне вживання спиртного, певні медичні препарати. На виникнення аритмії впливає і наявність наступних недуг у людини: 

  • пороки серця,
  • ішемія,
  • цукровий діабет,
  • міокардит,
  • проблеми із щитовидкою,
  • розлади нервової системи.  

Аритмія: як позбутися?

Аритмія матиме досить підступні наслідки, якщо вчасно не вжити відповідні заходи. Виявити захворювання серця допоможе електрокардіографія (ЕКГ). Її слід проводити щороку після 30 років, і раз на півроку — після 50-ти. 

У боротьбі з аритмією слід використовувати комплексні методи лікування під наглядом кардіолога. В якості профілактики і як доповнення до основного лікування слід застосовувати ансамблі мінералів і вітамінів, необхідних для підтримки правильної роботи серцево-судинної системи. Одним з таких вітамінних комплексів по праву вважається сироп «АРТЕРОН» від фармацевтичної компанії «Апіфітофарм». 

Чому фахівці рекомендують купити «Артерон»? Секрет прихований в його унікальному природному складі: сік ожини і журавлини, екстракти гірської арніки, конвалії, наперстянки, плоди глоду, куркума, тирличу жовтого, оману коріння, солодки голої корінь, екстракти кореневища імбиру, бодяна плоди, екстракти стевії, шкірки плодів апельсина, вітаміни Е, В1 і В5

Всі ці компоненти в складі сиропу справляють позитивний ефект на серцево-судинну систему людини, в комплексі доповнюючи і посилюючи властивості один одного: нормалізують артеріальний тиск, покращують склад крові, стан м'язів, зміцнюють судини, розріджують кров, позитивно впливають на нервову систему, попереджають появу задишки, стомлюваності, дратівливості, перешкоджають тромбоутворенню, виникненню інфаркту, інсульту.    

В яких випадках буде корисно сироп «Артерон» купити і почати його застосування? Фахівці рекомендують у складі комплексної терапії і як профілактичний засіб при тахікардії, стенокардії, гіпертонії, атеросклерозі, кардіосклерозі, варикозі, кровоточивості капілярів, безсонні, дратівливості, м'язовій дистонії, хронічній втомі, у відновлювальний період після перенесення інсульту, інфаркту, а також у якості профілактики їх виникнення. Більш детальну інформацію про сироп «Артерон» для підтримки правильної роботи серця Ви можете дізнатися на сторінці самого препарату на сайті офіційного виробника apifitopharm.ua

Також для профілактики аритмії необхідно дотримуватися здорового способу життя, стежити за вагою, бути активним, але при цьому не забувати відпочивати, завжди бути позитивним!